iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gerçeğin Sesinden cevaplar....

+3
ykmz
ulvi
Gerçeğin Sesi
7 posters
YazarMesaj
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

Gerçeğin Sesinden cevaplar.... Empty
MesajKonu: Gerçeğin Sesinden cevaplar....   Gerçeğin Sesinden cevaplar.... Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 4:59 pm

sıkar67 ve uzaylı gurubunun bazı yazılarına cevap vermek için bu başlığı açıyorum...

ay..en denen uzaylı tayfası bu cevap sana....

[20:36:31] Gerçeğin Sesi : ama şunu buradan bağırarak söylüyorum SİZ YARATANIN EN GÜZEL KULALRISINIZ KALPLERİNİZE KURBAN OLAM BEN

ay..len bunu örnek verp demiş ki :Bakın şimdi bu yalklık karşısında küfürbaz hoca gaza gelerek neler vaad ediyor

[20:36:35] ulvi : Lja ve gerçeğin sesi maddi sorunlarınız hallolacak

[20:36:46] ulvi : bugün yarın gelir akışınız başlıyacak nasipse

ALLAHA şükür kimseye ne yalaka oldum ne el ayak yaladım ne de sizin tayfanızdan bir insanın iğrenç emellerine düştüm bugüne kadar....
sizin ırza namusa göz koyan bildiğiniz insanlar gibi adi değil Ulvi hocamız...
hiçkimseden bir kuruş talep etmeyip tam tersine durumu iyi olmayanlara manevi yardımın yanında maddi yardımlara da el uzatmış bir insandır...
ne o yoksa sizin başınızdakiler siiz çok yontmaktan başka bişey düşünmeyip ihtiyaçlılara yardım da mı etmiyorlar ... vah vahhhh ne yazık size yaaaa !!!!! Very Happy

aysem denen zavallı şaşırmış DİLEK-HİLAL gelelim sana...

yazdığın şu yazıya cevabımdır bu ki o anda chatte canlı canlı konuyu başından beri takip etmene karşılık nasılda bu kadar oynak bir şekilde bu yazıyı yazarsın, gerçekleri nasıl sağıtırsın aklım hala almış değil....

bunlar çete yaa çete ordan gerçeğin sesi havas hocayı aradı havas hoca yakılcak muska yolladı adres verdi kız çıldırdıııı şimdi talebe olmuş dün haberi geldi yazılarıma bakılırsa ben gerçeğin sesi ulviyi koruyo 1 haftadır bu talebe olur yakında die dün sabah yazmıştım fazla sürmedi gerçeğin sesinde iş varsa neden önceden yapmadın talebe yetenekli kardeşide şimdi çünkü kız bi haftadır savunuyo

bakın siteden üyeleiğimin silindiğini daha yeni öğrenenler varmış beni arıyolarmış benim yazdıklarım sitede konuşulmamış bile bugüne bilmem belli konuşluyodur ama neden önceden yazmadı cevap vermedi bunca hakaret sufliiii tek kelime yok şimdi iftira planındadır o neden sitedekilere sölemedi yemediiii çünkü

allahın lanetinin ....... üzerine olmasını diliyorum çünkü ona hidayet dilemek içimden gelmiyo diğer tüm üyelerin hidayete erip doğruyu görmeleri en içten dileğimdir

evet ben HAVAS HOCAyı aradım ve bana ilmini sadece para karşılığı yapmadığını gösterdi... elinden gelen yardımı hiçkarşılıksız para konusunu bile açmadan hakkını helal ederek yaptı...
gerekli herşeyi bana hazırlayıp yolladı...
ama aysemin dediği gibi HAVAS HOCANIN verdiklerinden değildi benim başıma gelenler... buna canlı canlı sende şahittin chatte aysem...
ben uygulamanın birini yanlış günümde yaktığım için hata bendeydi ve ilk başta Ulvi Hocamız benim ne günümde olduğumu ve bişey yaktığımı hatayı burada yaptığımı söyledi zaten....

