iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta

iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Forumu Silen Zavallılara

YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator

MesajKonu: Forumu Silen Zavallılara   Çarş. Ara. 15, 2010 11:42 pm

Bu formu hırsız gibi gelip gizlice silen şerefsiz hayvan evladı, aldınmı cevabını

Bak insanlardan sana oluşan hin ve öfke harici yazılan teşekkürler neyin ne olduğunu anlatmaya yeterli

Tabi yediğin küfürler cabası, acep utanmadan anen babanın yüzüne bakabiliyormusun yada eşinin yada çoluk çocuğunun

Onlara gurula söylüyorsundur eminin benim formu silmemden dolayı sizlere iyi küfrettiler, sizleri benim yüzümden önden arkadan hallettiler

İnsan olamamışın evladı, işte senin zinadan olmanın ispatı

Bak silinen herşey fazlasıyla yerine geliyor, ama senin giden şeref, onur , haysiyet ve namusun asla tamir olmuyor

Sen artık ömür boyunca utanç içinde yaşayacak kenddi eşini ennesini becettiren bir zavallısın bir dümb.....sün

İnşaallah Yoluna Öleyim
Bin canım olsa hepsini vereyim
Ayağının Altına ben yol olayım
Tepele beni şerefe ulaşayım
Kabul Et ben zavallıyı Ya ResulaAllah

Utanırım Sen 'den isteyemem birşey
Korkum utancımdan çok, yok Sen'den Başka Gidecek bir yer
Tüm acizliğimle gelmişim Sana
Zavallıyım ben Nolur beni Yalnız Bırakma

Ya ResulAllah
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   Çarş. Ara. 15, 2010 11:50 pm

KISKANANLAR ÇATLASIN BİZ SENİNLEYİZ ÖLENE KADAR HATTA KISKANANLARI ZALİM ABİ ÇATLASTIN ALLAH(ZT.C.C.) İLMİNİ ARTTIRSIN ABİCİM

Değiliz Herkes Gibi Sıradan.. HAMD Olsun TÜRK ve MÜSLÜMAN Yaratmış YARADAN...

UMUTLARIN TÜKENDİĞİ YERDE ALLAH(C.C.) VARDIR......Çıkar Kendini Aradan Kalır Seni Yaradan....İNŞALLAH Derse Yakaran İnşa Eder YARADAN....UMUTLARIN TÜKENDİĞİ YERDE ALLAH(C.C.) VARDIR....

ŞEYH-ül EKBER MUHYİDDÎN İBN ARABÎ [Kaddesallahu Sırrıhulaziz] İN MUBAREK KABRİ ŞERiFİ RUHLARI VE MAKAMLARINA EL FATİHA AMİN.....
dua20
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   Çarş. Ara. 15, 2010 11:51 pm

KISKANANLAR BALON GİBİ ŞİŞSİNDE ULVİ HOCAMIZ İLMİYLE PATLATSIN ONLARI İNŞ
islam73
Medaratör

Medaratör

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   Çarş. Ara. 15, 2010 11:55 pm

YÜREGINIZE SAGLIK HOCAM BU SEREFSIZLER BU KÜFÜRLERI FAZLASIYLE HAK EDIYORLAR

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Beyaz lalelerin bile siyah gölgesi olur.
Ne Şerefki Müslüman Doğmuşum Elhamdulillah, Ne Şerefki Türk Olmuşum
(ULVI hocamdan)

Korkkaklikta ar ilerlemekte seref ve itibar var insan korkmakla kaderden kurtulamaz
ilim nokta idi cahiller onu cogalti.
(Haydari kerrar hocamdan )

Tugrulhan
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   Perş. Ara. 16, 2010 12:10 am

Nush ile uslanmayana etmeli tekdir,tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.Sizden ve diğer hocalarımdan,abilerimden,ablalarımdan Rahman razı olsun.Sizlerin vesilesiyle namaza başladım,zikri ve birbirinden güzel duaları öğrendim.Abdest almayı bildiğimi sanırdım sayenizde dosdoğru abdest almayı öğrendim.Bu bile bana sizler için dua etmeme yeter.
mümine sultan
Administrator

