iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yasin şerif ile dilek dua -1-

YazarMesaj
Yaraliasik
Normal Üye

Normal Üye
Yaraliasik

Yasin şerif ile dilek dua -1- Empty
MesajKonu: Yasin şerif ile dilek dua -1-   Yasin şerif ile dilek dua -1- Icon_minitimeC.tesi Ocak 16, 2010 8:21 pm

Arkadaşlar merhaba öncelikle sitedeki bircok arkadasima tavsiye ettigim bir duadir ve simdiye dek hepsi yaptikalrinda dualari kabul olmustur.o arkadaslar zaten yorum ayzarsa sizlerde tanik olucaksinzidir.Allah dualairnizi kabul etsin arada benim icinde dua da bulunursaniz sevinirim.

özellikle herhangi birgun baslayabilirsiniz sayet uygunsa aceleniz yok ise persembe aksami akşam namazi vaktindan sonra 2 yada 4 rekat Allah rizasi icin herhangi bir niyette istekte bulunmadan sadece Allah rizasi icin namaz kilinir.sonrasin 41 21 11 olmak üzere hangisi size daha kolay gelecek ise kendinizi kasmadan rahatca okuyacagniz sekilde 41 okuyabilirim der iseniz 41 yasini serif okursunuz yapan dilekleri mruadlari gerceklesen arkadaslarin hepsi 41 ile basladilar 41 i yasini her 1 okumaniz bittikten sonra hepsine baslarken Allah rizasi icin yasin okumaya diyerek baslayip her 1 tane okumaniz bittiginde peygamber efendimize ölmuslermize vs hediye ediyorsunuz kesinlikle dilek dilemiyorsunuz 41 tanesini bu skelde okuyup 41. de dahil olmak zuere hediye ettikten sorna Allah tan duanizi dilegnizi istiyorsunuz. tekrar 2 yada 4 rekat Allah rizasi icin namaz kilip okudgunuz yasinlerin kabul olmasi niyetine namaz kiliyorsunuz veyahut şükür namazi biliyorsaniz şükür namazi kiliyorsunuz bilmiyorsaniz 2 yada 4 rekat namaz kilinabilir.ve ertesi gunlerde sonraki gunlerde gunluk 7 yasin okumaya devam eidyorsunuz ayni sekilde her bir yasine baslarken niyetiniz Allah rizasi icin olucak bitirdignizde her bir yasini heidye ediceksiniz.basinda sonunda 2 yada 4 rekat namaz kilicaksiniz.biraz karmasik oldu ama sorualra göre sizleri aydinlatmaya elimde geldigince ayrdimci olucam dualari kabul olan arkadaslardan 1 tanesi 2 senedir sevdigi kizdan hicbir haber alinamiodu 2 hafta öncesi bunu yapti gecen hafta kizrkadasi ortaya cikti yine bu siteden bir arkadas 1 senedir sevgilisnden ayriydi sevgilisiile baristi kismetse insallah dugunleride olucak bir kac kisi daha var bu siteden onalra bu terkibi anlatip yapmaya basladilar.yalniz tek bir dua tek bir niyet icindir siz bu yasin i diyelim ki hayirli bir iş icin ettiniz oturup baska bir dua ile de ahayirli bir iş istemeyin sadece yasine inanip guvenin ve kalben okuyun duasi gerceklesenler en fazla 5 gunde gercek oldu sizin ne akdar kalben okdugnuz önemli ve hepsinin ici apayri bir huzurla doldu Allah dualairnizi kabul etsin benim gibi gariban icinde dua ederseniz sevinirim ne diym dualarinizda eksik etmeyin yeterli Allah razi olsun demek cok zor birsey degildir arkadaslar bunu demeniz bile yeterli benim için ALLAH DUALARINIZI KABUL EYLESIN! AMIN..

Madde Madde istenildi alt alta belirityorum maddeleri.

1 --- 2 rekat veya 4 rekat namaz kilanacak Allah rizasi için.

2 --- 11 21 yada 41 yasini serif okunur 41 daha makbuldur

3 ---- her 1 yasine baslanildiginda Allah rizasi icin niyet edilerek baslanir

4---- her 1 yasin bittiginde peygamber efendimiz basta olmak üzere ölmüşerimize hediye edilir

5---41. yasin okunup bittikten ve hediye edildikten sonra duaniz niyetiniz ne ise dile getirlir.

