iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hastaya dua edelim

4 posters
YazarMesaj
ensarkardeş
Yeni Üye

Yeni Üye

hastaya dua edelim Empty
MesajKonu: hastaya dua edelim   hastaya dua edelim Icon_minitimeÇarş. Ara. 22, 2010 11:10 pm

Selamün Aleyküm tüm kardeşlerime.Halamın damadı Halil İbrahim abime dua edelim inşallah. Hayattan kopuk bir vaziyette hayata tutunmaya çalışıyorlar.Maddi güçleri de hiç yok.Onlar için yardım talep ediyorum.Ulvi Abimden ve yardım grubundan dualarını istiyorum.Allah razı olsun.
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

hastaya dua edelim Empty
MesajKonu: Geri: hastaya dua edelim   hastaya dua edelim Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 1:45 am

dualarımız kardesımızle allahım sıfasını verır ınsallah
ensarkardeş
Yeni Üye

Yeni Üye

hastaya dua edelim Empty
MesajKonu: Geri: hastaya dua edelim   hastaya dua edelim Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 5:09 pm

amin sağol kocareis abim.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

hastaya dua edelim Empty
MesajKonu: Geri: hastaya dua edelim   hastaya dua edelim Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 5:12 pm

ensarkardeş demiş ki:
Selamün Aleyküm tüm kardeşlerime.Halamın damadı Halil İbrahim abime dua edelim inşallah. Hayattan kopuk bir vaziyette hayata tutunmaya çalışıyorlar.Maddi güçleri de hiç yok.Onlar için yardım talep ediyorum.Ulvi Abimden ve yardım grubundan dualarını istiyorum.Allah razı olsun.

Kardeşim İnşaAllah bugün okumaları başlıyor, Bize iki gün sonra durmu hakkında bilgi verirsen sevinirim İnşaAllah
ensarkardeş
Yeni Üye

Yeni Üye

hastaya dua edelim Empty
MesajKonu: Geri: hastaya dua edelim   hastaya dua edelim Icon_minitimePaz Ara. 26, 2010 4:43 pm

S.A. Hastamızın durumunda iyileşme gördüm.Allah razı olsun okuma yapanlardan.Tüm kardeşlerime teşekkür ederim.
HARE
Aktif Üye
Aktif Üye

hastaya dua edelim Empty
MesajKonu: Geri: hastaya dua edelim   hastaya dua edelim Icon_minitimePtsi Ara. 27, 2010 11:30 am

s.a. c.hak şafi ismi hürmetine acil şifalar versin inşaallah..

hastaya dua edelim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HASTAYA DUA
» hastanede yatan anneme ve diyalize mahkum olan babama dualarınızla yardım edin
» Dua edelim mi?
» Her Gün Tövbe Edelim mi?
» Nefsimizle Cihad Edelim