iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta

iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

SİTEDEKİ SORUNLA İLGİLİ BİLGİ

YazarMesaj
gökkuşağı
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: SİTEDEKİ SORUNLA İLGİLİ BİLGİ   Ptsi Ara. 13, 2010 3:10 pm

Ya kardeşim burası yeri değilama kaç gündür sitede konu açacak akonu aç yazısı bulamıyorum öel mesaj yazıyorum cevap alamıyorum şimdi gespents kardeşim size ö m yazmak istedim sayfa açılmıyor müminesultana öm yazıyorum cevap gelmiyor birde herkes onlyn ollduğu halde herkes kapalı görünüyor neden oluyor bunlar neden bbazılarınız gizlenme ihtiyacı duyuyor kimse kimse ile muhatap olmucaksa konu açamıcaksak herkes yok görünecekse burada benim işim yok lütfen benim üyeliğimi silin artık buraya girmek istemiyorum kaç günden beri bütün konu başlıklarını aradım konu aç yazısı bulamadım konu acılmcaksa bu nasıl paylaşım olur hep başkalrını takip etmek zorundamıyım ya ben hepiniz hakkınızı helal edin slm ve dua .
gespenst
Administrator

Administrator

MesajKonu: SİTEDEKİ SORUNLA İLGİLİ BİLGİ   Ptsi Ara. 13, 2010 3:32 pm

gökkuşağı demiş ki:
Ya kardeşim burası yeri değilama kaç gündür sitede konu açacak akonu aç yazısı bulamıyorum öel mesaj yazıyorum cevap alamıyorum şimdi gespents kardeşim size ö m yazmak istedim sayfa açılmıyor müminesultana öm yazıyorum cevap gelmiyor birde herkes onlyn ollduğu halde herkes kapalı görünüyor neden oluyor bunlar neden bbazılarınız gizlenme ihtiyacı duyuyor kimse kimse ile muhatap olmucaksa konu açamıcaksak herkes yok görünecekse burada benim işim yok lütfen benim üyeliğimi silin artık buraya girmek istemiyorum kaç günden beri bütün konu başlıklarını aradım konu aç yazısı bulamadım konu acılmcaksa bu nasıl paylaşım olur hep başkalrını takip etmek zorundamıyım ya ben hepiniz hakkınızı helal edin slm ve dua .

kARDEŞİM SİZİ ANLIYORUM İNŞALLAH BU SORUN ÇÖZÜLECEK BU PROBLEM BİZDEN KAYNAKLANMAMAKTA ONUN İÇİN RAHAT OLUN KARDEŞİM İNŞALLAH SİZ BİZİM DEĞERLİ KARDEŞİMİZSİNİZ PAYLAŞIM VE KATILIMLARINIZ HER ZAMAN BEKLİYORUZ ANLAŞILA KARŞILAYACAĞINIZADA EMİNİM KARDEŞİM SELAMLA

İsmindeki Elif e Kurban Olayım Sin inde Kaybolup Ra sında Kendimi Bulayım
gespenst
Administrator

Administrator

MesajKonu: Geri: SİTEDEKİ SORUNLA İLGİLİ BİLGİ   Ptsi Ara. 13, 2010 3:57 pm

konu tarafımdan taşınmıştır .....

mümine sultan
Administrator

Administrator

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: SİTEDEKİ SORUNLA İLGİLİ BİLGİ   Ptsi Ara. 13, 2010 4:39 pm

ablam bu aralar çok meşgulum hastamız var ve ayrıca mesaj geldini uyarı mesajı almadım yani haberim şimdi oldu

bu sorunlar siteden kaynaklanıyor expoler kullanalar göremeyebilir konu açma butonunu mozilla kullanırsanız sorun olmaz inşallah vesselam
gespenst
Administrator

Administrator

MesajKonu: Geri: SİTEDEKİ SORUNLA İLGİLİ BİLGİ   Salı Ara. 14, 2010 2:22 pm

GÜNCEL.......

yoncam
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: SİTEDEKİ SORUNLA İLGİLİ BİLGİ   Salı Ara. 14, 2010 4:41 pm

moziladada çok sorun oluyor malesef bendede simileler yok Sad

SİTEDEKİ SORUNLA İLGİLİ BİLGİ