[19:28:13] ulvi : sen bişzlerden başkasına bakımmı yaptırdın
[19:28:45] ulvi : mehtaps yada başka hocalara başvurup tertipmi uyguladın
[19:29:00] mehtaps : havasdan başka hocadan bişi yapmadım
[19:29:07] ulvi : şu an sıkıntın varmı mehtaps kardeşim
[19:29:15] mehtaps : kulağım çınlıyor
[19:29:19] ulvi : havas hangi havas tam nikinşi yaz kardeşim
[19:29:21] mehtaps : başım durmuyor
[19:29:27] ulvi : havas hocayla havas ayrı kişiler
[19:29:32] mehtaps : havas hoca barış
[19:29:51] ulvi : mehtaps ne zaman yaptırdın ve ne yaptı kardeşim
[19:30:22] DİLEK-HİLAL : mehtap sakin ve tane tane yazsana bi tanem sana kim baktı ve ne yap dedi İŞTE BAŞTAN BERİ BURADASIN VE ŞAHİTSİN YAZIKLAR OLSUN SANAAAA DİLEK-HİLAL
[19:30:37] ulvi : mehtaps havas kardeşe ne yaptırdın ve ne zaman yaptırdın
[19:30:54] mehtaps : 2 hafta oluyor
[19:31:02] ulvi : ne yaptı sana okumamı
[19:31:07] ulvi : tılsımmı gönderdi
[19:31:11] mehtaps : havas kardeşten kağıtlar geldi
[19:31:14] ulvi : ne olduğunu söyle bana
[19:31:19] mehtaps : üstümde de muska var onun yolladığı
[19:31:19] ulvi : tmm
[19:31:24] ulvi : içlerinde ne vardı
[19:31:50] mehtaps : bir bakır var yanıo hergün 1 saat
[19:31:51] ulvi : Bu kağıtlardan yaktığın oldumu
[19:32:06] mehtaps : 7 artı 3 yaktım
[19:32:22] ulvi : bu kağıtlar ne içindi
[19:32:31] ulvi : kardeşim bu kağıtları
[19:32:35] mehtaps : çıkardım muska sağ elimde,
[19:32:37] ulvi : özel günündeykenmi yaktın
[19:32:51] ulvi : bir tanesi ni yakmaman gereken zamanda yakmışsın
[19:32:54] ulvi : özür dilerim
[19:32:55] mehtaps : sonuncu olabilir hocam,
[19:33:01] mehtaps : şu an öle zaten
[19:33:04] ulvi : muskayı elinden bırak
[19:33:15] ulvi : tmm üzerine şeytan binmiş
[19:33:15] mehtaps : bıraktım
[19:33:29] ulvi : bayanlar özel gününde muska yakamaz kardeşim
[19:33:34] ulvi : şeytan biner tepesine

sen nasılda bu kadar yalancı ve iftiracı oldun DİLEK-HİLAL anlamadım gitti...
burada ULVİ HOCAMIZA yalvardığın elaman dilediğin yıllarca yaşadığın sıkıntılardan nasıl şikayet ettiğini hepimiz gördük yaşadık ve elimizde kayıtların var...
namazı kılmayan kuran okumayı bırakan ve sürekli küfür içinde olan sen.... Ulvi hocamız seni defalarca uyardı DİLEK toparla kendini diye ama o anda tmm deyip başka işler yapmaya devam ettin...

siteden üyeliğin silindi diye seni arayan soran yok üzülme... hakkında şimdiye kadra bişeyde konuşulmadı ama ben bu yazına denk gelince dayanamadım açıkça buradan sana yazdım... kimsenin senin için ard niyetli planıda yok... kişi kendinden bilir işi ama sen buradaki Ulvi hocamızı tanımak istememişsin o ayrı konu ....

şu lanet ettiğin yazına gelince... itin duası kabul olsaymış kemik yağarmış gökten... lanet ettiğin kişide kabahat bulmazsa sana öyle bir dönerkiiiiii... ALLAH ALLAH diyorum sadece....
yaşıcaz ve görcez Wink ALLAH seni ve snein gibi küfür yolunu seçenleri ıslah etsin başkada birşey gelmiyor elimden yazacak çok şeyim olmasına rağmen...
çünkü sana ne olduğunu ne hatada devam ettiğini ve hakaretlerini yazdıkça sen daha da azacaksın ve ben senin daha da yanman için vesile olmam...

