iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için

+19
gespenst
kübra2
canasu25
ulvi
hayrat
Gerçeğin Sesi
huzur1
sernevaz
islam73
menekse
hanne
gülsüm
siyang
sahra
mümine sultan
Rayiha arşınca
ykmz
ByNoKTa
haydarı kerrar
23 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
hayrat
Yeni Üye

Yeni Üye

İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 7:03 pm

bu yazma sayesinde olmaktadır bu sıkıntıların çoğu. kişiler bilmeden ibranice yazılı ve ayeti kerimeli kağdıtlı nuskaları bilmeden dua zannedip kendini buyu etkisiyle karşı karşıya bırakmaktadır.yazıya takık olmam burdan .
ben kimsenın ilmi ile dalga geçmedim. ilminizi hak olarak ifade ettim. beni gördüğünü zannederek şeytancı ifade eden ulvi hocadır ki bunun nasıl olduğunu kendisine yazdım ama kardeş sadece beni mevki elde etmekle siteye hakim olmaya çalışmakla suçladı. ondan beklerdim ki şeytan durmunu izah etsin benım verdığım yazı karsılıgında. o vakit kani olurdum kendisinden.
İLk gune gelince kişi intihar eylemini ifade etti bende gerekli kelimeleri ifade ettim. oda benım halimdendir. sen tam cevap veremeyince yardımcı olmak istedim. benım kişilerle derdim yoktur. yardımcı olmaktı nıyetım. yazılarıma dönun gorursun. ona sadece kendi manevi durmunu izah edip aklına kanmamasını söyledim. kutup noktası ise ben kutupum demedım. kutupla genişlerim dedim.
ulvi hoca önce benım sözde gördüğünü düşündüğü şeytani halimin cevabına karşı ne söylemek istiyor onu merak ettim. hep benı zan ediyorsun diye kendini üstte çıkarıyor. ben konulara cvp veriyorum. kendisi sadece avamın durmunu izah ediyor bana. karşısındakini cinci hoocalara veya az bir ilim yolu ile kendini manevi temizlikci kişlerle karıştırıyor
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 7:12 pm

[quote="hayrat"]bu yazma sayesinde olmaktadır bu sıkıntıların çoğu. kişiler bilmeden ibranice yazılı ve ayeti kerimeli kağdıtlı nuskaları bilmeden dua zannedip kendini buyu etkisiyle karşı karşıya bırakmaktadır.yazıya takık olmam burdan .
ben kimsenın ilmi ile dalga geçmedim. ilminizi hak olarak ifade ettim. beni gördüğünü zannederek şeytancı ifade eden ulvi hocadır ki bunun nasıl olduğunu kendisine yazdım ama kardeş sadece beni mevki elde etmekle siteye hakim olmaya çalışmakla suçladı. ondan beklerdim ki şeytan durmunu izah etsin benım verdığım yazı karsılıgında. o vakit kani olurdum kendisinden.
İLk gune gelince kişi intihar eylemini ifade etti bende gerekli kelimeleri ifade ettim. oda benım halimdendir. sen tam cevap veremeyince yardımcı olmak istedim. benım kişilerle derdim yoktur. yardımcı olmaktı nıyetım. yazılarıma dönun gorursun. ona sadece kendi manevi durmunu izah edip aklına kanmamasını söyledim. kutup noktası ise ben kutupum demedım. kutupla genişlerim dedim.
ulvi hoca önce benım sözde gördüğünü düşündüğü şeytani halimin cevabına karşı ne söylemek istiyor onu merak ettim. hep benı zan ediyorsun diye kendini üstte çıkarıyor. ben konulara cvp veriyorum. kendisi sadece avamın durmunu izah ediyor bana. karşısındakini cinci hoocalara veya az bir ilim yolu ile kendini manevi temizlikci kişlerle karıştırıyor

size ceza vermek zorundayım bu hitabınızdan dolayı ulvi hocam isterse açar gelince kusura bakmayın
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 7:15 pm

KONU TARAFIMDAN KİTLENMİŞTİR ULVİ ABİ GELENE KAR AÇILMASIN VE HAYRATA Bİ,R SÜRE CEZA VERİLMİŞTİR KALDIRILMASIN
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 9:41 pm

