iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

11 adım duası çok etkili

2 posters
YazarMesaj
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

11 adım duası çok etkili Empty
MesajKonu: 11 adım duası çok etkili   11 adım duası çok etkili Icon_minitimeSalı Mayıs 05, 2009 11:43 pm

11 adım duası çok etkili

--------------------------------------------------------------------------------

canlarım ben daha bugun üye oldum uzun zmandır takip ediyorum yazılarınızı allah hepinizden razı olsun bana pek yardımcı olan olmadı herkes ön yargılı davrandı olsun onlarda haklı ama insan kalbine söz geçiremiyor

ben bunu senlere önce 1 kaç kez denedim ve her denememde oldu şimdi yapmıyorum çünkü bi hocaya sordum yapma dedi bana rahatsız etme onları dedi ama ben çok inanıyorum bu duaya rabbim izin verirse yine yapıcam

abdest alıyosunuz 2 rekat allah rızası için namaz kılıyosunuz kıldıktan sonra oturdugunuz yerde
1 elham
1 inşilak
1 ayetel kürsi
okuyosunuz ve bunu sevabını öncelikle peygamber efendimiz ve ashablarının ruhlarına daha sonra abdulkadir geylanı hz ruhuna bagışlıyosunuz sonra oturdugunuz yerden kalkıyorsunuz 11 adım yürüyorsunuz 11 adımın sonundada 11 kere ya seyyidi abdul kadir diyip senin vesile ederek rabbimden şu duamı dilegimi kabul etmesini istiyorum diyosuz ben yaptıgım zaman 2 yada 3 gün sonra oldu allah hepinizin duasını kabul etsin amin
http://www.bynokta.com
Chamele
Yeni Üye

Yeni Üye

11 adım duası çok etkili Empty
MesajKonu: Geri: 11 adım duası çok etkili   11 adım duası çok etkili Icon_minitimePtsi Ocak 18, 2010 11:04 pm

inşilak suresini verebilirmisiniz acaba?teşekkürler...

11 adım duası çok etkili
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tesbih Duası-Çok etkili
» Etkili bir ahcet duasi.
» Etkili dilek duası Ayetten...!
» Adım Adım Bilinçli Başarının Sırrı
» İsrail'e geri adım attıran rest