Administrator

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   Perş. Ara. 16, 2010 12:16 am

onların gücü konu silmeye yarar bu kadar acizler işte bir insan bu kadar aşağılık da olmaz ki
ulvi
Administrator

Administrator

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   Perş. Ara. 16, 2010 12:25 am

Kardeşim o farkında değil sadece kendi geleceğini sildi, farkında değil bölmeye çalıştı kendi bölündü yalnız kaldı

Şimdi köpekliğini yapıp emir aldığı insanlar ona diyorlardır, anneni, eşini bizim için bu insanların dilinin ve kendinin altına yatırdığın için teşekkürler

Zaten artık annen , eşin alışmıştır bizede getir hadi anne ve eşinden cin çıkaralım diye

Bu alemin salağı ga..at da gurur ve onur duyuyordur bu dümb.klüğüyle

yaşadıkça bazı şeyeri anlıyacak, çırpınacak ama asla kurtulamayacak o

İnşaallah Yoluna Öleyim
Bin canım olsa hepsini vereyim
Ayağının Altına ben yol olayım
Tepele beni şerefe ulaşayım
Kabul Et ben zavallıyı Ya ResulaAllah

Utanırım Sen 'den isteyemem birşey
Korkum utancımdan çok, yok Sen'den Başka Gidecek bir yer
Tüm acizliğimle gelmişim Sana
Zavallıyım ben Nolur beni Yalnız Bırakma

Ya ResulAllah
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   Perş. Ara. 16, 2010 1:29 am

yüreğine sağlık koca gönüllü abi, rabbbim kim ne ediyosa onu geri çevirir, rabbim bizlerin kardeşliğinin bozulmasını izin vermez...
o kişi kimse yaptığıyla kalır...
yildiz33
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   Cuma Ara. 17, 2010 9:53 pm

kim sildi form daki konulari bulamiyormusunuz ulvi kardesim
kime ne zarari var dini konularin anlamadim
Diyar
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   Cuma Ara. 17, 2010 10:49 pm

hocam sakin olun onlara uyup böyle laflar etmeyin...lütfen...siz böyle konustukca onlarin dahada hosuna gidecektir...sabredin nolursunuz...Sad((
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   Cuma Ara. 17, 2010 11:55 pm

Allah Razı Olsun Hocam ve Bynokta kardeşim ve sitenin eski haline gelmesinde Emeği geçen tüm kardeşlerime teşekkür ediyor ve Cenab-ı Allah Yar ve Yardımcısı Olsun diyorum.Sitemize karşı yapılan şerefsizce ve Kalleşçe yapılan saldırıyı yapan StarDönsözü ve Oryantal saz grubuna diyorumki. GÜNEŞ BALÇIKLA SIVANMAZ.

Halep ordaysa arşın burda,yüreğiniz sıkıyorsa,cesaretiniz varsa buyrun sohbet alanına gelin eteğinizdeki taşları dökün.Tekrar söylüyorum,tekrar söylüyorum,tekrar söylüyorum.3 defa söyledimki İnsan bir defada anlar,Hayvanlar 2 defada anlar gerisini siz anlayın....

İnanın sizlerden haberimiz var,değişik değişik nick alıp sohbet alanına giriyorsunuz,olmayan rahatsızlığınızı öne sürerek size bakım ve tedavi yapılmasını sağlıyorsunuz.Haaaa birde isim vermek istemiyorum sitenizden bazı çakalları bizim siteye üye ettirip sonra yemin ettirerek Ehli Sünnet gibi gözükerek bizlerin,Hocalarımızın ne yapmaya çalıştığını,nasıl tedavi ettiklerini öğrenmeye çalışıyorsunuz.İnanın bundanda haberimiz var,hangi üye kimdir,hangi üye kimdeğildir İnanın Hocalarımızın haberi ve bilğisi var.Siz sanmayın sizler gibi zavallı ve acınacak haldeyiz.

