iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim.

+31
sürpriz
zersin
papatyam
gülsüm
OsmaN~
Lamekan
yoncam
ahmet 42
kübra2
inciay11
Medine Gülü
siyang
hanne
sernevaz
huzur1
kocareis
alaturca
yağmur
türkislam74
KurtuluşZor_786
Rayiha arşınca
ykmz
kelebek
talebe1976
gül-as
haci
anafarta1915
fraude
islam73
caglam2001
mümine sultan
35 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
huzur1
Yeni Üye

Yeni Üye
huzur1

Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim. - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim.   Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 8:47 am

" Ya Vedud! Ya Vedud! Ya Ze’l-arşi’l-mecîd! Ya Mübdi, Ya Mu’id! Ya Fe’aalün lima yürid! Eselüke bi-nuri vechike’l-lezi mele’e erkane arşike ve es’elüke bi-kudretike’l-leti kadderte biha halkake ve bi rahmetike-lleti vesiat külle şeyin. La ilahe illa ente. Ya Muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! "

Ben benden sonrakı arkadasım ve bu sıtedekı herkes için 3 defa okudum..Allah sizin maddı manevı butun sıkıntılarınızdan kurtarsın Amin
gülsüm
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim.   Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 1:16 am

Ya Vedud! Ya Vedud! Ya Ze’l-arşi’l-mecîd! Ya Mübdi, Ya Mu’id! Ya Fe’aalün lima yürid! Eselüke bi-nuri vechike’l-lezi mele’e erkane arşike ve es’elüke bi-kudretike’l-leti kadderte biha halkake ve bi rahmetike-lleti vesiat külle şeyin. La ilahe illa ente. Ya Muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! "
bende benden sonra ki kardeşm için ve sitedeki herkes için 3 defa okudum.. Allah maddi ve manevi bütün sıkıntılardan kurtarsın.. Amin..
ahmet 42
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim.   Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim. - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 1:39 am

Ya Vedud! Ya Vedud! Ya Ze’l-arşi’l-mecîd! Ya Mübdi, Ya Mu’id! Ya Fe’aalün lima yürid! Eselüke bi-nuri vechike’l-lezi mele’e erkane arşike ve es’elüke bi-kudretike’l-leti kadderte biha halkake ve bi rahmetike-lleti vesiat külle şeyin. La ilahe illa ente. Ya Muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! "
bende benden sonra ki kardeşm için ve sitedeki herkes için 3 defa okudum.. Allah maddi ve manevi bütün sıkıntılardan kurtarsın.. Amin..
papatyam
Yeni Üye

Yeni Üye
papatyam

MesajKonu: Geri: Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim.   Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 2:31 pm

" Ya Vedud! Ya Vedud! Ya Ze’l-arşi’l-mecîd! Ya Mübdi, Ya Mu’id! Ya Fe’aalün lima yürid! Eselüke bi-nuri vechike’l-lezi mele’e erkane arşike ve es’elüke bi-kudretike’l-leti kadderte biha halkake ve bi rahmetike-lleti vesiat külle şeyin. La ilahe illa ente. Ya Muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! "
Sitedeki tüm müslüman kardeşlerim için 3 kez okudum Rabbim kabul etsin.AMİN.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim.   Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 2:40 pm

Ya Vedud! Ya Vedud! Ya Ze’l-arşi’l-mecîd! Ya Mübdi, Ya Mu’id! Ya Fe’aalün lima yürid! Eselüke bi-nuri vechike’l-lezi mele’e erkane arşike ve es’elüke bi-kudretike’l-leti kadderte biha halkake ve bi rahmetike-lleti vesiat külle şeyin. La ilahe illa ente. Ya Muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni!

