iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paça Köpeklerinin Çırpınışı

YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Paça Köpeklerinin Çırpınışı Empty
MesajKonu: Paça Köpeklerinin Çırpınışı   Paça Köpeklerinin Çırpınışı Icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 9:45 am

Paça köpeği staar ve takım arkadaşları o kadar zavallı, o kadar muhtaçki resmen zavallılıklarına acıyorum. belgesel demişler güya suç ispatı olarak belge koymuşlar. Belgede nedir biliyormusunuz traji komik bir halde bazı yer ve zamanlarda ulvi, Zalim, Türk Boyu ip lerinin aynı olması belgesiymiş Smile

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Ne buyük suç be, katli vacip Smile Allah kimseyi salak etmesin, daha düne kadar bayanlara taciz ve tecavüz etmeye çalışmasıyla ünlü sapık et ye hocam diyerek genç kızları onun pis tuzağına düşürmeye çalışan star, bizde aramış aramış da suç bulmuş aynı ip den girmişler

Birde bunun zamanında çok Müslüman gözüken münafık yaltakçısı zinnurreyn çarli bunlara uşak olmuş. Daha çok düşüceksin zinnurreyn çarli daha çok, do re ma bile senden çok şereflidir çarli çok Smile

Neyse bu maymun takımının bulduğu suça göre aynı ip den girildiği için ben suçluymuşum Smile

Ah utanıyorum kendimden , nasıl ip ler aynı olabilir Smile Bunlara yeni bir isim buldum traji komik salaklar Smile

Ne dersiniz bu suçumun cezası idammı olsun, ömür boyu hapismi

Merak ediyorum birde orda kudurmuş bir aydelinen var, galiba başına vurmuş, ortakmı kullanıyorlar buy kadını. Yoksa starın bayan nikimi bu Smile

Gördüğünüz gibi İslamiyet 'i ****** düşmanlığı gibi göstermeye kalkan şerefsiz adilerin ne kadar seviyelerinin düşük olduğunu ve gerçekte islamiyetle alakaları olmayıp, sadece vatan haini bir Türk düşmanı olduklarını

Daha dün Allah 'ın Hükmüyle hükmetmeyenler kafirdir diyerenk ****** 'ü kafir göstermeye çalışan zinnurreyn çarli bugün kendi taptığı şeytanın hükmüne göre tecavüzcü sapıklara casus olmuş, onlara Allah Razı Olsun çekiyor

Size dediğim çıktı değilmi bir sene öncesinde bunlar izmirdeki emekli ingiliz amerikan askerlerinin türemeleri, bunlar Türkü ve Türkiyeyi sevmezler Türk Düşmanı ve Türkiye düşmanıdırlar diye

Bakın birbirlerinn kucağına nasıl oturdular ortak Menfaat olunca, ateistlerden emir alan uşak ruhlu çarlide, ateistlere düşman olan güya çakal zinnurreyn çarli Ehli Sünnet sitesine karşı birleşmişler güç birliği yapıyorlar

Anlayın ve öğrenin Dinli Dinsizlerin ne kadar şetefsiz ve adi olduklarını

Bunu yaparken zinnurreyn Haydarıkerrar kardeşim şifresini biliyor, haydarıkerrar kardeş kendisi vermiş gerektiğinde yazarsınız diye

Bu güvene layık olmaz , casusluğu baş tacı yapmış hain yapılı starda tutmuş ip bilgilerini kopyalayım stara vermiş, yalaka köpeği ya starın Smile

demekki zinnurreyn çarliye hiç bir yerde güven olmaz, kendine gösterilen dostluk ve güveni Emanete İhanet Münafıklığın Alametlerindendir diye Hadisi Şerif olduğunu bile bile harcayan ve Emanetine ihanet eden bir insan

Siz bu Müslüman görüken zinnurreyn çarli nin dediğine giderseniz size hocaları et nin tecavüz en azından taciz etmesi lazım

Sonuçta mesele şu bu Allah 'ın Hükmüyle Hükmetmeyenler kafirdir diyen zinnurreyn çarli, gitmiş büyünün küfür olduğunu bile bile büyücülerle birlik olmuş, çarli işne gelmeyince kafirde olurmuş, kafirlerle birlikte

Çarli senin dinsizliğe en büyük hizmetin dinsizliğe hizmet etmekten vazgeçmendir, çünkü dansözden mücadeleci olmaz

Hızır Aleyhisselamın sözü

Aslıhu neslihu, aslını gösterdin ve ispat ettin.

Paça Köpeklerinin Çırpınışı
1 sayfadaki 1 sayfası