hayrat demiş ki:
kardeşler siz zannerdersinizki okuduğunuz ilim insana kafi gelir. ben size tedavi edemeyiz de demedim. herkesin bir vakti vardır kardelerş. dediklerimden bir kelam anlamış olsan ulvi hocam elde ettiğini sandığın mevkinin seni nefsi olarak kuşatmış olduğunu anlardın.ben sizin bana birşey öğreticeğini ifade etmedim. sadece okuduğunuz Kuranı kerimin feyzi bana yeter demeye çalıştım. bildiğime gelince ulvi hocam. ömür kardeş vardı hani bir gun önce sıkıntısı anında iyi etmek için yanına ilmin ile Allah ın izin verdiği ve bu sayede kendisinin yanına gidip arkasından itibaren vucuduna yerleşip diğer pislikleri kovan ve bu esnada bu sıkıntının insandan göz yaşı gelmesine sebep olan Hayrın yeterli gelmediğini sana şöyle kanıtlıyım. O kadıncağız sen elini çektikten belli vakit sonra evindeki kendisine karşı yapılan nuska sayesinde her vakit uyuşukluğu ve halsizliği, isteksiz yaşama issteği devam etmektedir. baskı altında kaldığı anlar özelikle kötü varlıkların çıktığı öğlen 12 gece 3 ve diğer etki vakitleridir. o kadıncağız evindeki temizliği yapmadan o nuskanın etkisinden ve sıkıntısından mevlam başka bir imkan vermeden çıkamaz. siz sadece anlık etki ile toplanmasına etki edebilirsin. öyleki 1 gun önce kadın hastaneye kadar gitmek durmunda kaldı. kadıncağız sana gerekli bilgiyi gün içindeki sıkıntılı durmunu ifade etmesine rağmen sen bunu ilmin kafi gelmediği için tam anlamadın. doktor tespitin doğrudur. fakat geçicidir. bu tür anlarda riske atmamanız yerinde. ben ancak kişiye maddi olarak yapabileceği ve herkesin bildiği islami bilgilerle yön ve destek verebilirim. Diğer manevi temizliğe girmeye vaktim ve durumum musait değil. mevla bir insana manevi hal verdi diye bir hal oluyor anlamına da gelmez. hocam. dünyayıda temizlemeye çalışsanda bakılıcak olan kalbi selametin olucaktır ahirette.

kayrat kardeş o kadımda bir muska yok, ikincisi ise anlık etki demişsin şurda herkesin gözü önünde dzelipte bir daha sıkıntı yüzü görmeyen binin üzerinde insan var internet aleminde

Baqna demişsinki almin kafi gelmediği için sadece gülerim sana hayrat buyur ömür kardeş bbir daha rahatsızlandığında temizlede görelim bakalım anlık etki dediğin yaptığımızı yapabilecekmisin

hayrat benden daha alim olduğunu insanlara göstermek ve ispat etmek istiyorsan bunu alimlere yakışır bir şrkilde yapman lazım bu kadar cahilce değil

ilmim var diyorsun ama daha hareketlerin cehalet kokuyor

Hayrat bunun alimnce yoluda basittir gider sende böyle bir site açarsın karşındaki insanlara canlı canlı anında fayda verirsin alim olana yakışan budur

yap hayrat gerçekten başarabilirsen ilmini kabul edeyim ama bak sana şunu şöylüyeyim hayrat kardeş sen ilim ehli değilsin bakıldı sana hem direk hemde manevi varlıklar tarafından soruşturularak

hayrat cahilliğin nerden belli biliyormusun, İlmi Ledün diyorsun piri ve kaynağı Hz. Hızır 'dır. Benim kullandığım İlim nedir biliyormusun İlmiİsmet yani diğer adıyla İlmiHızrullah açıklamasıyla Allah'ın Hızırlarının İlmi

hayrat kardeş daha önce yazdıklarımı okusaydın zaten bilirdin bunları

neyse olaki bir ihtimal daha vardır diyorum ve senden bir site açarak insanlara karşılıksız yardım etmeni bekliyorum aynı bizlerin yaptığı şekilde

eğer gerçekten gerekli başarıyı gösterebilirsen seni bir kardeş kabul edeceğiz ama gösteremezsen yine bir kardeş ama cahil bir kardeş kabul edeceğiz

hayrat kardeş bir muskada kaç görevli verdır, görevlisi olmayan muska varmıdır, görevli dağılımını muskalara kim belirler, muskaların görevlileri olmasa muska tesir edermi, muskata hangi grup yada taifeden görevli verileceğini tayin eden nedir

Hocanın yapılanmasıyla muska görevli arasındaki ilişki nedir

hasta yapılanmasıyla hoca yapılanması arasında zıtlaşma ve tezat varsa muska görevlilerini belirleyen denge sağlayıcı nokta nedir

hadi biraz ilim konuşalım, soruları cevaplayabilirsen sevinirim, hayrat kardeş benil kullandığım ilim merak etme kafidir ama gözlerin o ilmin yüksekliğini görmeye gücü yetmez senin yeterli değilsin demen bunun için önemli değildir
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 9:53 pm

Hayrat kardeş sana son söz bizde çok konuşana ukala derler, boş teneke çok gürültü çıkarır derler

Hodri meydan sana , seni yetiştirenlere, genişlemede yardım aldığın kutba

Herkess manevi alemde bilgisini ve gücünü konuştursun görelim bakalım

Daha tek ispatın yok gelmiş konuşuyorsun kardeş bina örenleri eleştirmeden önce bina örmen gerekir felsefe yamna değil

Kardeş bana ilminin ispatını yapda göreyim, bana ispat gerekir laf şaklabanlığı değil

Ulan maenvi temizlikçiydinizde şimdiye kadar nerdeydiniz bizler ortaya çıkıp ispatları yapana kadar kafanız çalışmıyormuydu

Kardeş gerçekten kutupla muhatablığın var olsa idi bu sözlere sen cesaret edemezdin, okudun gazel bana değil

ömür orda iyileştirde göreyim,

sana şeytan ilhamlı dediğimi soruyorsun karşılıklı yazışmaları okuyan her zeka sahibi bunu anlar

daha ortama edeple girmeyi, taş üstüne taş koymayı bilmiyorsun, delinin biri kuyuya taş atmışta kırk akıllı çıkaramamış mantığıyla hareket ediyorsun

herhangi bir icraate gücün yetmemiş, usta hırsız ev sahibini bastırırmış hesabı laflarınla alim olmaya kalkıyorsun

