iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

DAVUT KARDEŞ

+9
Dâ'vud
hanne
mümine sultan
türkislam74
kocareis
islam73
ulvi
Havas-Hoca
garibullah
13 posters
YazarMesaj
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 1:19 am

DAVUT BEY ALLAH İÇİN SÖYLE ŞU SANAL ALEMDE HİÇ KARŞILIKSIZ BİR İŞ YAPAN MENFAATSİZ Bİ İŞ YAPAN İNSAN GÖRDÜNMÜ.Bİ ÇARE İNSANLARI,MEDYUMLARIN ELİNE DÜŞÜRMEKTEN KURTARAN ULVİ HOCAM VE TALEBELERİ BİZLERDEN NE İSTEDİ ? PARAMI,PULMU,HESAP NUMARASIMI,SADECE ALLAH İÇİN BİR TEŞEKKÜR ODA MEDYUMLARI VE MEDYUMCA DÜŞÜNEN İNSANLARI PERİŞAN ETMEK İÇİNDİR.ALLAH ULVİ HOCAM VE TALEBELERİNDEN RAZI OLSUN.ŞİFANIN ALLAHTA OLDUĞUNU ZATEN BİLİYORUZ AMA SEBEBLER ALEMİNDE YAŞADIĞIMIZIDA UNUTMAYALIM.SEBEBLER ALEMİNDE YAŞAMASAYDIK ALLAH CELLE CELALUHU PEYGAMBER EFENDİMİZİ NEDEN GÖNDERSİNKİ,KURANI KERİMİ KABENİN ÜSTÜNE İNDİRİR ALIN OKUYUN DERDİ,DEMEKKİ BİR REHBER VE İRŞAT EDİCİ ÖNDER LAZIM.YASİN SURESİ Sizden hiçbir ücret istemeyen kimselere uyun, onlar hidayete erdirilmiş kimselerdir.BİZ BEDAVA CENNET VARKEN BİRDE PARA VERİP MEDYUMLARIN PEŞİNDEN KOŞUP CEHENNEMEMİ GİDECEĞİZ ?...
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: Geri: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 1:24 am

sanalda bir donkişotluktur gidiyor
herkez birilerine savaş açıyor Smile

dürüstlük diye burda Allah c.c. rızası için yüzlerce kişiye yardım etmiş olan kıymetli hocamız
genelde ortak hedef olduğuna göre
ULVİ BÜYÜK İNSAN
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: Geri: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 1:31 am

Havas-Hoca demiş ki:

dürüstlük diye burda Allah c.c. rızası için yüzlerce kişiye yardım etmiş olan kıymetli hocamız
ULVİ BÜYÜK İNSAN

Allah Razı Olsun kardeşim sadece kalbindeki güzelliği yansıtmışsın. Ben her zaman dediğim gibi Büyüklerin Sevgi ve Şefkat Gösterdiği aciz bir kulum ( hoş bunu dediğimi bile bile bana hala kibirlisin diyenler var trajıkomik halde Smile )

Kardeşim yoksa ben bir hiçim, Rab 'bim Şefaatlerinden mahrum Etmesin Amin.
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: Geri: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 1:31 am

Havas-Hoca demiş ki:

ULVİ BÜYÜK İNSAN

havas hocam oturduklari yerde aslan kesilirler,asarlar keserler . akrabalari büyük insanlar .bizleri evlerinden alirlar Smile Very Happy Razz
ama icraat sifir. belki bu kisiler aslanin kedi cinsinden oldugunu düsünüp ona göre hareket ediyorlar . bunlar aslan degilde olsa olsa bir kedicik olurlar.
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: Geri: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 1:32 am

ALLAH RAZI OLSUN GARİBULLAH KARDEŞİM PAYLAŞIM İÇİN ULVİ HOCAM GİBİ BİR İNSAN TANIDIGIM İÇİN ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN KARŞILIKSIZ VE MENFAATSİZ YARDIMDA BULUNUNCA NE İSTİYOR HOCAM SADECE TEŞEKKUR VE ALLAH RIZASI İÇİN DUA İSTİYOR BU MU SUÇU HOCAMINKARŞILIKSIZ ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM ETMESİMİ?
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: Geri: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 1:34 am

ulvi demiş ki:
Havas-Hoca demiş ki:

ULVİ BÜYÜK İNSAN

Allah Razı Olsun kardeşim sadece kalbindeki güzelliği yansıtmışsın. Ben her zaman dediğim gibi Büyüklerin Sevgi ve Şefkat Gösterdiği aciz bir kulum ( hoş bunu dediğimi bile bile bana hala kibirlisin diyenler var trajıkomik halde Smile )

