iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

s.a gül yüzlü ulvi abim ALLAH c.c rızası için yardımını rica ederim

YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

s.a gül yüzlü  ulvi abim ALLAH c.c rızası için yardımını rica ederim Empty
MesajKonu: s.a gül yüzlü ulvi abim ALLAH c.c rızası için yardımını rica ederim   s.a gül yüzlü  ulvi abim ALLAH c.c rızası için yardımını rica ederim Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 6:09 pm

s.a kendini ALLAH için feda eden ALLAH için ücret almayıp sadece bir ALLAH razı olsun dedirten(bu sayede ALLAHI zikretmiş oluyoruz hem Very Happy )unuttuğumuz değerleri hatırlatan biricik abimiz

benim sorunum şu oğlum 13 yaşında ve ilkokuldan beri derlerine çalışmak istiyor nede yoğunlaşabiliyor abim şimdi ergenlik dönemi sorunları daha farklı

abimmm ALLAH c.c rızası için yardım eder misin bize
Sad Sad Sad Sad Sad vesselam

s.a gül yüzlü ulvi abim ALLAH c.c rızası için yardımını rica ederim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulvi abim ALLAH c.c rızası için yardımını rica ederim
» ulvi abim ALLAH rızası için
» ulvi abim allah rızası için yardım edermisin?
» s.a gül yüzlü ulvi abim ALLAH c.c razı olsun senden
» fakha abim için allah c.c rızası 313 ayet el kürsi okuyalım inşaallah kardeşlerim