Ulan Allah hilenin neresinde, Kim Allah 'tan Doğru Olabilir

Bak ilim hoca geldi, asaf hoca geldi nasıl geldi senin gibi laf salatasıylamı geldi, onlara bak adamlık edep ve doğru yol öğren önce

Geldiler bizde bu işi yapıyoruz ama sendeki İlmide öğrenmek isteriz. İlmimizin ispatını caht alanında yapmaya çalışırız dediler

sen ne yaptın ağzından ALlah 'ı düşürmeyen ama Allah 'la işi olmayan haşa, sadece geldin senin ilmin eksik, sen şeytana uymuşsun , sen,in annen zina yapmış felanda felan

hayrat dikkat et karşındakiler Müslüman İNsanlar salak değil

senden ispatlarını yapmanı bekliyorum bari lafının eri adam ol hem burda caht sayfasında hemde kendine bizimki gibi ayrı site açarak

Gespents Allah Razı Olsun kardeşim konu tarafımdan açılmıştır ve hayratın cezası tarafımdan kaldırılmıştır

Eğer ispat yapamazsa hayrat ve onun genişlemesine vesile olan kutbu benden ömür boyu ceza alacaklar, hayrat bu lafımıda o kutbuna ilet

Biz konuştuğumuz zaman boş konuşmazız dediğimizi yaparız Allah 'a Şükür senden farkımız budur bizim
hayrat
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 10:25 pm

Allahın bilidiğini kuldan saklamadık. Rabbimiz ne gösterdi ise biz onu konuştuk. Allah dilemesse hiç kimse birşey yapamaz. sinek dahi kanadını kıpırdatmaz. Ağaç dahi yaprağını dökmez dal bile sallanmaz. Bin kişi yediği yemeği bir damla tuzdan lezzet veren rabbim bir tane tuzdan yine şifa veren rabbimdir. Rızka ve ilme kefil Allah tır. Hak teala ne dilerse o olur. Rabbim seni Şafaatine nail eylesin. Bizi kibirden ırak eylesin.
hayrat
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 10:31 pm

Site açmak problem değiildir. Rabbim diledikten sonra yumurta kırlmadan içine ayet girer. Elinden gelenide ardına koyma. Bir damla suda var eden Rab bir damla suda da helak eder insanı. Biz sana meşru ortamda yardım etmek istedik tarikat adaptan geçer.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 10:41 pm

Selamün Aleyküm,hayrat hayırdır,bizim orda bir laf vardır sen bilirmisin, Cin Olmadan Adam Çarpmayamı çalışıyorsun.Buraya gelişin dahi anormaldi.Senin maksadın üzüm yemekmi,bağcıyı dövmekmi?.Daha geldiğin ilk gün niyetin niyetini belli belli ettin,sen sanıyormusunki senden Hocalarımızın haberi yok?,sen sanıyormusunki niyetinden hocalarımızın haberi yok?,bunların hepsi Allah'a şükür biliniyordu ama senin haberin yoktu,oda ayrı bir mevzu.

Senin yazılarını dahi okuyan biri nasıl olduğunu bilir ve anlar,bunu anlamak için müneccim olmaya gerek yok,velevki ben okadar biliyorum dersen,İlim sahibiyim dersen veya sana kutup genişlemende yardımcı olan akıl hocalarında dahil burun Hocamın sorusuna cevap ver?.

Sen Hocalarımı sorgulayacak kadar İlim sahibimi oldun?,buyüzdenmi bakım nasıl yapılır?,bakım yaparken neler okuyorsunuz?,bakım yaparken enerjimi yolluyorsunuz?,vs. vs. sorular sorup bir şeyler öğrenmeye çalışıyordun.Şimdide senimi yolladılar,senimi kurbanlık seçtiler?.Tekrar söylüyorum,üçbeş kitap okumayla,bir iki sure ve ayet ezberlemeyle İLİM öğreneceğini,öğrendiğini sanıyorsun?.Hiçbir şey öğrenememişsin,öğrendiğin şey,KİBİR,GURUR ve BEN BİLİYORUM,BEN YAPARIM.buda şeytandandır,sen şeytanın oyununa,tuzağına düşmüşsün be arkadaş.İlim,alçakgönüllülük Sabır,Tevazu,aslında sana bunları neden anlatayımki kitaplığındaki kitapları süs diye tutacağına biraz açta oku.Yazık bak tozlanmışlar.

Yazık edersin kendine!!!!!,gel vazgeç bu sevdadan.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 10:48 pm

hayrat demiş ki:
Site açmak problem değiildir. Rabbim diledikten sonra yumurta kırlmadan içine ayet girer. Elinden gelenide ardına koyma. Bir damla suda var eden Rab bir damla suda da helak eder insanı. Biz sana meşru ortamda yardım etmek istedik tarikat adaptan geçer.