Gerçi afaki ve boşuna konuşuyorum çünkü anlamazsınız kapasiteniz ancak bir bardak su alacak kadar,fazlasını anlamazsınız.Sitenizdeki Doktor Muratlar,Aydelinenler vs.vs.vs. daha bizim siteye çooooook gelip gideceksiniz,umarım size bukadar ipucu yeter.Bunları anlatıyorumki bizlerinde sizler gibi salak olmadığınızı bilesiniz.Sohbet alanında sizler değişik nick alıp tedavi olurken,Hocalarımızın insiyatifine kalıyorsunuz bakım esnasında Hayraniler vasıtası ile sizler hakkında bilği anında Hocalarıma ulaşıyor ve biliyorlar şükürler olsun.Ama tedavi esnasında Hocalarımın o anki Ruh haline göre ister size vesile oluyorlar,ister olmuyorlar.

Düştüğünüz şu hale bakın,içinde olduğunuz durumu dahi göremiyecek kadar körleşmişsiniz,Uşaklığını yaptığınız Şeytan gözünüzü kör etmiş,ama sizler yine anlamazsınız çünkü Soyunuza çekmişsiniz Soysuzlar.Ozan Arifin Şarkı sözü aklıma geldi .....

Buraya kadar yaşadıklarınız ve gördüğünüz en güzel günlerinizdi.Artık Hayal,Rüya,Güzel Günler bitti.Daha fazla Yazmama gerek yok çünkü anlama kapasitenizi dahi kaybetmişsiniz.

Haaa unutmadan,Buna emin ol ne duvarında asılı olanlar,ne üzerinde taşıdığın koruma muskası,nede kaybettiğin Kahverengi Giysili H...., seni Cenab-ı Allah'ın izni ile korumaya yetmeyecek.Taaakiii neyse.....

Maddi hayata meyledenler için hayat deniz suyu içmeye benzer, içtikçe susarlar, susadıkça içerler. (
Muhiddin-i Arabi )
canasu25
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   C.tesi Ara. 18, 2010 1:31 am

DİLERİM BU KÖTÜLÜĞÜ YAPANI ALLAHDA CEZALANDIRIR.İŞTE KISKANÇ ,HAİN VE KÖTÜ RUHLU İNSANLAR,KENDİLERİ İYİLİK İNSANLIK YAPMAKTAN UZAKLAR.BAŞKALARININ DA İYİLİK YAPMASINA İZİN VERMİYORLAR AMA RABBİM HER ZAMAN HAKTAN HAKLIDAN YANA ULVİ HOCAM ,HAYDARI KERRAR HOCAM,EMİR SULTAN HOCAM,VE DİĞER HİZMETİ GEÇEN HOCALARIM ALLAHÜ TEALA C.C CÜMLENİZDEN RAZI OLSUN.HERZAMAN MİNNETLE VE DUAYLA ANIYORUM SİZLERİ.RABBİM DÜŞMAN HASEDİNDEN KORUSUN SİZLERİ VE SİTEMİZİ
aincinme
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   C.tesi Ara. 18, 2010 10:00 am

ulvi hocam yazılAnları okudum silinen ve yApılanlarıda fakat sizden daha sakin olmanızı rica ediyorum ltfn çünkü bizler buradayız sizlerleyiz yine yazarız üzülmeyiniz biliyoruzki birlikten kuvvet doğAr ALLAH her zaman bizlerin doğrunun yanındadır ALLAH ilminizi daim yolunuzu Açık etsin tüm kötülüklerden ve kötülerden cümle kullarını korusun aMİN
mümine sultan
Administrator

