iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Olaylara Son Nokta ( Aklı Olup Anlayana )

4 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Olaylara Son Nokta ( Aklı Olup Anlayana ) Empty
MesajKonu: Olaylara Son Nokta ( Aklı Olup Anlayana )   Olaylara Son Nokta ( Aklı Olup Anlayana ) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 3:35 pm

Artık zavallı paça itlerine kaarşı iki mantıklı sözle son noktayı koymak istiyoruım. tabiki aklı olupta anlayana

1- İki senedir beni çarpacağınızı ve çarptıracağınızı arkamdan sallar durursunuz Smile ihtiyacınız olan her bilgiyi ben verdim size kendi elimle adımı, soyadımı, enne adımı doğum tarihimi fıs çıktınız hai nerde Smile

2- Guya içinizde bazı salaklar hoca geçiniyordu topunuz bir araya geldiniz, daha kılımı kıpırdatamadınız, bol keseden sallamak kolaydı hani İlmime niye engel olamadınız

3- İçinizde Evliyalık ayğaına yatıp yada kendini evliyaların müridi göstermeye çalışıp bol keseden sallamaya çalışanşlar vardı, niye evliyalığınız yada evliyalarınız para etmedi, zavallılar sürüsü ( yalancının mumu ulviye kadar yanar, sonra hayatlarında karanlık başlar Smile

4- İçinizde bazı köpekler aklı sıra beddua vermeye kalkıyor Allah 'a, aslında Allah 'a değil kendi taptıkalrı ilahlarına, noldu beddualrınızmı tutmuyor yoksa ilah edindiklerinizdemi fıs Smile

Nefsini ilah edinenlerin ilahı elbette fıstır, Smile

Ben sizlere gülmekten bıktım sizler kendinize güldürmekten bıkmadınız Smile traji komik palyaçolar sürüsü staar dans grubu

Ama şu bir gerçekki bunu aslqa kimse inkar edemez, hakikaten pitbul köpeği gibisiniz, yapıştığınız paçayı bırakmıyorsunuz Smile

tecavüzcülere hocam dersiniz aynı ip den girmiş üç niki çok büyük suçmuş göstermeye çalışırsınız

milletin namusuyla oynamaya çalışırsınız, milletin verdiği tepkiyi küfürbazlık ediyormuş gibi gösterip çok büyük suç ilan etmeye kalkarsınız

Ya siz ne arsız ne utanmazsınız, zalim size ne derse halkı, sizi nasıl bir ana doğurdu merak konusu, ne biçim süt içmişsiniz

Ulan zavallı paça iti staar senin ve medyum hocalarının bana gücü yetmiyor elbetteki yetmez çünkü sadece yalancı ve sahtekarsınız, işiniz insanları dolandırmak

Bak yanınıza bir hırıstiyan çakalı zinnurreyn gelmiş, tecavüzü helal kabul etmiş, büyü sitesine destek olmuş, sonrada bu traji komik salak ve mal adam zinnurreyn Allah 'ın Hükmüyle Hükmetmeyenler kafirlerin tekidir demiş, galiba zinnurreynin salak ilahı büyüyü helal etmiş, tecavüzüde Smile

Hadi bana her bedduayı verin ellerinizi açın Kahrolmam için Dua edin

Star dans grubu hadi taptığınıza şikayet edin beni, niye Dualarınız ve beddualarınız tutmuyor bana birşey olmuyor Smile

Size sadece acınır alemin zavallı palyaçoları, bu arada pitbullarla akrabalığınız varmı sadece merak ettim staar iti Smile

hareket olarak çok benziyorsunuzda Smile

senin gibi olan zinnurreyn çarli de var, sanki kardeş gibisiniz ayarsızlıkta Smile

Bizim adanada bir laf vardır ak it kara it hepsi bir it hiç fark yok derlerdi

Atalar ne kadar güzel ve doğru demişler Smile

Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Olaylara Son Nokta ( Aklı Olup Anlayana )   Olaylara Son Nokta ( Aklı Olup Anlayana ) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 3:53 pm

hocam sen hep dogrulara temas edıyorsan bizde senı haliyle haklı buldugumuz ıcın kımse bızı suçlamasın. şimdi bu yazdıklarının hangısı yalan hangısı yanlış hangısı iftira! ben sana hak vermiyimde ne yapayım şimdi. zaten bende gördum sevıyesızlıklerını. sıkışınca hemen kabakuvvete ve küfüre sıgınan ınsanCIKLAR Razz
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Olaylara Son Nokta ( Aklı Olup Anlayana )   Olaylara Son Nokta ( Aklı Olup Anlayana ) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 7:42 pm

Selamün Aleyküm,Hocam çok güzel yazmışsın Allah Razı Olsun,Bunlar kendileri çalıp kendileri oynuyor,kendi yazdıklarına kendileri bile inanmıyorlardır.Ama ne yapsınlar umutkapısı işte belki bir salak bulurda kandırırız kendi sitemize çekeriz diyorlar.Hallerine acıyorum ama elimden bir şey gelmiyor. Very Happy .

İtler ürüyecekki kervanın yürüdüğü belli olsun.

Habire başka başka nıck alıp sohbet alanına giriyorlar,acaba bir şeyler öğrenebilirmiyiz,bunlar ne yapıyor diyorlar.Aslında Hocam sizede kırılmadım değil yani,neden bunlara dansöz gurubuna İlminizi açıklamıyorsunuz.Şuda varki; Bardak,ancak bir bardak su alır,fazlasını almaz.Bunların kapasiteleride demekki bu kadarmış,almıyor.Aylardır sohbet alanına geliyorlarBir gün kırmızı,birgün mavi,birgün yeşil,birgün gece,birgün kırmızı nıck alıp geliyorlar.Aylardır takip ediyorlar,izliyorlar ama halen daha çözemediler,öğrenemediler.Öğrendikleri tek şey NICK olayı,onuda Zinnureyn döneği sayesinde öğrendiler. Razz .

Birde,bir kardeşimizden duyum aldım.Erken mesai yapmışlar üstelikte saat vermişler saat 7 de ( 19;00) da cin yollayıp çarpacaklarmış.he he.

Yahu kardeşlerim ben saat 19;00 a değil 01;30 a kadar bekledim ne gelen oldu nede giden,ama hata benimki karşımdakini bir halt sandım. Very Happy .

Acaba bana değilde başkasınamı musallat oldular,deniz aşırı gelirken yolumu kaybettiler.Yada gören duyan varmı.Sizler ancak kapalı kapılar ardında kendiniz çalar kendiniz oynarsınız.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Olaylara Son Nokta ( Aklı Olup Anlayana )   Olaylara Son Nokta ( Aklı Olup Anlayana ) Icon_minitimePtsi Kas. 29, 2010 8:09 pm

[.....demiş ki ]benım yzdıklarımı ndedn sıldınız[/quote]ben sildim
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Olaylara Son Nokta ( Aklı Olup Anlayana )   Olaylara Son Nokta ( Aklı Olup Anlayana ) Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 7:06 pm

Güncell ............

Olaylara Son Nokta ( Aklı Olup Anlayana )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» öfke , aklı örter....
» "ALTINCI CİLT" 131. HİKAYE EYAZ'IN AKLI
» Müslüman Olup, Şehid Olan Hayberli Çoban
» Haccın Farziyetinin Sebebi ve Edasının Fevrî Olup Olmadığı
» HOCALARA GİTMEDEN BİRİNDE BÜYÜ OLUP OLMADIĞINI ANLAMAK İÇİN