ALLAH herşeyi görendir bilendir....
yaşıcaz ve görcez inşaALLAH....
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Gerçeğin Sesinden cevaplar....   Gerçeğin Sesinden cevaplar.... Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 5:13 pm

Allah Razı Olsun kardeşim, dün bize aşağıdakileri söyleyen DİLEK-HİLAL şimdide çetemi demiş, Smile

Herkes safına geçiyor, Hani Hızır Aleyhisserlam Demişya Aslıhu Neslihu

Kardeşim aslında bu neyi gösterir bilirmisin, aslında onlarda bizlerin hak ve gerçek olduğumuzu biliyorlar ve kendilerinin boş olduğunu

Bakın kendi sıkıntıları için değişik niklerle gelip bizlerden yardım alıp, burda düzeldikten sonra orda gidip yalan ve iftira atmaya devam ediyorlar

Kendi kendilerine bile fayda verebilecek güç ve bilgileri yok, kendilerininde, uzaylı et lerininde

Gerçek İlmin Burda olduğunu kabul ve tasdik ediyorlar böyle yapmakla, ama bunu düşünebilecek kadar akılları bile yok zannedersem

İşte DİLEK-HİLAL 'in yani aysem 'in Bizlerden yardım isterken ve alırken yazdıklarından bazıları

Herkes Okusun ve neyin ne olduğunu anlasın İnşaAllah

DİLEK-HİLAL demiş ki:
Selamün Aleyküm Ulvi Abim ;

Allah Senden ve Seni Yetiştirenlerden Razı Olsun İnşallah

Bizler seni bugüne kadar yada kendi adıma konuşayım ben çok yordum

Anlamam bazı şeyleri zaman aldı o zaman zarfında merhametle sabırla cevap verdin hep yardımcı oldun kaç kez sendeledim bu konuda ben bile bilmiyorum

Bunu yazmak veya düşünmek benim haddim değil lakin acizanede olsa sana ilminine şahidim abim

Yapım gereği bişeyleri anlatmayı malesefki beceremiyorum yazmak istiyorum ama yazamıyorum sadece şunu diyebiliyorum seni gerçekten ALLAH için Çok Seviyorum

Belki bundan aylar sonra seni hiç görmicem veya ben olamıcam lakin bilmeni istiyorum yaşadığım müddetçe manevi abim dostumsun dilerim bende kardeşin olurum Görmesemde diyicemki hep kendime benim karşılıksız iyilik eden BÜYÜKlerimin sevdiği ALLAH Rızası için çalışan parmakla gösterilicek bir ulvi abim var/vardı

Allah Senden Her Daim Razı Olsun İnşallah

Eğer seni bilerek veya bilmeyerek incittiysem özür dilerim hakkını helal et

DİLEK-HİLAL demiş ki:
Selamün Aleyküm Bynoktanın gülleri ve güllerin en güzeli Ulvi Hocam...

Can kardeşlerim benim bu siteyle tanışmam tesadüf deqil . Ulvi hocamı bundan bi kaç ay önce rüyamda gördüm hemde kendisini hiç tanımazken. Allah'ın rahmeti üzerine olsun kendisi rüyamda bana aileme hayır dua etti rahmet ve bereket diledi. Ve kendisini tanıttı ve bende Allah'ın izniyle buldum.
Yaklaşık 7 8 senedir çok büyük sorunlar yaşadım.

Ve dün gece Ulvi hocama bunları anlatma fırsatı buldum. Allah binlerce kez razı olsunki benimle ilgilendi derdimi dinledi. Daha önce bi kaç kez yardım almama rağmen tamamen çözüme ulaşmamıştı.

Allahın rahmeti Ulvi hocamın vesilesiyle bir anda düzeldi.

Ulvi hocam bunu kesinlikle karşılıksız yapmıştır sadece Allah rızası için öleki ben böle şeylere bakan iyi veya kötü insanlar tanıdım sahtekarlarından tutunda iyi bile olsa derdi para pul olan ama Ulvi hocam gönlü güzel hocam karşılıksız yardımda bulunda .

Şu an Allah'a şükür çok iyiyim.

