iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)

+17
Elvin
ulvi
maviay
asya-asoke
nursima
511deniz
ykmz
islam73
Gerçeğin Sesi
menekse
hanne
nisra
katip
ilim hoca
mümine sultan
gespenst
Lja
21 posters
YazarMesaj
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Empty
MesajKonu: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 12:51 pm

bugun benım bayramıııııımmmmm cheers bız normal bir iş bulamazken abim şimdi mühendis olarak iş başı yapıcak evraklarını halleder halletmez
hocaaaaamm hayatımın uğuruuu yaşama sevıncım Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun Allah razı olsun
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 12:54 pm

maşallah barekallah, Allah mübarek atsin kardeşim
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 12:55 pm

Aminnnnnn Allahımmm çok şükürrrr cheers
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 12:57 pm

çok sevindim kardeşim ALLAH yardımcınız olsun ulvi abimden rabbim razı olsun

En son mümine sultan tarafından Cuma Ara. 03, 2010 12:59 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 12:58 pm

AMiNNNNNNNN hemde ganı ganı razı olsun 2 cıhandada cennetı yaşasın ınsaALLAHH
cok sağol mümıne sultan Allah razı olsun kahrımı ceken herkesden
ilim hoca
Yeni Üye

Yeni Üye
ilim hoca

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 1:08 pm

hayırlı olsun kardeşim.çok sevindik.darısı tüm işsiz kardeşlerimin başına inşallah.amin ...
http://ilimhoca.tr.gg/
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 1:10 pm

Allah razı olsun ilim hoca, amin elbette darısı tüm işsizlerın basına İnşaALLAH Smile
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 1:10 pm

Çok sevindim kardeşim..

Allahım sebat ve başarılar versin...
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 1:37 pm

gözümüz aydın çok sevindim kardeşim Smile
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 1:56 pm

gözünüz aydın HAYIRLI OLSUN kardeşim darısı tüm işsiz ve sıkıntıda olan kardeşlerime inşALLAH sizin adınıza çok sevindim Very Happy .
menekse
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 4:25 pm

Maşaallah Subhanallah
darısı başıma

Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 4:55 pm

maşaALLAH barekALLAH ..

nasıl sevindim anlatamam lja....

işte bu kocaman bir cevap oldu...

burada Ullvi hocamızın vesilesinin ne kadar hayırlı olduğuna kocaman bir tokat bu....

ALLAH daim etsin....

Ulvi hocam söyledi bize , bikaç güne kadar hayatınızda değişiklikler başlayacak diye....

ALLAHIMA şükürler olsun ...

RABBİM kocaman razı olsun Ulvi hocamızdan
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 5:48 pm

masallah kardesim ,hayirli kazanclar
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 5:58 pm

MaşaAllah.. Allah razı olsun hocamdan.. çok sevindim lja.. Razz Razz
511deniz
Normal Üye

Normal Üye
511deniz

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 6:05 pm

canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
nasıl sevindim ya,başlığı gördüğümde inşaAllah yazan Lja dır dedim.Allahım sen çok büyüksün,Allahım sen çok büyüksün.Hamdolsun,MaşaAllah,Rabbim işinde başarılı,huzurlu eylesin,kazancına bereket versin.Çok sevindim çoooookkkk canım.Hocamdan da Rabbim gani gani razı olsun.
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 8:49 pm

Allah razı olsun güzel yürekli canlarım Smile bundan güzel tokat olamaz İnsaallah daha ne güzellıkler bizi bulucak Rabbımın izniyle Ulvı hocamın vesılesıyle.
hocam, gercekten 1-2 gune demişti. dedıgının günü telefon geldı 2. gunde görüşmeye gitti Smile maşaalllah maşaallah maşaallah Smile
nursima
Normal Üye

Normal Üye
nursima

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 9:30 pm

ljaaa gözün aydınnnnnnn hayırlı olsunnnnnn....
asya-asoke
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 2:02 am