Kardeş bana yardım etmek isteyen insan önce gelir adabı maşşeret kurallarına göre hareket eder, diğer hoca kardeşler gibi kendini tanıtırsın, ispatını yaparsın

Ya bu nasıl mantık gelip insanların senin alimliğini kabul etmesini bekleyip başlarına hoca olmaya kalkıyorsun

Kardeşim ben sana dedimki ben tarikat ehli değilim ama sende tarikatın adabını pek öğrenememişsin

neyse mesele kavga değil benim istediğim ispat, şimdi ortamda kaos çıkararak kaçmak yok chat sayfasında şifaya yönelik uygulamalarını bekliyorum

Hani beni beğenmiyordunya kendini manevi şifacı zannediyor diyordun, dediğinin arkasında ol ve ispatını yap

Kardeşim bak ben adaba uydum, ispatlarımla ortama geldim ne kimseyi karaladım ne kimseyi kötüledim. saldıran olursa cevap verdim. Dedimki benim ilmim bu yapabileceğim bu ispatım bu

Gören gözler kah teşekkür etti kah nankörlük etti, ama ben adabı muaşşeret kurallarıyla geldim

Sendende aynı tavrı bekliyorum ilminin varlığına dair isbat lütfen

Bu arada gelelim ibranice süryanice havasa, havas İlmi Kutsal Kitaplara dayalı bir ilimdir rivayet odurki

Ve ilk olarak İslamiyet zamanında çıkmamıştır, kendi zamanının Peygamber 'ine Biat Edip kendi zamanının Müslümanı olan pek çok havas alimi vardır. Ve bunlar havas kitaplarını yazarken kendi dilleri üzerine yazmışlardır

Vede kendi kitapları üzerine, havas alimlerinin eski yazılardan alıntı yapmasının sebebi budur mesela Berhetiye

Tabi bunlar bir rivayete göredir yinede gerçeğini Allah Bilir. Burda mühim olan nedir biliyormusun kendini havasçı zannedipte cinle şeytanla bağlantıya geçenlerin cin ve şeytanlardan aldıkları bilgiyi bilinçsizce havas ilmiymiş gibi insanlara lance etmeleri yani sunmalarıdır

İşte ayıklanması gereken bu hatalı sunumdur

hayrat
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 11:00 pm

Bakın kardeşler benım derdim üzümü yemek değildir bağcıyı dövmek hiç değildir. Ben sadece size bu konuda yardımcı olmaktı. Bu yardımı da kendim yapıyorum olarak beni buraya alın değildi. Ben olayları yazarak anlattım. Şimdi Kuran hakkı için beni ilk geldiğimden beri menfaat ortamında ve şeytani olarak gören ulvi hocanıza ve onun ustadalarına sorum şu. ben her ortamda size konuyu sakince izah edip açıklıyorum. Şeytanın halini nasıl gördüğümüzü de varlığınıda anlattık. bu bakkkımdan nasıl buldular şeytancı olduğumu merak ettim. siz daha şunu anlamadınız bile, ilim sadece okumakla olmaz dedim onuda anlamadınız. ulvi hoca bilgiler veriyor okuduğu kadarıyla. ben ilk geldiğimde bunu size dedim. hazıra konmuşsunuz diye. yani gayreti olan herkesin temiz kalbi ile yapacağı bir ilim dedim. hal dedim anlamadınız ledun dedim anlamadınız kutup dedim hiç anlamadınız. bunlar Haktan gelir dedim onuda anlamadınız. biz yazarak çizerek görmeyiz. birilerine hiç sormayız. bize gelende gidende Allah dandır. size bunu kanıtlama derdim de yoktur. ki size bu konuda yazıcam demedim sadece maddi olarak bu sıkıntılardan nasıl çıkılabilir diye bilgi vermek istedim. ulvi kardeş özelden yazsa ona izah edicektim ve kendisi en iyisine karar verip bildiğine devam etcekti. ehli sünnet adına geldik farklı ortam bulduk. bu arada maneviyatta ancak gerçek şeyh yanına vardığımızda hali anlar. boşa zorlamayın. ilk gece yeterince zorlamıştınız.
hilal
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 11:21 pm

hayrat benım goruşum ulvi hocama haksızlık edıyorsunuz hakkı ödenmez karsılıksız yaptıgı ıyılıklerı saymakla bitmez siteyi incelersen tesekkur sayfalarına bakabılırsın havas bolumune bakabılırsın amacınızı anlamadım.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 11:22 pm

Kardeşim,birincisi uslubun yanlış.Yazılarında hep sinsilik var,şeytanda ayrıntılarda gizlidir.Bu yüzden siteye gelip ne yapmak istediğin daha ilk gün Hocalarımız tarafından biliniyordu.

Diğer bir konu ise HAZIRA KONMA olayı.Biz talebeler asla Hazıra konmadık,ben kendimden örnek vereyim yaklaşık 2 yıllık bir süredir hem Ulvi Hocamın hemde Haydar Hocamın misafir talebesiyim.Haklısın her şey Cenab-ı Allah'tandır.RAHMAN ve RAHİM olan her şeye KADİR olanda yine kendisidir,ama VESİLEYİDE unutmamak gerekir.Ulvi Hocam ve Haydar Hocam her zaman der ve demeyede devam ediyor "Bizler Aciz Kuluz,Rızaya Talibiz,Her şey Cenab-ı Allah'tandır,Hocalarımız bizi sevdi ve bu İlmi kullanmamıza izin verdi" ve yine sana şunu diyeyim,bir bardak,nekadar su alır? sadece kapasitesi kadar değilmi?,fazlasını almaz,işte seninde şeytanı görmen,nerde gördüler,nasıl gördüler? vs.vs. gibi söylemlerin seni aşan konulardır,kapasiteni aşan konulardır.Hoş benide aşıyorya. Very Happy

Burası Ehli Sünnet sitesidir,yanlış gelmedin,doğru geldin.Burdaki bukadar mü'min kardeşimin sana tepki vermesi neden acaba? bunu kendinle hiç muhakeme yaptınmı?,kendine sordunmu?.Burda bukadar insan yanlış bir tek sen doğru.Le Havle..