Kendisi manevi alemde bana bir çok olay yaşattı ve gösterdi buna siteden bir çok arkadaşımızda şahid oldu. Hayır dua almama vesile oldu. inanılmaz olaylar yaşadım halada şaşkınım nasıl anlatmam gerektiğini bile inanın bilmiyorum

Bu rüya nasip olduğunda bi hayır olduğunu Allah'ın izniyle anlamıştım. Seninle tanışmama vesile olan Allah'a şükürler olsun abim.
Bu işi Allah rızası için yapan bize yardımcı olup kardeş sayan Ulvi abim Allah senden binlerce kez razı olsun. Çok ama çok teşekkür ederim . Hayır dualarım hep ama hep seninle olucak inşallah. DİLERİMKİ ALLAH'IN EL VEDÜD İSMİ ÜZERİNDE TECELLİ ETSİN. ALLAH'IM SENİ SEVSİN VE KORUSUN İNŞALLAH. İLMİNİ ARTTIRSIN İNŞALLAH

Ve iznin olursa bu kızcağız taleben olmak ister.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Gerçeğin Sesinden cevaplar....   Gerçeğin Sesinden cevaplar.... Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 5:23 pm

Evet kardeşlerim gördüğünüz üzere giderler o sitede kitaplardan alıntı bilgilerle, sağdan soldan duyma bilgilerle kendilerini sıkıntıya sokarlar ve senelerce kurtulamazlar, gelip burda değişik niklerle yardım isterler, bir anda düzelirler

Sonrada asılları gereği tekrar gidip bizlere karşı nankörlük yapmaya, yalan ve iftira atmaya devam ederler

Ayeti Şerifde Demişya '' Onların kalpleri mühürlüdür '' diye, bana bunların bu nankör ve tükürdüklerini yalayan halleri bu Ayeti Şerifeyi hatırlatıyor nedense

Allah Kimseyi dün tükürdüğünü bugün yalayanlardan etmesin,
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Gerçeğin Sesinden cevaplar....   Gerçeğin Sesinden cevaplar.... Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 5:26 pm

ulvi demiş ki:
Allah Razı Olsun kardeşim, dün bize aşağıdakileri söyleyen DİLEK-HİLAL şimdide çetemi demiş, Smile

Kardeşim aslında bu neyi gösterir bilirmisin, aslında onlarda bizlerin hak ve gerçek olduğumuzu biliyorlar ve kendilerinin boş olduğunu

Bakın kendi sıkıntıları için değişik niklerle gelip bizlerden yardım alıp, burda düzeldikten sonra orda gidip yalan ve iftira atmaya devam ediyorlar

Kendi kendilerine bile fayda verebilecek güç ve bilgileri yok, kendilerininde, uzaylı et lerininde

Gerçek İlmin Burda olduğunu kabul ve tasdik ediyorlar böyle yapmakla, ama bunu düşünebilecek kadar akılları bile yok zannedersem

İşte DİLEK-HİLAL 'in yani aysem 'in Bizlerden yardım isterken ve alırken yazdıklarından bazıları

DİLEK-HİLAL demiş ki:

Anlamam bazı şeyleri zaman aldı o zaman zarfında merhametle sabırla cevap verdin hep yardımcı oldun kaç kez sendeledim bu konuda ben bile bilmiyorum

Bunu yazmak veya düşünmek benim haddim değil lakin acizanede olsa sana ilminine şahidim abim

Yapım gereği bişeyleri anlatmayı malesefki beceremiyorum yazmak istiyorum ama yazamıyorum sadece şunu diyebiliyorum seni gerçekten ALLAH için Çok Seviyorum

Belki bundan aylar sonra seni hiç görmicem veya ben olamıcam lakin bilmeni istiyorum yaşadığım müddetçe manevi abim dostumsun dilerim bende kardeşin olurum Görmesemde diyicemki hep kendime benim karşılıksız iyilik eden BÜYÜKlerimin sevdiği ALLAH Rızası için çalışan parmakla gösterilicek bir ulvi abim var/vardı

DİLEK-HİLAL demiş ki:

Can kardeşlerim benim bu siteyle tanışmam tesadüf deqil . Ulvi hocamı bundan bi kaç ay önce rüyamda gördüm hemde kendisini hiç tanımazken. Allah'ın rahmeti üzerine olsun kendisi rüyamda bana aileme hayır dua etti rahmet ve bereket diledi. Ve kendisini tanıttı ve bende Allah'ın izniyle buldum.

Ve dün gece Ulvi hocama bunları anlatma fırsatı buldum. Allah binlerce kez razı olsunki benimle ilgilendi derdimi dinledi. Daha önce bi kaç kez yardım almama rağmen tamamen çözüme ulaşmamıştı.