6---2 veya 4 rekat Allah rizasi icin okudgnuz yasini serifler icin namaz kilinir veyahut şükür namazi kılınır

7---ertesi gun okumalari gunde 7 - 11 -21 -41 kac adet okunmak istenirse yasin okumalarina devam edilir duanizi dile getirmenize gerek yoktur basinda ve sonunda namaz kilmayi unutmayin

8--duaniz kabul olunana dek okunur duanız kabul olduktan sornada bır anda bırakmanızı tavsıye etmem azaltarak bırakmanız sızın ıcın daha makbuldur kı hıc bırakmayın derım

9--- okudgnuz yasınler ıcın sadaka verebılırsınız veya cocuk sevındırebılırsınız veya hayvan sevındırebılırsınız

10-- Gun yada vakit önemli degil isterseniz persembe aksamini bekleyin siterseniz istedigniz vakitte zamanda baslayip okuyun persembe aksami daha mubarek bir gun oldugu icin o gunde okumanizdada fayda var

11 --- gun icersinde 41 adedi okuyabilriisniz yada bir baslangicta kalkmadan da okuyabilirisiniz.

12---Yasin okurken dilegniz icin baska bir dua ayni dilek icin okumayin diyelimki sevgilim donsun diye yasin okuyorsunuz baska bir uygulama yapmayın sevgiliniz donsun diye

13--kalben ve imanen aklinizda ve kalbinizde ivir zivir seyelr gecmeden okursaniz 41 okuyanlar aralarda
abdest tazeleyerek okrualrsa daha cok sevaba erisirler.

14---okurken zorlanicaksinizdir seytan vesvese ayraticaktir unutmayin azim ve israrla ettigniz dualari Rabbim daha cabuk kabul eylermiş inatci olun seytanin vesveseleirne yenik dusmeyin.

15--lutfen kötuluk icin yapmayın...her işinizin hayirli iyi olmasi için yapın kötu anlamda bu uygulmayi kullanip beni vebal altinda birakmayın ne olur

Not: Arkadaşlar duanizi okuyun sürekli ve ne zaman olcak neden olmadi niye olmuyo gibi vesvese yapmayin 2 kisi verdigim örnekteki insanlar gerçekten azimle isteyerek okudular kalben okudular ve kavuştular 10 gün içersinde oldu bu olaylar ama 10 gün sonra çıkıp bana senin dediğin gibi yaptik ama hala bişi olmadi gibi sorular sormayin lutfen bu sirk kosmak olur Allah asabrederek azimle okurayak duanizi eidniz..

sanirim bu maddeler aicklayici olmustur..sorusu olan sorar cevaplarim..Allah in izni ile..Allah in selmaeti üzerinize olsun Allah yar ve yardimciniz olsun.Allah dualarinizi kabul eylesin.Gunahlarinizi bağışlasın.Amin.
Banada dua etmeyi unutmayın Razz yapmaya baslayipta mucizesi ile karsilasip dualari kabul olan arkadaslairnda burda paylasmalri bana haber etmeleri beni onure eder sevinirim arkadaslar en azindan bir cok arkadasimizada vesile etmis oluruz yasin i serifi belki bu niyetlede bir cok arkadasimiz yasin i ezberler ne makbul guzel olur ozaman.

Arkadaşlar 41 yasini okuyanlarin bitirp bitirmedigni kac saatte okuduklairni yazmalairni rica edicem..en aizndan bu okumak isteyenlere gaz verir hissettikleirniz okurken neler yasadikalirnizi paylasin ki diger kisilere gaza gelsinler tabiri caizse gaza gelsinler dedim kirilp darilmayin... cunku okumaya baslayn kişiler bana hep sunu sordu nasil kac saatte biter yapabilirmiym vs dediler cok sukur ki Allah a hepsi nasil okudgunu insallah burda dile getiriler yeni okuycaklar icinde azim olmus olur..

Yasin şerif ile dilek dua -1-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yasin-i Şerif hatimi
» Yasini şerif dilek dua -2-
» yasin i şerif i 500 defa okumak
» 2011 Kutlu Doğum Haftasına Kadar Yasin-i Şerif Kampanyası
» Rahatsız olan Emine arkadaşımız için 500 YASİN-i ŞERİF topluyoruz.