Bize yardımcı olmaya çalışman,bana daha önce Davut nıck iyle gelenbirini hatırlattı,acaba neden?.Çakalllar bir sürüye saldıracağı zaman,öncebir tanesi çobanı oyalarmış,diğerileri ise sürüden bir tane koyunu kaparmış.Ben bu sözü anlatamadım ama aslında anlayan anladı.

hayrat
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 11:35 pm

Peki arkadaşlar. doğru sizindir. sözüm yoktur.münakaşaya girdiysekte edep dışılığımızdan değildir. ben ne ulvi hocanıza nede onun ilim aldığı mısıra kadar sözüm yoktu. Aldıkları kendilerine helal olsun. Biz kötü görmedik azcık tansiyon yükselttik. Ama hocalarımıza şunu hatırlatırım emin olsunlar baktıkları sadece kendilerini yanıltır. ilk gün yaptığınız durumu manevi olarak izah da ettim. okuduğunuz kelam çok kuvvetli olduğunu Allah muhafaza yanlışlıkla size kafa tutacak bir şeytani hocanın vucuduna buyuk tahribat yapacak kadar dedim. Rabbim göstermese hissettirmese bilemezdik. Dediğim gibi Rızka kefil ALLAH İLMİ VEREN ALLAH.
Geçmişte kim gelmiş gitmiş bilmem. Bizim halimizi Allah dostları ancak yanına gittiğimizde anlar dedik. söz bundan sonra sükuttur bizde. Yolunuz açık ilminiz bahtiyar olsun.
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 11:51 pm

Hayrat nikli kardeş sen Haydar hocamı Ulvi hocamı tanıyormusun?

Burada ne için mücadele ettiklerini biliyormusun böyle peşin peşin bilmeden yazmışsın.

tek amaçları mümin kardeşlerimize karşılıksız yardımdır.gözümüzün önünde kaç kişi şifa buldu bunların içinde bende varım Haydar hocamın Ulvi hocamın hakkını ödeyemem.

Sen gerçekten müslüman bir insan san ve amacın başka birşey değilse önce teşekkür sayfamızı okur hocamıza teşekkür edersin.

Şuan çok sinirliyim neden dürüst insanlarla uğraşılıyor neden hep elma veren ağaç taşlanıyor.uğraşmayın Ulvi hocamla Haydar hocamla yeter artık ya körmüsün bi zahmet teşekkür sayfasını oku.senin amacın belli git işine uğraşmaaaaaaaaaaa.

senin gibileri çok gördük amacın belli kaybeden sen olursun.
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 11:56 pm

hayrat demiş ki:
Peki arkadaşlar. doğru sizindir. sözüm yoktur.münakaşaya girdiysekte edep dışılığımızdan değildir. ben ne ulvi hocanıza nede onun ilim aldığı mısıra kadar sözüm yoktu. Aldıkları kendilerine helal olsun. Biz kötü görmedik azcık tansiyon yükselttik. Ama hocalarımıza şunu hatırlatırım emin olsunlar baktıkları sadece kendilerini yanıltır. ilk gün yaptığınız durumu manevi olarak izah da ettim. okuduğunuz kelam çok kuvvetli olduğunu Allah muhafaza yanlışlıkla size kafa tutacak bir şeytani hocanın vucuduna buyuk tahribat yapacak kadar dedim. Rabbim göstermese hissettirmese bilemezdik. Dediğim gibi Rızka kefil ALLAH İLMİ VEREN ALLAH.
Geçmişte kim gelmiş gitmiş bilmem. Bizim halimizi Allah dostları ancak yanına gittiğimizde anlar dedik. söz bundan sonra sükuttur bizde. Yolunuz açık ilminiz bahtiyar olsun.

HOCALARIMIZI ANLAMIYORSAN SÜKÜT ET.MADEM BİLMİYORSUN YORUM YAPMA.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 11:57 pm

kıskançlık ne kötü bir hastalık onu görüyorz sadece
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 12:02 am

1)-ulvi hocanıza ve onun ustadalarına sorum şu.

2)-siz daha şunu anlamadınız bile, ilim sadece okumakla olmaz dedim onuda anlamadınız. ulvi hoca bilgiler veriyor okuduğu kadarıyla.

3)- yani gayreti olan herkesin temiz kalbi ile yapacağı bir ilim dedim.

4)- bunlar Haktan gelir dedim onuda anlamadınız. biz yazarak çizerek görmeyiz. birilerine hiç sormayız. bize gelende gidende Allah dandır.

--------------------------------------------------------

Haddimi aşarak yazılarındaki şeytanlıklara cevap vereyim,sakın yanlış anlama sana karşı Haddimi aşarak değil,Can Hocalarıma karşı Haddimi aşarak diye yazdım,sana değil.

1) Hocama ve Üstadlarına soru sormak istediğini yazmışşsın,bu birinci maddeyi aklının bir kenarına yaz ve sakın unutma.Kendi yazdıklarınla kendin çelişiyorsun.Çünkü 2. maddede kendinle çeliştin.Ulvi Hocamı ve Üstadlarını kabul ediyorsun ve Hocalarımın Hocalarınıa soru sormak istiyorsun.

