iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

şehra kardeşimizden Gelen Teşekkür

YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

şehra kardeşimizden Gelen Teşekkür Empty
MesajKonu: şehra kardeşimizden Gelen Teşekkür   şehra kardeşimizden Gelen Teşekkür Icon_minitimeÇarş. Ara. 15, 2010 9:03 am

şehra demiş ki:
ULVİ HOCAM DÜN GECE BANA BAKIM YAPTINIZ VE KIZIM VE BEY SİZE TŞK ETMEK İÇİN YAZIYORUM...GÜZEL YÜREĞİNİZE SAĞLIK HOCAM..ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN...İYİKİ BU SİTEYE GİRDİM SİZİ VE DUA KARDEŞLERİNİ TANIMA OLANAĞI BULDUM...HEPİNİZDEN RABBİM RAZI OLSUN...DÜN GECEDE SİZE DEDİĞİM GİBİ BEN SİZLERDEN VE SİTEDEN ASLA AYRILMAM ARTIK..HOCAM BİZDEN BIKMAYIN OLURMU:)BİZLER BELKİ UZAKTAYIZ AMA SİZİN VE SİTEDEKİ DUA ARKADAŞLARININ SICACIK YÜREKLERİNİ,KENDİ YÜREĞİMİZDE HİSSEDER OLDUK...İÇİMİZE HUZUR GELDİ...HOCAM DÜN GECE HERŞEYİ ÇOK DOĞRU BİR ŞEKİLDE ANLATTINIZ..BÜYÜ YOK DEDİNİZYA O AN SEVİNÇTEN AĞLAYASIM GELDİ...NASIL MUTLU OLDUM HOCAM ANLATAMAM...RABBİM SİZDEN RAZI OLSUN...YÜZBİNLERCE KEZ....LTFN HER ZAMAN DUALALRINIZI BENDEN VE KIZIMDANDA ESİRGEMEMYİN HOCAM...HOCAM BİRDE EVLENMEM MUTLU BİR YUVA KURMAM İÇİN AYRICA OKURSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM... ULVİ HOCAM BENİDE BİR KARDEŞİNİZ OLARAK YÜREĞİNİZE KABUL ETTİĞİNİZ İÇİN TEKRAR TŞKLER...BEN SİZİ VE SİTEDEKİ TÜM ARKADAŞLARIMI ÇOK SEVDİM....ŞİMDİLİK İZNİNİZİ RİCA EDİCEM HOCAM ALLAHA EMANET OLUN....SAYGILARIMI GÖNDERİYORUM HOCAM LTFN KABUL BUYRUN..... N.....N VE A.....Y...TEKİRDAĞ

şehra kardeşimizden Gelen Teşekkür
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yaban ' dan Gelen Teşekkür
» gokada ' dan Gelen Teşekkür
» Gost ' tan Gelen Teşekkür
» bagli ' dan Gelen Teşekkür
» kutlaar ' dan Gelen Teşekkür