Kardeşim yoksa ben bir hiçim, Rab 'bim Şefaatlerinden mahrum Etmesin Amin.
amin.
Allah c.c. razı olsun senden
her zaman mütevazisin.
kibirden burnunun ucunu göremeyenler senimi görüyorlar.
dönüpte bir kendilerine baksınlarda şeytanın yoldaşlığını yapmasınlar
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: Geri: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 1:49 am

allah razi olsun garibullah kardesim yazin icin. can hocam birtanedir, varmi baska böyle mubarek bir hoca
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: Geri: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 1:55 am

AMİN SENDEN KARDEŞİM
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: Geri: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 10:33 am

ALLAH C.C RAZI OLSUN İHVAN KARDEŞİM
hanne
Normal Üye

Normal Üye
hanne

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: Geri: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 11:21 am

ALLAH razı olsun garibullah kardeşim çok dogru şeyler yazmışsın.Davut bey biraz incelerse siteyi büyü namına bir şey olmadıgını görür zaten Ulvi hocam sadece bizim yol göstericimiz olmuştur KURANI KERİM yolunda ALLAHIN bizlere verdigi ayetlerle şifamıza yardımcı olmuştur.ama seninde biraz şifaya ihtiyacın oldugunu düşünüyorum davut zira aklın noksan gibi biraz istersen hocam sanada yardımcı olur .çünkü benim can hocam gönlü o kadar güzeldirki hiç bir karşılık beklemeden bizlere yardımcı oluyor sende hocamıza ettigimiz bir kuru teşekkürü çok görüyosun.bu nası bir zihniyet diyorum zaten aklında noksanlık var senin.okudugunuda anlamıyorsun galiba ALLAHIN ayetlerini büyü olarak nitelendiriyorsan demekki burdaki büyücü sen oluyorsun.
Dâ'vud
Yeni Üye

Yeni Üye

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: Geri: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 11:46 am

Size cevap yazacağım, İnşâAllah..
Şimdi yapmam gereken işler var..

Görüşmek dileğiyle
Ve's-Selâm.
türkislam74
Aktif Üye
Aktif Üye
türkislam74

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: Geri: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 12:16 pm

DAVUT Ballani arama hocamin yaptiklarini sen Görmüyormusun.
Utanmiyormusun böyle yazilar yazmaya.
Edep yahu
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: Geri: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 12:35 pm

Nedir bu Ulvi hoca düşmanlığı ben anlıyamıyorum ne yapmış size kardeşim bu adam ki habire düşmanlık için kolluyorsunuz beş aydır sitedeyim iyiliğinden başka bizi her konuda bilgilendirmesinden başka birşey görmedim...sitede dine islama aykırı bişe yok Allaha şükürbütün hocalarımız mümin insanlar böyle temiz insanlardan nasıl zarar gelmesini beklersiniz...eğer Ulvi hocam kötü bir insan olsaydı bu zamana kadar anlaşılırdı ki asla kötü bir insan olamaz öyle güzel bir yüreği varki hocamın bence siz hocamın dürüstlüğünü ona olan sevgiyi kıskanıyorsunuz ama ne yarsanız yapın hiçbir şekilde ona olan sevgimizden saygımızdan hiçbirşey eksilmeyecek artık bunu kafanıza koyun bırakın peşini yaaaa nedir sizden çektiğimiz hocamın tek derdi insanlara Allah rızası için yardım etmek ya yanında olun yada yolundan çekilin....
gülsüm
Normal Üye

Normal Üye

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: Geri: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 12:42 pm

siyang demiş ki:
Nedir bu Ulvi hoca düşmanlığı ben anlıyamıyorum ne yapmış size kardeşim bu adam ki habire düşmanlık için kolluyorsunuz beş aydır sitedeyim iyiliğinden başka bizi her konuda bilgilendirmesinden başka birşey görmedim...sitede dine islama aykırı bişe yok Allaha şükürbütün hocalarımız mümin insanlar böyle temiz insanlardan nasıl zarar gelmesini beklersiniz...eğer Ulvi hocam kötü bir insan olsaydı bu zamana kadar anlaşılırdı ki asla kötü bir insan olamaz öyle güzel bir yüreği varki hocamın bence siz hocamın dürüstlüğünü ona olan sevgiyi kıskanıyorsunuz ama ne yarsanız yapın hiçbir şekilde ona olan sevgimizden saygımızdan hiçbirşey eksilmeyecek artık bunu kafanıza koyun bırakın peşini yaaaa nedir sizden çektiğimiz hocamın tek derdi insanlara Allah rızası için yardım etmek ya yanında olun yada yolundan çekilin....