2) Ulvi Hocamın İlim sahibi Olmadığını ima ediyorsun,sadece okuduklarını bizlere yazdığını söylüyorsun.Hani Ulvi Hocamın İlmi Yoktu ve Hocamın Hocalarınada soru sormaya kalkıyorsun.Siteye art niyetli olarak değilde düzgün,temiz niyetle gelseydin ilk önce siteyi okur bilği sahibi olurdun,ondan sonra suçlamalara kalkışırdır.Böyle kendinle çelişen,yalancı duruma komik duruma düşmezdin.Çünkü Ulvi Hocam Hocalarının adını (Nurer Hocam) hepsini yazdı,bunlar sitede mevcuttur,zahmet adip siteyi biraz karıştırsaydın bulabilirdin.Ayrıca Hocalarımın sana ve senin gibilerine İlimlerini ispatlama gibi bir zorunluluğu yok kardeşim,okadar merak ediyorsan sana akıl veren akıl hocalarına sor,gel sohbet alanına bizzat uyğulamalı olarak görebilir,tanık olabilirsin.Gerçi kaç gündür tanık oluyorsun ama nafile anlamıyorsun.

3) Haklısın gayreti ile,temiz kalbi ile yapılacak bir iştir.İşte senin anladığın bu kadardır.İcazet Olmazsa,El veren olmazsa bir arpa boyu bile yol katedemezsin.Yürürsün ama Suflilerin kucağına,ağına doğru gidersin.Başında Hocan olmadan,sana El veren İcazet veren Hocan olmadan hiç bir şey yapamazsın.Başında Hocan Olmadan,İcazet veren Hocan olmadan Ruhani Aleme geçtiğinde Ruhanileri nasıl tanıyacaksın,hangisinin hangi Taifeye mensup olduğunu,hangi taifenin elamanına nasıl davranıp,nasıl müdahale edeceğini nerden bileceksin?.Hangisinin hangi guruba dahil olduğunu nerden bileceksin?,hangi taifeye nasıl davranacağını,hangi taifeye nasıl müdahale edeceğini? Hangi Taifenin elamanları,görevlileri zayıf noktası neresidir,nereleridir,nerden bileceksin kardeşim?.Gelmiş burda martaval okuyorsun.Hadi İcazetsiz,Başında Hocan olmadan yapta görelim.Sokakta yürüyorsun karşından bir hırsız geliyor hırsıza dur de bakalım dururmu?,seni sallamaz bile.Ama hırsızı durdurmanın yolunu,yordamını bilirsen sıkıysa kıpırdasın yerindende görelim.

4) Bütün bunların Cenab-ı Allah'tan geldiğini,Cenab-ı Allah'ın İhsanı olduğunu Elhamdulillah biliyoruz,galiba sen bilmiyorsunki sürekli bozuk plak gibi ayni şeyleri diyorsun.Bizim Cinler Alemi ile işimiz olmaz,bunu sen hala anlamamışsın.Havasta derki kişinin adı,anne adı ve kişinin doğum tarihi sorulur.Hatta sana bir tiyo vereyim; kişinin anne adını bilmiyorsan anne adını Havva olarak baz alırsın.

İlmi İsmette ise bu bilğilere gerek yoktur,daha bunu dahi anlayamamışsın.Birdaha Hocalarımı zan altında bırakmak istersen böyle abuk sabuk yazıp kendini gülünç duruma düşürmeden yazki kimse senin yazılarını okurken gülmesin.Hocalarıma ve Hocalarımın Hocalarına laf söylerkende Besmele çek öyle konuş.
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 12:06 am

Konu: Geri: Bana da yardımcı olabilirmisiniz lütfen Perş. Ara. 09, 2010 10:34 pm

hayrat demiş ki:
sen insanları sadece sana bağlı şekilde hareket etmesine sebep oluyorsun. oysaki kişiye bulaşan bu tür pisliklerin nasıl ve neden bulaştığını Allahın ayet-i kerime leri ile anlatki insanlar neden o duruma geldiğini anlasın. tabi bu yolu biliyorsan

sen algılarını kapatıp sabit fikirle davranmaya devam ettiğin sürece bu sıkıştırılmış zihniyette gitmeye devam edersin...

sana bir at gözlüğü taktırıp kukla halibe getirmiş ve buraya doğru kurmuşlar....

oyuncak olmuşsun haberin yok....

lütfen o kısır hayatından bir saat ayır ve formu iyice incele...

sen kimsin ki ULVİ HOCAMIZIN dindarlığını , ilmini eleştirebiliyorsun...

burada tedavilerden sonra elinde raporlarla gelen insanlar var...

ALLAH ' tan kork be....

kimsenin kuklası olarak da ahiretini yakma...

tövbe et silkelen ve kendine gel kendine !!!!

