iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVİ ABİ HAYATINIZA GİRDİKTEN ÖNCE GİRDİKTEN SONRA HAYATINIZ 2 YE BÖLÜNÜR

YazarMesaj
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

ULVİ ABİ HAYATINIZA GİRDİKTEN ÖNCE GİRDİKTEN SONRA HAYATINIZ 2 YE BÖLÜNÜR  Empty
MesajKonu: ULVİ ABİ HAYATINIZA GİRDİKTEN ÖNCE GİRDİKTEN SONRA HAYATINIZ 2 YE BÖLÜNÜR    ULVİ ABİ HAYATINIZA GİRDİKTEN ÖNCE GİRDİKTEN SONRA HAYATINIZ 2 YE BÖLÜNÜR  Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 11:32 pm

EVET AYNENE BENİM HAYARIMDA OLDUĞU GİBİ SEN GİRDİKTEN SONRA HAYATIMA NELER DEĞİŞTİ ABİCİM NELER ADAM OLDUM YA RESMEN ALLAH(ZT.C.C.) RAZI OLSUN SAYENDE NELER YAŞADIM YA ANLATICAK BİR KELİME YOK Kİ TÜRKÇE DE NE DİYİM BEN MÜKEMMELİN DE MÜKEMMELİ YA SONSUZ MÜKEMMEL
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

ULVİ ABİ HAYATINIZA GİRDİKTEN ÖNCE GİRDİKTEN SONRA HAYATINIZ 2 YE BÖLÜNÜR  Empty
MesajKonu: Geri: ULVİ ABİ HAYATINIZA GİRDİKTEN ÖNCE GİRDİKTEN SONRA HAYATINIZ 2 YE BÖLÜNÜR    ULVİ ABİ HAYATINIZA GİRDİKTEN ÖNCE GİRDİKTEN SONRA HAYATINIZ 2 YE BÖLÜNÜR  Icon_minitimePerş. Ara. 16, 2010 11:50 am

DÜNYA 2 YE AYRILMIŞTIR BİR ULVİ ABİYİ TANIYANLAR BİRDE TANIMADIĞINI SANANLAR

ULVİ ABİ HAYATINIZA GİRDİKTEN ÖNCE GİRDİKTEN SONRA HAYATINIZ 2 YE BÖLÜNÜR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulvi hocamızı cekemEYEN O BUDİST ÖNCE KENDİNİ TAMİR ETSİNE SONRA BYNOKTA GELİRKEN SALAVAT GETİRSİN
» Önce Allah'a şükürler olsun. Sonra ulvi hoca, emir hoca ve bütün bynokta üylerinden Allah razı olsun.
» ulviyim ben ulvi olur uçarım -ich bin ein ulvi, wie ein ulvi fliege ich
» 130 yıl sonra ortaya çıktı
» Sabah namazindan sonra.