Allah razı olsun bende üç defa okudum,tüm mülüman kardelerim ve bende önce gelen arkadaşım için okudum, hayırlısıyla bende bir yuva kurayım benim içinde öyle dua edin
sürpriz
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim.   Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 3:38 pm

zersin kardeşimiz için 3 kez okudum
sürpriz
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim.   Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 3:43 pm

Ya Vedud! Ya Vedud! Ya Ze’l-arşi’l-mecîd! Ya Mübdi, Ya Mu’id! Ya Fe’aalün lima yürid! Eselüke bi-nuri vechike’l-lezi mele’e erkane arşike ve es’elüke bi-kudretike’l-leti kadderte biha halkake ve bi rahmetike-lleti vesiat külle şeyin. La ilahe illa ente. Ya Muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni!
3 tane okudum tüm müslüman kerdeşlerimin muradı için ve kendi muradım için
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim.   Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 3:45 pm

Ben benden sonrakı arkadasım ve bu sıtedekı herkes için 3 defa okudum..ALLAH(ZT.C.C.) sizin maddı manevı butun sıkıntılarınızdan kurtarsın AMİN

En son Semihbaba4125 tarafından Çarş. Ara. 22, 2010 9:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
aincinme
Normal Üye

Normal Üye
aincinme

MesajKonu: Geri: Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim.   Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 4:33 pm

bende tüm müslümanlar benden sonraki kardeşimiz ve kendim için 3 kez OKUDUM ALLAH kabul etsin dualarımızı AMİN
filiz
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim.   Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim. - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ara. 21, 2010 5:18 pm

papatyam
Yeni Üye

Yeni Üye
papatyam

MesajKonu: Geri: Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim.   Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 3:19 pm

"Ya Vedud! Ya Vedud! Ya Ze’l-arşi’l-mecîd! Ya Mübdi, Ya Mu’id! Ya Fe’aalün lima yürid! Eselüke bi-nuri vechike’l-lezi mele’e erkane arşike ve es’elüke bi-kudretike’l-leti kadderte biha halkake ve bi rahmetike-lleti vesiat külle şeyin. La ilahe illa ente. Ya Muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! Ya muğis, eğisni! "
Sitemizdeki güzel insanlar sizler için 3 kez okudum Mevlam kabul etsin.Amin.
denizzz
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim.   Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 8:04 pm

Ya Vedud Ya Vedud Ya Ze'l-arşi'l-mecid!Ya mübdi,ya Mu'id!Ya Fe'aalün lima yürid!Eselüke bi-nuri vechike'l-lezi mele'e erkane halkake ve bi rahmetike-lleti vesiat külle şeyin.La ilahe illa ente.Ya Muğis,eğisni!Ya muğis,eğisni!

Hayırlı bir yuva kurmak için,sitedeki tüm insanlar,kendimden sonra msj atan için ve tüm müslümanlar için 3 kez okudum
denizzz
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim.   Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 8:21 pm

Ya vedud Ya vedud Ya ze'l-arşi'l-mecid!ya mübdi,ya mu'id!Ya fe'aalün lima yürid!Eselüke bi-nuri vechike'l-lezi mele'e erkane arşike ve es'elüke bi-kudretike'l-leti kadderte biha halkake ve bi rahmetike -lleti vesiat külle şeyin.La ilahe illa ente.Ya muğis,eğisni!Ya muğis,eğisni!

hayırlı bir yuva kurmak için,sitedeki herkes için,benden önce ve sonra msj atan için tüm müslüman kardeşlerim için 3 kez okudum
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim.   Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 9:08 pm

Ben benden sonrakı arkadasım ve bu sıtedekı herkes için 3 defa okudum..ALLAH(ZT.C.C.) sizin maddı manevı butun sıkıntılarınızdan kurtarsın AMİN
huzur1
Yeni Üye

Yeni Üye
huzur1

MesajKonu: Geri: Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim.   Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim. - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 10:54 pm

Benden sonraki kardeşime 3 kez okudum,Allah muradını versin.
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim.   Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim. - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 1:57 am

Benden sonraki kardeşime 3 kez okudum,Allah muradını versin.

Gök Kapılarını Titreten Duayla Birbirimize Dua Edelim.
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» GÖK KAPILARINI TİTRETEN DUA: İSM-i AZAM
» İsrail'i tir tir titreten tatbikat
» Kuranı Kerim ve Duayla Şifa İnşaAllah MaşaAllah
» Hergün tevbe edelim (esteğfirullah)
» sbs ye girecek öğrencilerimiz için dua edelim