Ulvi hocam bunu kesinlikle karşılıksız yapmıştır sadece Allah rızası için öleki ben böle şeylere bakan iyi veya kötü insanlar tanıdım sahtekarlarından tutunda iyi bile olsa derdi para pul olan ama Ulvi hocam gönlü güzel hocam karşılıksız yardımda bulunda .

Kendisi manevi alemde bana bir çok olay yaşattı ve gösterdi buna siteden bir çok arkadaşımızda şahid oldu. Hayır dua almama vesile oldu. inanılmaz olaylar yaşadım halada şaşkınım nasıl anlatmam gerektiğini bile inanın bilmiyorum

Bu rüya nasip olduğunda bi hayır olduğunu Allah'ın izniyle anlamıştım. Seninle tanışmama vesile olan Allah'a şükürler olsun abim.
Bu işi Allah rızası için yapan bize yardımcı olup kardeş sayan Ulvi abim Allah senden binlerce kez razı olsun. Çok ama çok teşekkür ederim . Hayır dualarım hep ama hep seninle olucak inşallah. DİLERİMKİ ALLAH'IN EL VEDÜD İSMİ ÜZERİNDE TECELLİ ETSİN. ALLAH'IM SENİ SEVSİN VE KORUSUN İNŞALLAH. İLMİNİ ARTTIRSIN İNŞALLAH

Sadece yazıklar olsun diyorum dilek sana...
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Gerçeğin Sesinden cevaplar....   Gerçeğin Sesinden cevaplar.... Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 5:28 pm

BEN GERCEKTEN INSANLARI GÖRDÜKCE SASIRIYORUM.
Dünyanin en serefli varliklari insan oglu oldugu gibi,icimizde dünyanin en serefsizide cikiyor.Su dilek hilal insancigina. bak, siteye girip bakim istedi ve ulvi hocam onu ve ailesini cüppeli isimli ci..n elinden aldi.sonra talebelikle sereflendirdi. ulvi hocama bu zamana kadar abi demedim hep hocam dedim. bu utanmaz hocama birde abim dedi.simdi hayasizca iftiralar atiyor. birde yazilarindan allahtan vebalden bahsediyor
edep yahu edep .
samimiyetle söylüyorum insanin kötüsü gercekten alemlerdeki bütün mahlukatlardan daha serefsiz olduguna inaniyorum
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Gerçeğin Sesinden cevaplar....   Gerçeğin Sesinden cevaplar.... Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 5:43 pm

Allah Razı Olsun kardeşim, dün bize aşağıdakileri söyleyen DİLEK-HİLAL şimdide çetemi demiş,

Selamün Aleyküm,Hocam Allah Razı Olsun çok güzel açıklamışsın ellerinden öpüyorum,Gerçeğin sesi kardeşim seninde ellerinden öpüyorum.Zavallılar işte ne yapsınlar köpekler dahi nimet yediği tasa pislemezmiş zaten bunun ilk örneğini Zinnureyn Ali (Kadir Candarlıoğlu) vermişti.Kendisine Emanet edilen,güvenilen bir görevi,şifreyi kullanarak emanete hıyanet edenden ne beklenirki.Alışmış kudurmuştan beterdir,emanete hıyanet edip satmayı alışmalık haline getiren insan müsvettesi Zinnureyn Ali (Kadir Candarlıoğlu) demekki içinde varmış kime uşaklık ettiği belli oldu,ardından başka tarafta Ezikler sitesinde Ayşem nıckli Dilek-Hilal ne çabuk unuttun sana yapılan yardımları,ne çabuk unuttun Allah Rızası için Talebelik istediğin günleri sende haklısın kaderin önüne geçilmiyor,senin içinde varmış döneklik ASLIHU-NESLİHU.

Buyüzdenmi buraya hergün gelip,değişik nıck alıp tedavi olup geri çıkıyorsunuz.Köpekler bile kendine yardım eli uzatılan eli ısırmaz.Kapalı kapılar ardında havlamayın,yaratılışınızı hatırlayın,İnsan olduğunuzu hatırlayın artık.Hoş sizlere aylık veren ustalarınızı,akıl hocalarınızı dinleyin,Ermeni uşağı olduğunuzu hatırlayın sizden ancak bu beklenir zaten.Klavye başına geçen,Pc. arkasına geçen kendini Erkek sanıyor,SOĞAN ERKEĞİ olmamayı öğrendiğinizde,Erkekliği etek altında aramayı bıraktığınızda işte ozaman gelin adam gibi konuşalım.