Allah razı olsun kardeşim duygularıma tercüman olmuşsun... Derdi fitne sokmak anladığım... Aslında cevap vermeye bile değmez haketmiyor vakit kaybettiyor insana ama Hocalarımızın,Talabelerinin ve sitedeki kardeşlerimizin birlikte bir bütün olduğumuzu at gözlüklerini kaldırıp görmesi açısından yazmakta lazım diye düşünüyorum....

Ne yazıkki güzellikleri çekemeyen insan çok... Kıskananlar çatlasın Smile
islambol
Yeni Üye

Yeni Üye
islambol

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: Geri: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 2:00 pm

ALLAH razı olsun garibullah kardeşim...ULVİ hocam gibi bir insan tanıdığım için ALLAH'ıma şükürler olsun...insanoğlu için ilimini en güzel şekilde kullanıyor... ALLAH hocamdan razı olsun.garibullah kardeşim ALLAH bizlere komutan HATTAB (sehitdir inşallah) ve ŞAMİL BASAYEV (şehitdir inşallah) gibi islam adına cihad yaparak ölmeyi nasip etsin...
Dâ'vud
Yeni Üye

Yeni Üye

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: Geri: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 3:42 pm

islam73 demiş ki:
Havas-Hoca demiş ki:

ULVİ BÜYÜK İNSAN

havas hocam oturduklari yerde aslan kesilirler,asarlar keserler . akrabalari büyük insanlar .bizleri evlerinden alirlar Smile Very Happy Razz
ama icraat sifir. belki bu kisiler aslanin kedi cinsinden oldugunu düsünüp ona göre hareket ediyorlar . bunlar aslan degilde olsa olsa bir kedicik olurlar.

Evet, bizler öyleyizdir. Aslan kesiliriz, asarız, keseriz...Sonra yanınıza vardığımızda kedi kesiliriz.
Siz bu şirklerle Allah huzuruna vardığınızda ne kesileceğinizi, Allahu teâladan gayrı kimse bilemez..
Diğer arkadaşlara cevap vermem gerektiğini düşünmüyorum, çünkü ortada bir soru yok, sadece dayanaksız bazı şeyler yazmışlar, benle ilgisi olmadığı ve sorularıma cevap olmadığı için yazacak birşey yok...
Hala yüzlerce kişi sayıyorsunuz, bırakın bu oyunları...Herkes muhakkak çok kişiye yardım etmiştir. Sen bile etmişsindir, yoldaki bir dilenci dahi etmiştir..Önemli olan yardımın gerçekte ne olduğu, ve yardım ederken neler kullandığı ve ne tür sözler kullandırttığı..
Özellikle bu "Ulvi" zikirlerine akıl sır ermiyor.. Smile Siz havas ustatları bu zikri şerh edersiniz, bir gün...

Hidâyet Allah'tandır. Ardımdan söylenecek kişiliğimle ilgili her bir yanlış sözün üzerinizde vebalinin o yüce hesap gününe kalması dileğiyle.

Ve's-Selâm.

siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: Geri: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 3:48 pm

Ne sorusu sormuştunuz fardon biz soru falan göremedik ...bak buda bizim farkımız halen burdasın seni banlamadı kimse halen ileri geri konuşa biliyosun....herkes birilerine yardım etmitir derken burda öyle bildiğin sıradan vakalara yardım edilmiyor istersen önce bir formu oku neler yapıldığını gör sonrada konuş olur mu..
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: Geri: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 3:52 pm

Dâ'vud demiş ki:

Evet, bizler öyleyizdir. Aslan kesiliriz, asarız, keseriz...Sonra yanınıza vardığımızda kedi kesiliriz.
Siz bu şirklerle Allah huzuruna vardığınızda ne kesileceğinizi, Allahu teâladan gayrı kimse bilemez..

davut kardeş anlamadın sizlere bunu demek mi şirk oluyor yoksa ben mi yanlış anladım Smile, yoksa sizler kendinizi Allah yerinemi koyuyorsunuz. kardeş hadi bizlere şirki uyarmayı bırakta yöneticisi olduğun sitendeki arkadaşlarını büyüden kaynaklanan küfre karşı uyar orda tek yazını göremedik Smile

Kardeş oynu sen bırak yüzlerce az olur iki bine yakın insan var,

ha bu ulvi zikirlerinin ne olduğunu konuları güzel takip etsen anlardın, açıklamaları gayet basitti

Bu arada Ayeti Hatirlıyormusun Allah istemezse siz isteyemezsiniz diye

Eğer ulvi zikirleriyle insanlar şifa buluyorsa ve ben bunu istiyorsam Allah istiyorki bende bunu istiyorum Ayete göre

