iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hakkinizi asla ödeyemem hocam

3 posters
YazarMesaj
ömür
Yeni Üye

Yeni Üye
ömür

Hakkinizi asla ödeyemem hocam Empty
MesajKonu: Hakkinizi asla ödeyemem hocam   Hakkinizi asla ödeyemem hocam Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 7:09 pm

Ne kadar sizi kendi rahatsizliklarimla mesgul etmek istemesemde hocam, onca yogunlugunuzun arasinda, yinede fenalastigim zamanlar siz benim tek dayanagim ve yardimcim oluyorsunuz hocam, Allah´tan sonra.
Hocam yardim edermisiniz dedigimde hemen yardima hazir ve iyilesmem icin cabalamaniz, bu apayri hocam.
Yaptiklarinizin karsiligi olarak ne bir söz nede ayaklarinizin altinda pas pas olmam, sizin bana yapmis oldugunuzun karsiligini en ufacik bir noktasini bile ödememi saglayamaz.

Siz herseyinizle öyle essiz öyle degerlisiniz ki hocam, bunu sizi taniyipta yasayan anlar ancak.
Rabbim size öyle güzellik lutfetmis ki, benim gibi bir kula sizi tanima sansini verdigi icin ne kadar Rabbime sükretsem ve sizin ayaklarinizin bastigi yol olsam yine cok azdir, hocam.

Hani derler ya hocam, anne babanin hakki asla ödenmez, benim icin sizde onlardan farksizsiniz.
Nasil ki annemin ve babamin üzerimde hakki varsa, sizinde bir o kadar hakkiniz var üstümde hocam.

Ilk önce Rabbime sükürler olsun ki, sizi yaratmis ve benim sizinle tanismami saglamis.
Allah annenizden ve babanizdanda yerden göge kadar razi olsun ki, sizin gibi bir insani Dünya´ya gelmesine ve yetismenize vesile olmuslar.

En önemliside hocam, Allah sizden öyle razi olsun ki, mertebiniz onun yaninda en sevdigi kullardan olsun insallah.
Allah tüm yollariniz acik eylesin, her türlü dertten ve kötü amacli ve kötü fikirli insanlardan sizi korusun.
Her iki cihanda daima yüzünüz gülsün ve mekaniniz her iki taraftada cennet olsun insallah.
Allah sizi bizim basimizdan, yanimizdan, etrafimizdan ve cevremizden hic bir zaman eksik etmesin.
Mevlam size saglikli uzun ömürler versin insallah hocam

Ne olur hakkinizi helal edin hocam...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Hakkinizi asla ödeyemem hocam   Hakkinizi asla ödeyemem hocam Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 11:58 pm

Allah Razı Olsun kardeşim, Rab 'bim kalbine öyle ulvi bir güzellik vermiş karşında utanmamak insanın elinde değil.

Rab 'bim seni, beni ve hepimizi her türlü dert ve sıkıntılarından arındırsin , iki dünyalarımızıda huzurlu, mutlu ve güzel Etsin Amin İnşaAllah
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Hakkinizi asla ödeyemem hocam   Hakkinizi asla ödeyemem hocam Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 11:59 pm

Allah Razı Olsun kardeşim, Rab 'bim kalbine öyle ulvi bir güzellik vermiş karşında utanmamak insanın elinde değil.

Rab 'bim seni, beni ve hepimizi her türlü dert ve sıkıntılarından arındırsin , iki dünyalarımızıda huzurlu, mutlu ve güzel Etsin Amin İnşaAllah
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Hakkinizi asla ödeyemem hocam   Hakkinizi asla ödeyemem hocam Icon_minitimeC.tesi Ara. 11, 2010 11:59 pm

kuzum
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Hakkinizi asla ödeyemem hocam   Hakkinizi asla ödeyemem hocam Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 12:03 am

KARDEŞİM RAHATSIZLIĞINDAN ARINMAN İÇİN ACİL ŞİFALAR DİLER ŞİFANIN DAİM OLMASINI DİLERİM
SÖZLERİNDE O KADAR HAKLISIN Kİ ULVİ HOCAMLA 2 DK MUHABBET EDİNCE ONUN NE
KADAR İYİ KARAKTERLİ İNSAN OLDUĞUNU BELLİ EDİYOR ZATEN
ömür
Yeni Üye

Yeni Üye
ömür

MesajKonu: Geri: Hakkinizi asla ödeyemem hocam   Hakkinizi asla ödeyemem hocam Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 12:43 am

Estagfurullah hocam, ne demek.
Aslinda utanmasi gereken birisi varsa, o da sadece benim hocam, sizin zamaninizi isgal eden benim, sikintilarimla sizi rahatsiz eden yine benim hocam ve bunlarin hepsi yetmiyormus gibi fenalastigimda utanmadan yardim isteyen yine benim hocam.....

Sizde o mükemmel insanliginizla ve pirlanta gibi yüreginizle her zaman ki gibi hosgörülü ve yardim severliginizle sadece iyi olmam icin ugrasip cabaliyorsunuz hocam

Haddimi size karsi defalarca astigim icin affedin ne olur hocam, hakkim olmadan sizden defalarca hep yardim taleb ettim, baska siginacak limanim olmadigindan hocam

Ne olur bagislayin beni hocam....

ömür
Yeni Üye

Yeni Üye
ömür

MesajKonu: Geri: Hakkinizi asla ödeyemem hocam   Hakkinizi asla ödeyemem hocam Icon_minitimePaz Ara. 12, 2010 12:46 am

Allah razi olsun kuzum kardesim.
Rabbim cümlemize saglik, iyilik ve güzellik verir insallah.
Rabbim herkesin yar ve yardimci olsun insallah.

Hakkinizi asla ödeyemem hocam
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» Askere Gidiyorum Hakkınızı Helal Edin Dostlar (ByNoKTa)
» Darılmayın ve asla bırakmayın...!
» KURTULUŞ sebebim ULVİ hocam ve ZALİM hocam ALLAH razı olsun.
» ULVİ HOCAM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN MELEK HOCAM