LJA SÜPER BİR HABER BU cheers AZ ÇOK SIKINTINI BİLDİĞİM İÇİN NE KADAR SEVİNDİĞİNİ TAHMİN EDEBİLİYORUM...SENİN ADINA BENDE COK SEVİNDİM VE MUTLU OLDUM...ABİNİN İŞİ HAYIRLI OLSUN CANIM... RABBİM BU MUTLULUĞUNUZU HEP ARTIRSIN İNŞALLAH...
EVET HOCAMIZLA OLAN GÖRÜŞMENE ŞAHİT OLMUŞTUM...HATTA BAŞVURUDAN SONRAKİ BEKLEME SÜRECİNDE BÜYÜK ŞİRKET DONMEDİ OLMAYACAK GİBİ BAHSETMİŞTİN...AMA İŞTE ULVİ HOCAMIZIN FARKI....
HOCAMIZ YANIMIZDA VE DUALARI BİZİMLE...İNŞALLAH DAHA NE GÜZELLİKLER YAŞAMAMIZA VE TANIKLIK ETMEMIZE ALLAHIN İZNİYLE, VESİLE OLACAK HOCAMIZ...
MAŞALLAH HOCALARIMIZA...ALLAH RAZI OLSUN,BİZLERE VERDİKLERİ EMEKLERİN VE İYİLİKLERİN KARŞILIĞINI RABBİM İKİ CİHANDADA ÖNLERİNE GETİRSİN...
maviay
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeC.tesi Ara. 04, 2010 10:37 am

hayırlı olsun.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:41 pm

Allah Hayırllı, uğurlu ve Daim Etsin kahraman. MaşaAllah. Ne kadar güzel ne kadar sevindirici, İnşaAllah abine daha maddi zenginlik yollarıda açılacak Rab 'bim Nasip Ederse şyu an araştırma ve çalışmalar devam ediyor

Çok sevindim kahraman
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:44 pm

511deniz demiş ki:
canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
nasıl sevindim ya,başlığı gördüğümde inşaAllah yazan Lja dır dedim.Allahım sen çok büyüksün,Allahım sen çok büyüksün.Hamdolsun,MaşaAllah,Rabbim işinde başarılı,huzurlu eylesin,kazancına bereket versin.Çok sevindim çoooookkkk canım.Hocamdan da Rabbim gani gani razı olsun.

50 tane mmmmmmmmmmm yazdınız için 50 yıl siteden uzaklaştırıldınız artık Very Happy 50 yılda forum kurallarını öğrenirsiniz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

şaka şaka

rabbim bütün işsizlere yardım etsin aminnn
Elvin
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:45 pm

ALLAH RAZI OLSUN HOCAM .bizde isteriz Very Happy maddi zenginlik yollarını bizede açın nolurrrrrr .manevi olarak bize zaten zenginlik verdin hocam ALLAH razı olsun.sen bizi sevindiriyorsun RABBİMDE her iki cihanda sizi ve sevdiklerinizi sevindirsin hocam .bizide seviyonuz nasıl olsa bizde nasiplenelim.
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:47 pm

canım hader arkadaşım maşaAllah ALLAHIM DAHA ÇOK MÜJDELİ HABER NASİP ETSİN İNŞAALLAH AMİİİN...........
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 5:52 pm

ay başlıgımdan bal damlıyorrr ballll canlarım benımmmmmmm
canım hocam bak gör kac kişiye umut oldun dost oldun vesile oldun Allah razı olsun.
birimizin mutlulugu hepımızın mutlulugu ne mutlu bıze cheers flower
elvin, yoncam, mümıne sultan bacım amin dıyorum dıleklerınıze amin can_ı gönulden inşaAllahh
dnz
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 6:56 pm

Ben de tebrik ediyor ve abinize hayırlı kazançlar diliyorum. Allah emeği geçenlerden razı olsun.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimePaz Ara. 05, 2010 9:21 pm

tebrik edeyorum, darısı hepimizin başına, yani tüm işsizlerin Smile)
dnz
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimePtsi Ara. 06, 2010 12:53 am

Amin Smile
lalazim
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)   Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :) Icon_minitimeÇarş. Ara. 08, 2010 6:15 pm

AMİN

Abim mühendis olarak büyük bir şirkette işe başladı :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Abim Yine İşe Girdi Müdür Olarak:)
» ulvi abim, haydar abim özelden mesaj yolladım ne olur bakın
» Yeni TC Kimlikleri İçin Geri Sayım Başladı..
» Peygamber Efendimizin, “İslam garip başladı, başladığı gibi (bir hale) dönecektir.
» Bir Bilim Olarak Tasavvuf