Administrator

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   C.tesi Ara. 18, 2010 10:11 am

bacım bizler sakiniz merak etmeyin ALLAH c.c kokmaz kuldan utanmaz derler ya adamlar selamlaşma bölümde bile küfürler yağdırmışlar bnm şifremi kırarak konuları silmişler ALLAH c.c ıslah etsin o her şeyi bilendir biz teşk. hep yazarız sorun değil allah zalimlerin şerrinden korusun inşallah bizler ehli sünnetiz elhamdülillah sağa sola saldrıpda ehli sünnetiz diyebiliyorlar çok afedersiniz bu bir münafıklık alemetidir isterlerse çok sevdim insan olsun fark etmez buraya gelip şifre kırmak konuları silmek müslümanlık mı vicdanlarına sorsalar kendilerini suçlu bulacaklar eminim de vicdanlarını dondurmuşlar his yok sıfır şifremi kıran şahısa sesleniyorm ilahi huzurda iki elim yakanızda olacak size asla hakkımı helal etmeyeceğim sanal alemin palyacosusun sen kır şifremi sayende talebeliğimde bir üst seviyeye geçtim zavallıcıklar siz saldıkça biz güçleniyorz sil istersen fark yapmaz (ebu lehepi hatırladım birden ) teşk en lasını yazıcam gel kır şifremi Smile
aincinme
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   C.tesi Ara. 18, 2010 10:22 am

MÜMİNE KaRDEŞİM TABİKİ ONLARIN YAPTIKLaRI HİÇDE HOŞ DEĞİL BEN SADECE ÜZÜLMEYİN DİYE SÖLÜYORUM KİMİN NE OLDUĞUNU ÇOK ŞÜKÜRKİ BİZLER BİLİYORUZ YAZDIKLaRI KÜFÜRLERİDE OKUDUM DÜN aLLAH İSLAH ETSİN DİYORUM BİZLER SİZLERİ SEVİYORUZ ELİMİZDEN GELDİĞİNCE DİLİMİZİN DÖNDÜĞÜNCE YaNINIZDAYIZ İNŞALLAH ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN YOLUNUZU AÇIK ETSİN AMİN
haydarı kerrar
Administrator

Administrator

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   C.tesi Ara. 18, 2010 12:09 pm

VE KEFA BİLLAHİ VEKİLA
VE KEFA BİLLAHİ ŞEHİDA
GAF- GAF- GAF KİM NE EDERSE KENDİNE EDER GAF-NUN VALLAHU AZİZÜN ZÜNTİGAM
perebr
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   Paz Ara. 19, 2010 3:33 am

Mümine kardeş,
bana acil ulaşabilir misin
özel mesaj kısmını göremiyorum 1.5 aydır da chat box açılmıyor
sitede yenileme var sanıyordum ama hala öyle
her bir sayfayı açmam 6-7 dk yı buluyor, yükleyemiyor
bir tek bende mi öyle acaba?
tüm butonlar X olarak çıkıyor kırmızı çarpı şeklinde
musti_536_
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   Paz Ara. 19, 2010 6:23 am

perebr kardeşim explorer 7 kullanmayı denersen o sorun kalmaz inşallah.
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   Paz Ara. 19, 2010 12:54 pm

ulvi demiş ki:
Bu formu hırsız gibi gelip gizlice silen şerefsiz hayvan evladı, aldınmı cevabını

Bak insanlardan sana oluşan hin ve öfke harici yazılan teşekkürler neyin ne olduğunu anlatmaya yeterli

Tabi yediğin küfürler cabası, acep utanmadan anen babanın yüzüne bakabiliyormusun yada eşinin yada çoluk çocuğunun

Onlara gurula söylüyorsundur eminin benim formu silmemden dolayı sizlere iyi küfrettiler, sizleri benim yüzümden önden arkadan hallettiler

İnsan olamamışın evladı, işte senin zinadan olmanın ispatı

Bak silinen herşey fazlasıyla yerine geliyor, ama senin giden şeref, onur , haysiyet ve namusun asla tamir olmuyor

