iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında )

+3
Semihbaba4125
bekir
ulvi
7 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında ) Empty
MesajKonu: Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında )   Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında ) Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 8:35 pm

Kardeşlerim, Allah Razı Olsun ama olmaz. Bu bölümü biz açtık isteyen fikirlerini paylaşabilir dedik. Buraya her gelen insan bizim teminatımız ve güvencemiz altındadır, kesinlikle tahrik edilmeyecek, kesinlikle küfür ve hakaret edilmeyecek, kesinlikle küçük düşürülmeyecek ve alay edilmeyecektir

Bizi sevip sevmemesi önemli değildir, bize yakışan budur.

Kardeş açtığımız bölüme uygun şekilde hareket etmiş, dediğimiz gibi formun diğer bölümlerine karışmamış burda bize olan sevgisizliğini anlatıyor ve açıklıyor

Buda bu kardeşin güzel tarafıdır, Semihbaba kardeşim bizler farklıyız, farklı olmayı öğreneceksiniz

Buraya gelipte yazan her kardeş bizlerin misafiridir, hakkınızı çiğnettirmeden, kendinizi ezdirmeden, yalan ve dolanlarla sizleri lekelemesine izin vermeden, fikire fikirle, bilgiye bilgiyle, ispata ispatla karşılık vereceksiniz

Ve sizlerden bu insanlar bir misafir ağırlamanın güzellik ve asaletini görecekler

Buda bizim insanlığımız ve insanlık farkımız

Belki ben kardeşe Davutçuk diye ve benzeri hitaplarda bulundum ama sadece bana ulvicik dedidir diyedir, başka değil. Sizler saygınlığınızı asla bozmayacaksınız gerekli cevapları uygun uslüplarla vereceksiniz

Zaten delikanlılıkta budur, İnşaAllah kendilerini delikanlı zannedenler görürlerde , delikanlılığın ne kadar ince ve hassas olduğunu bizlerden öğrenir ve anlarlar

Unutmayın kardeşlerim, düşmanda olsa insanları çağırıp bak sana uygun bölümüm var deyip, sonrada yalnız bulmuşçasına üzerine çullanmak ve tepesine binmek bize yakışmaz

Kan davalımızda olsa çağırdığımız insan içimize girdiği şekilde sapasağlam çıkar

Adananın delikanlılık kuralıda budur

İnsana hangi yüzünü gösterdiysen o yüzünle muamele edersin, biz burda anlayış ve konuşabilme yüzümüzü gösterdik bu hep böyle devam edecektir İnşaAllah

bekir
Yeni Üye

Yeni Üye

Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında ) Empty
MesajKonu: Geri: Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında )   Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında ) Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 8:38 pm

yakışan budur allah razı olsun
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında )   Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında ) Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 8:39 pm

tmm abi özr dlrm ALLAH (C.C.) RAZI OLSUN cevabım geliyo teşkkürüm o teşkkrü mesajından sonra herkesin ağzı açık kalıcak zateen

En son Semihbaba4125 tarafından C.tesi Kas. 27, 2010 8:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında )   Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında ) Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 8:40 pm

abi msj attım hasta varda
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında )   Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında ) Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 8:47 pm

Bakıyorum kardeşim İnşaAllah zaten yarım saat sonra nasipse sohbet alanında olacağım yada bir saat
yoncam
Normal Üye

Normal Üye
yoncam

MesajKonu: Geri: Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında )   Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında ) Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 8:48 pm

hocam haklısıınız özür dileriz ama onlarda dikkat etsinlar ettikleri kelimelere
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında )   Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında ) Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 8:50 pm

ALLAH(C.C.) RAZI OLSUN ABİ

En son Semihbaba4125 tarafından C.tesi Kas. 27, 2010 9:09 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında )   Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında ) Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 8:53 pm

ALLAH c.c razı olsun abim güzel yüreğini engin düşünceni farkını yine gösterdin herkese maşaallah

Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında ) 994415
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında )   Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında ) Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 8:54 pm

Siz kendinize yakışan asaleti gösteriyorsunuz hocam.. Bana sorarsanız konuşmaya bile hakkı yok bu tür insanların..

Onlar sizi konuşturdu mu kendi sitelerinde..
Haklı olduğunuz halde..

Sizi sevmeyebilir,bizleride sevmeyebilir ama kimse burda ki insanları aptal sanmasın öyle göstermesin..

Bizim onlara ispat edecek bir durumumuz yok benim oğlumda yaşadım ben hipnozla ateş nasıl düşüyormuş bir açıklama bekliyorum o arkadaştan..

İnsan bir kitap okuyunca herşeyi öğrendiğini zanneder, iki kitap okuyunca öğrenecek daha neler var der,üç kitap okuyunca ben hiçbirşey bilmiyorum der.. Acaba cahilliğin hangi aşamasında kardeşimiz..
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında )   Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında ) Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 9:06 pm

Ben sizlere güzel yüreklerinizden, anlayış ve hoş görünüzden dolayı ayrı ayrı teşekkür eder , Allah Razı Olsun derim kardeşlerim.

İnanın güzelliğiniz karşısında insan utanıyor, sizler benden değil aksine bilakis ben sizlerden ayrı ayrı özür dilerim
alpaslan
Yeni Üye

Yeni Üye
alpaslan

MesajKonu: Geri: Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında )   Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında ) Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 9:32 pm

ALLAH c.c razı olsun hocam senın hakkını ödeyemiyiz .dualarım senı yetiştiren hocalardan ve senden allah razı olsuncan hocam

Tüm ulvi Sever Kardeşlerim Lütfen Okuyun ( ulviyi Sevmeyenler Bölümü Hakkında )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kardeşlerim Yanlış Anlamışsınız, Okuyun (ULVİ)
» Bakım Hakkında Önemli Duyuru Lütfen Okuyun
» ulvi hocam okuyun lütfen
» ulvi 'yi Sevmeyenler yada Eleştirenler yada Eleştirileri Bölümü Açılmıştır
» ulvi 'yi Sevmeyenlere Manevi Yardım Bölümü Hakkında