iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Rayiha & gespenst .....Onlar Artık Nişanlı...:)

+14
ziyankar
ByNoKTa
mavilim
gül-as
haydarı kerrar
ZeyNeLAbiDiN
Emir Sultan
sema
islam73
yonca
loyal
mümine sultan
Rayiha arşınca
gespenst
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

Rayiha & gespenst .....Onlar Artık Nişanlı...:) - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Rayiha & gespenst .....Onlar Artık Nişanlı...:)   Rayiha & gespenst .....Onlar Artık Nişanlı...:) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 8:21 am

nursima demiş ki:
allahhh ömür boyu mutluluklar versin rabbim iki cihan saadetini nasip etsin sizlere foruma giremiyorum yeni haberim oldu.

Kardeşim Allah razı olsun..
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Rayiha & gespenst .....Onlar Artık Nişanlı...:)   Rayiha & gespenst .....Onlar Artık Nişanlı...:) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 8:23 am

ulvi demiş ki:
Rab 'bim Hayırlı Uğurlu Eylesin devamına Erdirsin kardeşlerim, İnşaallah cennette sizlere Şefaat ve eşlik edebilecek güzel ve salih evlatlarınız olur, o evlatlar yüzüsuyu hürmetine sizlerde bizlerde vesile olan ve hayırlı olan herkeste cennete nail olur İnşaallah

Allah razı olsun abim ,Allah daim eylesin inşallah....Abi senin hemşerilerden şikayetçiyim ama Smile telin olsaydı arayacaktım:) olay vardı Smile
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Rayiha & gespenst .....Onlar Artık Nişanlı...:)   Rayiha & gespenst .....Onlar Artık Nişanlı...:) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 8:55 am

ulvi demiş ki:
Rab 'bim Hayırlı Uğurlu Eylesin devamına Erdirsin kardeşlerim, İnşaallah cennette sizlere Şefaat ve eşlik edebilecek güzel ve salih evlatlarınız olur, o evlatlar yüzüsuyu hürmetine sizlerde bizlerde vesile olan ve hayırlı olan herkeste cennete nail olur İnşaallah

güzel niyet ve dileklerin için allah razı olsun abim...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Rayiha & gespenst .....Onlar Artık Nişanlı...:)   Rayiha & gespenst .....Onlar Artık Nişanlı...:) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 5:14 pm

gespenst demiş ki:
ulvi demiş ki:

Allah razı olsun abim ,Allah daim eylesin inşallah....Abi senin hemşerilerden şikayetçiyim ama Smile telin olsaydı arayacaktım:) olay vardı Smile

Kardeşim senden Allah Razı Olsun , doğrudur hemşerilerim biraz hırçın ve kavgacıdır, olay çıkarmayı severler

Anla işte içlerinde en akıllı ve sakin olanı benim, bende insanlarla kavga etmiyeyim diye gider gelir cinlerle kavga ederim, sinirimi cinler üzerinde atarım Very Happy Very Happy

Görünmeyen alem sakinleri beni mahkemeye vereceklermiş duyduğuma göre biz mazlummuyuz diye Very Happy Very Happy
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Rayiha & gespenst .....Onlar Artık Nişanlı...:)   Rayiha & gespenst .....Onlar Artık Nişanlı...:) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 5:44 pm

Hocaya dedim abi dalalım dedi yok ulvi kardeşimiz hatrı var :)Varsın versinler abi bakalım yüce divan kime ne karar verecek görürler Smile
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Rayiha & gespenst .....Onlar Artık Nişanlı...:)   Rayiha & gespenst .....Onlar Artık Nişanlı...:) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 6:02 pm

Allah Razı Olsun kardeşim benim hoca sağolsun doğru demiş, dur onlardan ben memlekette hesap sorarım derim kardeşimin nişanında niye huzursuzluk çıkardınız heyt derim bi Very Happy Very Happy
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Rayiha & gespenst .....Onlar Artık Nişanlı...:)   Rayiha & gespenst .....Onlar Artık Nişanlı...:) - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 10:25 pm

kardeşlerim
Allahü Teala tamamına erdirsin
inşallah hayırlı ve mutlu bir yuva kurmanızıda nasip eyler
tüm kalbimle söylüyorum
Allah (C.C.) bozmasın
size hayırlı dinine ailesine vatanına hayırlı ömrü uzun evlatlar nasip eylesin
amin
Rayiha arşınca
Medaratör

Medaratör
Rayiha arşınca

MesajKonu: Geri: Rayiha & gespenst .....Onlar Artık Nişanlı...:)   Rayiha & gespenst .....Onlar Artık Nişanlı...:) - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 8:23 am

HAVVASUL_ESRAR demiş ki:
kardeşlerim
Allahü Teala tamamına erdirsin
inşallah hayırlı ve mutlu bir yuva kurmanızıda nasip eyler
tüm kalbimle söylüyorum
Allah (C.C.) bozmasın
size hayırlı dinine ailesine vatanına hayırlı ömrü uzun evlatlar nasip eylesin
amin

Aminn...bizlere ne güzel dua etmişler burdaki abilerimiz,kardeşlerimiz,allah razı olsun hepinizden inş.......

Rayiha & gespenst .....Onlar Artık Nişanlı...:)
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» DÜĞÜNÜMÜZE DAVETLİSİNİZ.....RAYİHA - GESPENST
» Rayiha kardeşime...
» gespenst kardeşime..
» Alper--Onlar
» Onlar Gibi Olabilmek...