Mü'min kardeşlerimin alın teriyle kazandığı,Helal paraya,Namusuna Er.. Tan.. şerefsizine bayan üyeleri peşkeş çekmeyi bıraktınızda işte ozaman karşınızda muhatap bulursunuz.Lanet diyecem ama okumaya bile değmezsinizki.....
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Gerçeğin Sesinden cevaplar....   Gerçeğin Sesinden cevaplar.... Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 6:20 pm

ALLAH razı olsun Ulvi hocam diğer kardeşlerim ve Emir abim...

asıl ben hürmetle önünde eğiliyorum Emir abim...

ALLAHc.c. sizlerin ilminizi arttırsın inşaALLAH ve bu kendine yazık etmişleri ıslah etsin artık...

DİLEK -HİLAL

bunlar çete yaa çete ordan gerçeğin sesi havas hocayı aradı havas hoca yakılcak muska yolladı adres verdi kız çıldırdıııı şimdi talebe olmuş dün haberi geldi yazılarıma bakılırsa ben gerçeğin sesi ulviyi koruyo 1 haftadır bu talebe olur yakında die dün sabah yazmıştım fazla sürmedi gerçeğin sesinde iş varsa neden önceden yapmadın talebe yetenekli kardeşide şimdi çünkü kız bi haftadır savunuyo

çıldırmışım ben haha Very Happy

benim aslanlar gibi Ulvi hocam var ben hiçbir zaman çıldırmadım da hiçbirşeyden korkmadım korkmam da... başıma bu musibet geldiğinde hiçbir şekilde ne korktum ne de panik yaptım... aklı gayet selimdi ve gidip yardım alacağım yeri biliyordum...
hemen başlık açtım ve bikaç dakikaya kalmadan yardımıma koşan can abim Ulvi hocam gerekeni yaptı ALLAH razı olsun...

ben Ulvi hocamı talebe olucam diye korumadım bu birrrr...
son bir haftadır Ulvi Hocayı savunmuyorum... ben siteye girdiğim günden beri Ulvi hocayı her zaman savundum ve hep yanında oldum....
siz uzaylı gurubunun son yazılarına bir haftadır cevap verdim diye 1 haftalık savunur zannettiniz ama peofilime tıklayıp mesaj yazdığım konularu ve chatte yazılarımı okursanız anlarsınız....
3. kısma gelince talebeliğimi Ulvi Hocam istemiştir ki bende başvurumu yapmışımdır...

bilmem gari DİLEK-HİLAL ...
kendini kabul ettirmek için o sitedekiler baya bir senaryo uydurmuşsun ama yakında içindeki kötü varlık o sitedeye de ihanetini yaşatacak sana...
Ulvi Ho cam seni defalarca uyardı DİLEK-HİLAL içindekini dinleme ALLAHA sığın dedi ama demek ki sana görünen o kötüler seni ele geçirmeyi başarmışlar...
sen kimseye fayda veremezsin kimseye de sadık kalamazsın yazık ki...
ALLAH yardımcın olsun dicem ama BU ANCAK SEN ALLAHA TESLİM OLURSAN OLACAKTIR BUNU DA UNUTMA!!!!
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Gerçeğin Sesinden cevaplar....   Gerçeğin Sesinden cevaplar.... Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:51 pm

DİLEK-HİLAL !!!! CİDDİ CİDDİ SİNİRLERİMİ KALDIRIYORSUN...
ORADAKİLERE YALAKALIK YAPICAM DİYE BENİ KULLANMAAA!!!