Boşa araştırma ulvi zikirlerini çözmeye senin aklın yetmez davutçuk Smile

davutçuk bence Allah 'a Sormalısın ulvi diyen niye iyileşiyor sen buna niye müsahama gösteriyorsun, sonuçta buda Allah 'tan değil mi Smile

Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: Geri: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 4:17 pm

Selamün Aleyküm,mü'min kardeşlerim dün akşamdan beri sizleri fazla meşgul ettik kusurumuza bakmayın.Her toplumda mutlaka bir veya birden fazla aykırı ses çıkacak,buda normaldir.Çünkü Rahmetli babam derdi Oğlum bak beş parmağın beşide bir mi? diye sürekli örnek verirdi.Buyüzden benim fikrim artık uzatmaya değmez,velevki uzatırsak yapmamız gereken,vesile olmamız gereken kardeşlerimize fazla zaman ayıramamış ve Kulluk görevini Laikiyle yerine getirememiş oluruz.Bu yüzden kusuruma bakmayın,ben kaale bile almak istemiyorum artık.

Size son bir şey demek istiyorum ve sanada küpe olsun DAVUT.Ulvi Hocamın kimlik no. sunu öğrensen ne olur?,öğrenmesen ne olur?.

İşte sizin beyniniz ancak buna hükmediyor,Alim Olan kişi karşısındakinin KİMLİK BİLGİSİNİ istemez,ihtiyac duymaz.Çünkü gerek yoktur.Cenab-ı Allah'ın Bahşettiği İlimle hemn karşısındakinin kim,ne ve nasıl olduğunu bilir.

İLİM SAHİBİ OLMAYANLAR İSE İNATLA KARŞISINDAKİNİN KİMLİK BİLĞİSİNİ İSTERKİ ARAŞTIRABİLSİN.Ulvi Hocamın kimlik bilğisini istemen senin ne olduğunu gösteriyor,daha ne diyeyimki,senle neyi tartışayım.

Ben bilmiyorum,İlim sahibide değilim ama bildiğim bir hususta şudur,bazı konular DERİNLİK ister,yüzma bilmeyende bu DERİNLİĞE girerse boğulur.Tıpkı senin yapmaya çalıştığın gibi.Vesselam.
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

DAVUT KARDEŞ Empty
MesajKonu: Geri: DAVUT KARDEŞ   DAVUT KARDEŞ Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 4:18 pm

Dâ'vud demiş ki:
islam73 demiş ki:
Havas-Hoca demiş ki:

ULVİ BÜYÜK İNSAN

Diğer arkadaşlara cevap vermem gerektiğini düşünmüyorum, çünkü ortada bir soru yok, sadece dayanaksız bazı şeyler yazmışlar, benle ilgisi olmadığı ve sorularıma cevap olmadığı için yazacak birşey yok...
Hala yüzlerce kişi sayıyorsunuz, bırakın bu oyunları...Herkes muhakkak çok kişiye yardım etmiştir. Sen bile etmişsindir, yoldaki bir dilenci dahi etmiştir..Önemli olan yardımın gerçekte ne olduğu, ve yardım ederken neler kullandığı ve ne tür sözler kullandırttığı..
Özellikle bu "Ulvi" zikirlerine akıl sır ermiyor.. Smile Siz havas ustatları bu zikri şerh edersiniz, bir gün...

Hidâyet Allah'tandır. Ardımdan söylenecek kişiliğimle ilgili her bir yanlış sözün üzerinizde vebalinin o yüce hesap gününe kalması dileğiyle.

Ve's-Selâm.

davut gercekten sen ya birilerine yaranmak istiyon (KIBARYAZALIM NEYSE Very Happy ) yada kafayi yedin .hocam okadarinsani canli olarak allahin izniyle islami ilimler kullanaraksifa veriyor sende daha inanmiyorsunyada isine gelmiyor .iki ikelime ögrenmissin , onu tekrar edip duruyon ,isin icinden cikamayinca allahi katiyon . unutma osmanli yikan ingiliz ajanlarida hep allah ismini kullaniyordu. artik birak ayaklari, hangiformda bubakadar anlayis var yazdigin formda unutma diktatörük var onlarin istegi disinda en kücük yazida üye banlaniyor hemde korkudan ip konturolu yapiliyor budami yalan .....

DAVUT KARDEŞ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HZ . DAVUT A.S.
» DAVUT KARDEŞE
» HZ. DAVUT A.S. (Peygamberlerin Hayatları)
» Kardeş kavgalarına son vermek için
» Ene nikli Kardeş Ulvi hocam acil