HADDİNİ BİL... !!!

sana 4 gün önce verdiğim cevabı hala haediyorsun...
4 gündür Ulvi hocamız sana bütün sorularının cevabını büyük bir sabırla vermesine rağmen hala ortalığı karıştırmak amacıyla didikleyip duruyorsun...
yazık ki maşa olmaktan kurtulamazsın bu zihniyetle....
geldiğin yere geri dön...
sana buradan daha fazla iş çıkmaz...
cehaletinle iyice arapsaçına döndürdün olayları..
sıradakini göndersinler...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 12:13 am

hayrat demiş ki:
Bakın kardeşler benım derdim üzümü yemek değildir bağcıyı dövmek hiç değildir. Ben sadece size bu konuda yardımcı olmaktı. Bu yardımı da kendim yapıyorum olarak beni buraya alın değildi. Ben olayları yazarak anlattım. Şimdi Kuran hakkı için beni ilk geldiğimden beri menfaat ortamında ve şeytani olarak gören ulvi hocanıza ve onun ustadalarına sorum şu. ben her ortamda size konuyu sakince izah edip açıklıyorum. Şeytanın halini nasıl gördüğümüzü de varlığınıda anlattık. bu bakkkımdan nasıl buldular şeytancı olduğumu merak ettim. siz daha şunu anlamadınız bile, ilim sadece okumakla olmaz dedim onuda anlamadınız. ulvi hoca bilgiler veriyor okuduğu kadarıyla. ben ilk geldiğimde bunu size dedim. hazıra konmuşsunuz diye. yani gayreti olan herkesin temiz kalbi ile yapacağı bir ilim dedim. hal dedim anlamadınız ledun dedim anlamadınız kutup dedim hiç anlamadınız. bunlar Haktan gelir dedim onuda anlamadınız. biz yazarak çizerek görmeyiz. birilerine hiç sormayız. bize gelende gidende Allah dandır. size bunu kanıtlama derdim de yoktur. ki size bu konuda yazıcam demedim sadece maddi olarak bu sıkıntılardan nasıl çıkılabilir diye bilgi vermek istedim. ulvi kardeş özelden yazsa ona izah edicektim ve kendisi en iyisine karar verip bildiğine devam etcekti. ehli sünnet adına geldik farklı ortam bulduk. bu arada maneviyatta ancak gerçek şeyh yanına vardığımızda hali anlar. boşa zorlamayın. ilk gece yeterince zorlamıştınız.

hayrat kardeş bak yanılgın ve cahilliğin bi kez daha göz önünde, İlmiİsmet kitaplardan okunmaz sevgi yoluyla Alimden cahile geçer, kırk sene değil dörtyüz sene okusan boş.

Bak neden şeytancı dedi diyorsun sana tek tek cevapları söylüyorum bu gibi açıkların, benim okuduğumu nerden biliyorsun. Diyorsunki benim kalbime Allah 'tan İlim geliyor ilmi ledün sahibiyim ama bak o kalbine ilham veren Allah 'ın bu kadar basit şeyi bu ilmin okunarak geçmediğini bilmiyor niye

Hayrat sana gösterdiğim şeyler sende olan yanılgılardır aslında senin bunların farkına varıp Allah hata yapmaz ilmü ledünde hata bulunmaz demen lazımdı demedin niye, ben nasıl böyle hatalara düştüm o zaman diye kendini sorgulamadın niye

Neyse dediğim gibi hayrat kardeşim seni ispata davet ediyorum

Bu arada hayrat kardeşim bizler kutuplarıda biliriz Allah 'a Şükür olomayanlarıda

hatırlıyormusun benzer bir hatayıda bana havasçı demekle yapmıştın ben havastan pek anlamam kardeşim. Daha günlerin saatlerini, burçların yıldızlarını bilmem Smile

Hatan senin içinde olduğunu iddia ettiğin ilmü ledün bu kadar basit yanılgılara düşüyorsa ben senin aldığın ilhamın Allah 'tan Olduğunu idda edemem kardeşim

Anladınmı niye şeytandan ilham alıyor diye sana hitap ettiğimi Smile
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 1:02 am

Ulvi hocam masaallah sabriniza hayranim,size edepsizlik olmasin diye tartismaya girmedim.allah in bizlere verdigi en büyük hediye siz ve haydar hocamsiniz.baskalari gibi laf degil icraat yapiyorsunuz. masallah sizlere. Ben yüce raabimin sansli kulluyum ki iki tane hocam var büyük havas alimi haydar hocam ve siz manevi alemin sultani ulvi hocam var.yüce raabim iki hocamizi iki cihandada basimizdan ayirmasin.
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 1:26 am

konuda yazı kelimesi geçmediği halde
yazıyla ilgili bir kısım geçmediği halde
bir hata yapıp hatanızı düzelteceğine
hayrat, o kadar şeriatten haktan hukukutan bahsedip
bir hata ettim deyip konuyu kapatabilcek kadar bile nefsinize sahip çıkamıyorsunuz.
öncelikle siz nefsinize sahip çıkın şeytana uymayında
hata ettim deyip konuyu uzatmayın

ayrıca ilmi verende Allah c.c. alacak olanda..
o isterse yaprak kımıldar istemezse kımıldamaz. O neyi isterse o olur..
merak etmeyin 7 yaşındaki müslümanın bilmesi gereken şeyler bunlar.
haklı olduğunuz bir konu yok...

uzattıkça uzatmışsınız....
yazma olayını yanlış buluyorsanız açarsınız bir konu orada izah edersiniz...
size katılanlarda olacaktır katılmayanlarda.
hatanızda ısrar edipte burda kimseyi kötülemeyin.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 5:13 am

hayrat demiş ki:

Merak etme hayrat kimse sana birşey yapmıyacak, senin tartıştığın ben değil görevli talebemdi. Smile

