iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kardeşimin yuvası yıkılıyor

2 posters
YazarMesaj
narin.yilmaz
Yeni Üye

Yeni Üye

Kardeşimin yuvası yıkılıyor Empty
MesajKonu: Kardeşimin yuvası yıkılıyor   Kardeşimin yuvası yıkılıyor Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 7:54 pm

Kardeşim 1,5 yıllık evli severek evlendi.Birde 7 aylık kızçocukları var.Yalnız kardeşim hanımı doğum yapınca işyerindeki beraber çalıştığı kızın senden hoşlanıyorum,seni seviyorum kelimesi ile o bayanla birlik olmuş hanımını boşamaya kalktı.Şu anda Adliye'ye boşanma dilekçesi verdi.2 gün önce karakoldan çağırdılar.Mali durumlarını sorguluyorlar.Boşanmalarını istemiyorum.İyi bir gelinim var.Sizden bu yuvanın kurtulması için önce Allahtan sonra yardım istiyorum.Kulun kulayaptığı dua kabul olurmuş.Allahım bu yuva kurtulsun Yeğenim ana ve babasıyla birlikte büyüsün
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Kardeşimin yuvası yıkılıyor Empty
MesajKonu: Geri: Kardeşimin yuvası yıkılıyor   Kardeşimin yuvası yıkılıyor Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 5:12 pm

Kardeşim bu konuda yapabileceğimiz tek şey Rab 'bimize Dua Etmektir, İnşaAllah Dualarımız sizlerle beraber

Kardeşimin yuvası yıkılıyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» mümine kardeşimin dikkatine