Sen artık ömür boyunca utanç içinde yaşayacak kenddi eşini ennesini becettiren bir zavallısın bir dümb.....sün
her türlü hile hurda iftira çirkeflik yetmedi üstüne üstlük bu tür bir adiliği şerefsizliğide yapıyorlar.
Allah c.c. rızası için açılan konuları silen bu hizmetleri baltalamaya çalışan şeytanın vücut bulmuyş yeryüzündeki köpekleri birde Allah korkusundan bahsediyor. siz kim Allah korkusu kim şeytanın köpekleri. siz şeytana köpekliğe devam edin
nede olsa vaad edilen acıklı bir azabın günü var. o gün geldimi görürüz dökülen etlerinizi yanan ellerinizi..
bir müslüman bu tür bir islama yapılan hizmeti baltalamaz.
sizi şu ayet iyi anlatır...
tin 4-5*6
Biz, gerçekten insanı en güzel bir biçimde yarattık
Sonra onu, aşağıların aşağısına indirdik.
Ancak, iman edip salih ameller işleyenler başka

sizin işlediklerinizde salih amel olmayacağına göregeriye tek şey kalıyor
AŞAĞILIK YARATIKLAR....

zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   Ptsi Ara. 20, 2010 6:27 pm

mümine sultan demiş ki:
bacım bizler sakiniz merak etmeyin ALLAH c.c kokmaz kuldan utanmaz derler ya adamlar selamlaşma bölümde bile küfürler yağdırmışlar bnm şifremi kırarak konuları silmişler ALLAH c.c ıslah etsin o her şeyi bilendir biz teşk. hep yazarız sorun değil allah zalimlerin şerrinden korusun inşallah bizler ehli sünnetiz elhamdülillah sağa sola saldrıpda ehli sünnetiz diyebiliyorlar çok afedersiniz bu bir münafıklık alemetidir isterlerse çok sevdim insan olsun fark etmez buraya gelip şifre kırmak konuları silmek müslümanlık mı vicdanlarına sorsalar kendilerini suçlu bulacaklar eminim de vicdanlarını dondurmuşlar his yok sıfır şifremi kıran şahısa sesleniyorm ilahi huzurda iki elim yakanızda olacak size asla hakkımı helal etmeyeceğim sanal alemin palyacosusun sen kır şifremi sayende talebeliğimde bir üst seviyeye geçtim zavallıcıklar siz saldıkça biz güçleniyorz sil istersen fark yapmaz (ebu lehepi hatırladım birden ) teşk en lasını yazıcam gel kır şifremi Smile

helal olsun can ablama Smile
maşalalh ablama, maşallah abilerime...
canasu25
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   Ptsi Ara. 20, 2010 8:41 pm

BENCİLİN HAKİKİ DOSTU OLMADIĞI GİBİ VİCDANİ HUZURUDA YOKTUR.Bu siteyi silmek gibi bir gaflete düşen haine ithaf olunur.gayret edersen belki sende yararlı birşeyler yaparsın aklın birazda iyiliğe insanlığın faydasına çalışsın ULVİ HOCAM HAYDARI KERRAR HOCAM EMİR SULTAN HOCAM Ve bu sitedeki diğer hocalarım gibi insanlara faydalı ol minnetle duayla anıl
perebr
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   Salı Ara. 21, 2010 12:42 am

musti kardeşim çok sağolun ama ben ne kullandıgımı bilmiyorum
onu nerden öğrenebilirim?
bir de mecvut program neyse onu silersem explorer 7 yi yüklemek için; bu defa pc çökmesin?
yarım saattir sizin mesajdan alıntı yapıcam diye uğraşıyorum olmadı ben de müstakil olarak yazdım napim
mümine sultan
Administrator

Administrator

MesajKonu: Geri: Forumu Silen Zavallılara   Salı Ara. 21, 2010 7:36 am

Mozilla Firefox (Türkçe) 3.6.12
Ödüllü tarayıcı firefox eskisinden çok daha iyi. İnternette güvenle gezin firefox sizi virüslerden, casus yazılımlardan ..
Mozilla Firefox (Türkçe) 3.6.12 indir
bu link size yardımcı olur inşallah

Forumu Silen Zavallılara
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Nesil Grafiker Forumu ! - Grafikcell