Kardeşim bak daha senin kendinde olduğunu iddia ettiğin ilmi ledün daha benle talebemi ayırdedebilmen konusunda sana yardımcı olamadı. Bizler havas ilmini talebelerimize öğretmeyiz, ancak havas bilgisini kullanmaya ihtiyacı kalmamış kabul talebelere havas öğretilir bizde

Yani sana yazılan doğru senin tartıştığın görevli talebe havasın hesinden anlamaz, ona hala öğrenmesi yasaktır havas ilmini

Kardeş bence bazı şeyleri tekrar gözden geçirmen lazım İnşaAllah

gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 9:52 am

hayrat demiş ki:

Nasıl bir tarikata bağlısınızki kutup metebesindesiniz sayın hayrat söyleyinde bizde öğrenelim ,

Ayriyeten ulvi abim konuyu açtığın ve medenieti tekrar öğrettiğin ve paylaşıma katılan kardeşlerim tartışmanın nasıl olacağını öğrettiğiniz için hepinizden Allah razı olsun ....selamla
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 9:55 am

Havas-Hoca demiş ki:
konuda yazı kelimesi geçmediği halde
yazıyla ilgili bir kısım geçmediği halde
bir hata yapıp hatanızı düzelteceğine
hayrat, o kadar şeriatten haktan hukukutan bahsedip
bir hata ettim deyip konuyu kapatabilcek kadar bile nefsinize sahip çıkamıyorsunuz.
öncelikle siz nefsinize sahip çıkın şeytana uymayında
hata ettim deyip konuyu uzatmayın

ayrıca ilmi verende Allah c.c. alacak olanda..
o isterse yaprak kımıldar istemezse kımıldamaz. O neyi isterse o olur..
merak etmeyin 7 yaşındaki müslümanın bilmesi gereken şeyler bunlar.
haklı olduğunuz bir konu yok...

uzattıkça uzatmışsınız....
yazma olayını yanlış buluyorsanız açarsınız bir konu orada izah edersiniz...
size katılanlarda olacaktır katılmayanlarda.
hatanızda ısrar edipte burda kimseyi kötülemeyin.

Allah razı olsun Havas Kardeşim demekki görmek çok önemli değilmi kardeşim ama hamd olsun biz hayrat arkadaşı iyi misafir etmeye çalıştık amacını bile bile , can kardeşim bu nadide açıklamana sonsuz teşekkür ediyorum Allah yar ve yardımcın olsun ...selamla
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için   İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ara. 13, 2010 12:23 pm

Esselamu Aleyküm Hayrat ve diğer kardeşlerim Arkadaşlar Rabbim hepsinden Razı olsun hususen sizden de hayrat kardeşim bir çok yazılar yazılmış bana göre gereksiz ve ilimden uzak tarzda sizin gibi ilmi ledün yudumlamış vehbi ilim erbabı olduğunu ifade edenlerin her sözünde hikmet marifet ve feyiz olmalı ki o manevi lütüflar size itiraz edenleri mest etsin ve itiraz ettirtmesin bu tezahür etmiyorsa demekki kendinizi sorgulamanız lazım ben ilmi ledünün neresindeyim diye Vehbi ilimle muhatab olanların manevi heybet ve feyzi karşısındakilerde baskı ağırlık hissi verir ki kişi o şahsa edepli ve saygılı olma gereği hisseder. burada tam tersi bir durum söz konusu. saniyen eğer faydalı olmaksa niyetiniz sizi davet etmişler ulvi kardeşim yukarda izahını yapmış. derdiniz bilgi paylaşmaksa açın bir konu eğrisi ve doğrusu tartışılsın üyelerce. eğer derdiniz bizlerin kuran ve ilimlerine ne kadar vakıfız bunu meraksa bununda usulü asla böyle olmamıştır ilim ehlince ve olmazda yunusun dediği gibi erenler meclisine girdim eyledim ilim talep dediler illa edep illa edep. şimdi bu hususlar sizde yoksa ki görünen yok o zaman terslik var bir yerde azizim. Kalbine inen ilham ve vahyin kaç bin hicap ve hangisinin arkasından geldiğini bilmeyen İlhamın sülükün hangi aşamasına kadar şeytandan veya meleklerden geldiğini bilmeyen hayret makamından öte mutlak karanlığa varmamış olanların ve cemül cemi yakalamamışların bu makamlardan nasiptarmış gibi konuşması ancak o makamlara olan özlemdir ki hoş karşılıyorum ama usul bu olmaz usulun nasıl olacağı bu ümmete Kutlu nebinin sallahu aleyhi ve sellemin Miracında öğretildi zaten O AN ORADA ONUNLA BERABER OLANLARA BUNLAR KAPALI DEĞİLDİR orda olanlarda asla senin gibi olmaz bunu iyi anla irşad olursun.vesselam veddua velmehabbe

İçki kumar ve zina gibi kötü alışkanlıkları bıraktırmak için
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» İçki için bir terkib
» Sigara ,Alkolden Tiksinmek ve Kötü Huylardan Vazgecmek icin
» arazi emlak gibi vb. satılması için
» Cinler Hz. Süleyman için köle gibi çalıştılar, çalışmayana ceza verildi. Cinler gaybı bilmez.
» HEM İFTİRACILAR HEM YALANCI ( BİZLER ALLAH 'TAN BAŞKASINAKUL OLMAZ, PARA İÇİN İFTİRACILAR GİBİ DİNİMİZİ KAPIYA KOYMAYIZ