Sıkar67 medyum dedi neler dedi ben yazılarını okuyorum hiçte öle biri gibi gözükmüyo ulvi gibi bi davranış göremedim ben ne onu yaparım dio ne bunu ulvi habire sıkıyo onuda zalim aracılığıyla yapıyo mümine şakşaklıyo he şimdi bideeee gerçeğin sesi çıktı iyi dinleyinnnn gerçeğin sesine havas hoca muska yollamış gereğin sesi bunu yakmış kız üstüme saldırıyolar yanıyom die ulviden yardım istedi ulvi denedi olmadı sonra fatiha ve bi kaç sure verdi oku dedi ya gerçeğin sesi saf kardeşim ilk denemesinde bak ulvi geçiremedi sıkıntın onu okuyunca geçti zaten kim ayet okusa manen rahalar yalanmı
hikmeti ondan bilme bunu kim dese yapsan okusan rahatlardın şimdide onun savunucusu oldun bak ilerde talebem ol der yazıktır günahtır kendine eziyet etmekten vazgeç havasın gönderdiklerini bak yaptın başına neler geldi ACABA NEDEN SANA ONLAR YOLLANDI MADEM ULVİDE İŞ VAR SEN HER GECE ULVİYLE KONUŞYOSUN HAVAS HOCAYA NİE GİTTİN DERDİNİ ÇÖZEMEDİMİ ???

benim sorunumla alakası yok benim sorunum aile ile ilgiliydi ve sen bunu çoook iyi biliyorsun.... ben barıştan yani HAVAS HOCADAN evlilik için terkipler istedim ... ve tekrar söylüyorum buradan HAVAS HOCANIN benim başıma gelenlerle hiçbir ilgisi YOKTURRRR!!!
tamamen benim yanlış bir hareketimden dolayı zor duruma düştüm... kimseyle ilgisi YOK!!!

burada defalarca insanlara bu konu söylenmiştir... Ulvi Hoca şifacıdır...
bak gör bakalım şu anda chatte yazılan yazılar bunlar....
Ulvi hoca ne diyor...

[21:34:42] doctor : bir insan bana durduk yerde düşman oldu birden bire değişti
[21:34:55] kamer7 : hocam dersçalışmakta zorluk çekiyorum sıkıntı yapıyor bir öneriniz olurmu
[21:34:58] @ ulvi : doctor sevgili, aşak ve celb işleri bizlerin branşı dışındadır kardeşim
[21:35:19] doctor : celb değil hocam konum ve derdim
[21:35:31] doctor : etki mi sebebi yoksa nasip mi
[21:35:38] @ ulvi : kamer kardeşim bol bol İhlas oku İnşaAllah
[21:35:47] @ ulvi : ,docotr kardeşim etki yok
[21:35:52] @ ulvi : ayrılmanıza sebep
[21:35:59] @ ulvi : benim hissettiğim kadarıyla
[21:36:08] kamer7 : allahrazı olsun
[21:36:24] @ ulvi : Amin hepimizden kardeşim

DİLEK-HİLAL yani namı değer AYSEM :
EĞER BİŞİLER YAZMAYA DEVAM EDER CANIMI SIKARSANIZ BEN BU KADARLA KALMAM İŞ BAŞKA YÖNE ÇEKİLİR AÇIK VE NET SÖLÜYORUM İŞİMİ GÜCÜMÜ BIRAKIR 7*24 SİZLE UĞRAŞIRIM
O YÜZDEN BULAŞMAYIN BULAŞMAYAYIM ANLADINIZ UMARIMMMMMM....

demişsin....
ALLAHTAN kork başka da bişi demiyorum sana...
hadi uğraşıyorum ne olacak???? 7/24 uğraş bakalım benimle.... BURADAYIM..
körle yatan şaşı kalkar hesabı köre sığınan şaşı olmuşun sennn...
sıkar67 nin iyi bir sıkıcısı olmuşsun yani...
msnimide biliyorsun ismimi ve sorunlarımıda...
Ulvi Hoca sana ilk gece bana bakmanı söylediğinde sen dediklerini hatırla bakalım bir...
o yanıma gönderdiğin sana ne dedi benim hakkımda!!!
madem herşey yalan telkin o zaman sen enden benim durumum hakkında yorum yaptın???

Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Gerçeğin Sesinden cevaplar....   Gerçeğin Sesinden cevaplar.... Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:56 pm

ulvi demiş ki:

DİLEK-HİLAL demiş ki:

DİLEK-HİLAL demiş ki:

Allah c.c. razı olsun. tüm gerçekler burdadır.
kardeşimizin sıkıntısı için yapılan işlemlerdeki uygulama esnasında yapılan yanlıştan dolayı bir sıkıntıya girmiş.
çok şükürki durumunu anlatıp tekrar şifaya vesile olmuştur.

gelelim nanköre bakta eski yazdıklarını oku.
demekki olay şu
yalancı sahtekar olanların adresi belli
eğer bu sitedede yalancı sahtekar düzenbaz ırz düşmanları varsa
onlarında nereye gidip üye olacağını kimlerle (kendileri gibileriyle) olacağını biliyoruz
sitede eğer varsa bu tipler hemen burdan o basedilen şer yuvası eziklerin sitesine gitsin
bize düzgün kişiler lazım. hadi bakalım çürük ve ezikler.
ait olduğunuz yere naş naş..
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: Gerçeğin Sesinden cevaplar....   Gerçeğin Sesinden cevaplar.... Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:59 pm

bırak şu zeka özürlüyü kardeşim
ulvi hocanın her konuyla ilgili işlem yapmadığını bilmiyormu
tesir konularına bakmadığını bile bile neyin tangırtısı çıkarıyor
ait olduğu yere gitti işte Smile

az insan olunda insana yakışır cevap yazalım
değil 7*24, 8*25 uğraşsan ne yazar
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Gerçeğin Sesinden cevaplar....   Gerçeğin Sesinden cevaplar.... Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 9:59 pm

Selamün Aleyküm,gerçeğinsesi kardeşim,bak sen böyle onla muhatap oldukça,onun sevyesine indikçe Oda kendini birşey sanacak insan yerine koyacak,bak benim sözlerimeyazdıklarıma muhatap oluyor beni adam yerine kayuyor deyip havalara girecek.Bırak zaten bulacağını bulmuş,Atalarımızın,büyüklerimizin bir sözü var hani derlerya DÜŞENE BİRDE SEN VURMA,YAZIKTIR. İşte aynen öyle bırak yazıktır.Muhatap bile alma.Bazen en iyi İlac zamandır.
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

MesajKonu: Geri: Gerçeğin Sesinden cevaplar....   Gerçeğin Sesinden cevaplar.... Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:01 pm

ALLAH razı olsun EMİR ABİM...

ben bu şaşırmışın yanlış bir şekilde insanları karalamasına delillerimi yazıyorum sadece...

ulvi hocamıza ve havas hocaya karşı edepsizliklerini yüzüne vuruyorum....

ben kimseden dolayı bir bela almadım buradan başıma....

mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Gerçeğin Sesinden cevaplar....   Gerçeğin Sesinden cevaplar.... Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:03 pm

ne kadar konuşulsa boş anlamsız gerksiz sözlerime acırım

konu kilit
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Gerçeğin Sesinden cevaplar....   Gerçeğin Sesinden cevaplar.... Icon_minitimePerş. Ara. 02, 2010 10:13 pm

kördİlek denilen soytarı sen kimsinde kimi tehdit ediyorsun, buyur elinden geleni ardına koyma. Bak ben sade senle değil tüm sevdiklerinle uğraşmaya başladım bile Smile

Seni doğuran anaya yazıklar olsun

Uğraş benimle sende, sıkar67 denilen şerefsiz grubuda bir tarafınız sıkıyorsa, ayağımın altında fazla gezme. Sen ömür boyu çekeceksin körler, sen düzelmedin sadece sana neyin ne olduğu gösterildi senin üzerinden hiçbir şey alınmadıda, uzaklaştırılmadıda

Körlerk bunun farkına varmış olman lazım Smile

Körlerk kendini zeki zannetme sadece salağın önde gidenisin Smile
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Gerçeğin Sesinden cevaplar....   Gerçeğin Sesinden cevaplar.... Icon_minitimeCuma Ara. 03, 2010 12:44 am

ulvi abim inan senin verdiğin değere değmezmiş bu kişi hakkında ne sölesem ona karşı öfkem bitmez de ona laf demeye değmez çünkü an-la-maz

Gerçeğin Sesinden cevaplar....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BU SİTEDE YORULMADAN HİZMET EDEN GERÇEĞİN SESİ KARDEŞİME SÖNSUZ TEŞEKKURLER EDİYORUM
» CILGINCA CEVAPLAR
»  Önemli sualler ve cevaplar
» Islam Alimlerinden Ateistlere Cevaplar
» Bir Amerikalının Müslümanlık Hakkındaki 23 Sualine CEVAPLAR