iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Havas-Hocama Teşekkür

2 posters
YazarMesaj
gülsüm
Normal Üye

Normal Üye

Havas-Hocama Teşekkür Empty
MesajKonu: Havas-Hocama Teşekkür   Havas-Hocama Teşekkür Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 11:27 pm

Çok sıkıntılı olduğum bir gecede (saat 2-3 civarıydı sanırım) kendisine ayırması gereken zamandan feragat ederek ; sabırla beni dinleyen ve şifaya vesile olan Havas Hocama minnettarım...
Şükürler olsun Rabbime evimde huzursuzluğa neden olacak herhangi bir varlık hissetmiyorum ve (hallüsinasyon olmadığından emin olduğum) Zihnimdeki o görüntüler yok oldu... Duvardan silmekle arındıramadığım yağ lekeleri soldu rahatsızlık vermiyor... Allah sizden ve sizi yetiştiren Hocalarınızdan razı olsun.... İki cihanda da yüzünüzü güldürsün...
Bu arada belki haddim değil ama yazmadan geçemeyeceğim... Bu sitede saygıdeğer ilim sahibi Hocalarımız (Başta Ulvi Hoca olmak üzere) ve saygıdeğer Talebeleri sadece Allah rızası için hiçbir çıkar gözetmeksizin ve hiçbir ayrım yapmadan şifa uygulamaları yapıyorlar... Allah'ın izniyle birçok insan faydalanıyor ve huzura kavuşuyor... Bu yüce gönüllü insanlar herşeyin en iyisine layıkken; 2 haftadır türlü çeşit bahanelerle siteye gelip nefsleriyle gözleri kör olmuş cahil insanların huzurumuzu bozmaya çalışmalarını şiddetle kınıyorum...
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Havas-Hocama Teşekkür   Havas-Hocama Teşekkür Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 12:54 am

maşaALLAH ...çok sevindim gülsüm kardeşim senin adına...

inançok üzülmüştük sana.

ALLAHA şükür düzelmiş herşey... RABBİM şifanı daim etsin....

ALLAH razı olsun HAVAS HOCA çok iyi bir hocadır ve gayet başarılıdır....

günümüzdeki sahtekarlara tokat olmuştur ...

karşılıksız ALLAH rızası için hayra koşan bir insandır....

ALLAH buradaki başta Ulvi Hoca , tüm hoca ve kardeşlerimizden razı olsun...
gülsüm
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Havas-Hocama Teşekkür   Havas-Hocama Teşekkür Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 1:11 pm

O kadar kötüydüm ki başka kimler vardı hatırlayamıyorum... lja ve sendende Allah razı olsun sabırla dertlerimi dinleyip ortak olduğunuz için ALLAH buradaki başta Ulvi Hoca , tüm Hoca ve kardeşlerimizden razı olsun...

Havas-Hocama Teşekkür
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hocama cok tesekkür ederim
» ulvi hocama teşekkür
» havas hocama
» havas hocama......
» ulvi hocama teşekkur