iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz?

+6
mümine sultan
ay nuru
yazgülü
islam73
Gerçeğin Sesi
yoncam
10 posters
YazarMesaj
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz? Empty
MesajKonu: madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz?   madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz? Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 12:36 am

Selamun Aleyküm by nokta Ailesi ben düşündümki islam abim çalışıyor didiniyor bizler için hesap yapıyor bizleri sıraya koyuyor Ayetelkürsi okutturuyor
madem öyle bizde onun için 313 Ayetelkürsi okuyalım inşaAllah Allah c.c kabul buyursun haydi Ayetelkürsiye inşaAllah Very Happy

Ben 50 adet alıyorum
Gerçeğin Sesi
Usta Üye
Usta Üye
Gerçeğin Sesi

madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz? Empty
MesajKonu: Geri: madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz?   madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz? Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 12:38 am

maşaALLAH yoncam çok güzel düşünmüşsün...

bende 50 alıyorum diğer arkadaşlarımda vesile olsun diye az aldım...

ALLAH razı olsun....
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz?   madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz? Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 1:13 am

yoncam demiş ki:
Selamun Aleyküm by nokta Ailesi ben düşündümki islam abim çalışıyor didiniyor bizler için hesap yapıyor bizleri sıraya koyuyor Ayetelkürsi okutturuyor
madem öyle bizde onun için 313 Ayetelkürsi okuyalım inşaAllah Allah c.c kabul buyursun haydi Ayetelkürsiye inşaAllah Very Happy

Ben 50 adet alıyorum
kardesim rahman razi olsun ,beni utandirdiniz Embarassed allah herseyi gönlünüze göre versin ve dualarinizi kabul etsin. vesselam.
yazgülü
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz?   madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz? Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 1:31 am

33 tane okudum İslam kardeşimiz için ,Allahım kabul etsin.
ay nuru
Yeni Üye

Yeni Üye
ay nuru

MesajKonu: Geri: madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz?   madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz? Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 2:05 am

50de ben aldim ins...
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz?   madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz? Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 2:16 am

MaşaAllah maşAllah yoncam=50
Gerçeğinsesi=50
aynuru =50
yazgülü=33

toplam:183

kalan:130
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz?   madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz? Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 7:48 am

30 tane aldım şimdilik rabbim razı olsun yoncam kardeşim çok güzel düşünmüşsün emeğine sağlık vesselam
HARE
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz?   madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz? Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 8:30 am

+ 33

Güzel bir düşünce Allah razı olsun kardeşim.
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz?   madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz? Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 12:01 pm

Kalan 67 taneyide ben okudum Rabbim kabul eder inşallah....
gülsüm
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz?   madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz? Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 12:09 pm

+ 30 okundu

Yoncam Alllah razı olsun....
fatma34
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz?   madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz? Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 12:24 pm

Salemun Aleyküm. Bende İslam73 kardeşimiz için 30 tane okudum. Rabbim kabul etsin İNŞALLAH. Allah hepimizden razı olsun. AMİN.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz?   madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz? Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 12:42 pm

allah c.c razı olsun ben okumamıştım henüz fakat sayı tammlanmış sanırım siyang kardeşim hesaplamış sağolsun
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz?   madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz? Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 12:47 pm

Evet abla İslam abi için okunan 313 Ayetel Kürsi gülsüm kardeşimin okumasıyla tamamlandı inşallah.
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz?   madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz? Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 4:05 pm

Allahu teala sizlerden razı olsun kardeşlerim islam73 abimin Ayetelkürsileri tamamlanmıştır
toplam sayı 313 olmuştur Rahman kabul buyursun inşaAllah eksiklerimizle birlikte
islam abiii bize öğrettiğin dua yı okumayı unutma Smile
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz?   madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz? Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 11:25 pm

yoncam demiş ki:
Allahu teala sizlerden razı olsun kardeşlerim islam73 abimin Ayetelkürsileri tamamlanmıştır
toplam sayı 313 olmuştur Rahman kabul buyursun inşaAllah eksiklerimizle birlikte
islam abiii bize öğrettiğin dua yı okumayı unutma Smile

ALLAH HEPINIZDEN RAZI OLSUN BASTA YONCAM KARDESIM OLMAK ÜZERE BANA OKUYAN YADA OKUMAYAN HERKESTEN ; BENI MAHCUP EDINIZ Embarassed .

madem islam73 abim bize Ayetelkürsi okutturuyor bizde ona 313 Ayetel kürsi okuyalım ne dersiziniz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bir sonraki üyeye 1 ayetel kürsi süresi okuyalim.
» fakha abim için allah c.c rızası 313 ayet el kürsi okuyalım inşaallah kardeşlerim
» 313 ayetel kürsi
» Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet
» Şehitlerimiz için ayet el kürsi okuyalım ne dersiniz?