iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KPSS sınavı için dualarınızı ve yardımlarınızı bekliyoruz...

3 posters
YazarMesaj
Elvin
Yeni Üye

Yeni Üye

KPSS sınavı için dualarınızı ve yardımlarınızı bekliyoruz... Empty
MesajKonu: KPSS sınavı için dualarınızı ve yardımlarınızı bekliyoruz...   KPSS sınavı için dualarınızı ve yardımlarınızı bekliyoruz... Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 11:08 am

s.a hocam ve arkadaşlarım ben ve kardeşim miskin pazar günü kpss sınavına gireceğiz.eminim bizim gibi bir çok kişide girecektir.ulvi hocalarımdan ve arkadaşlarımdan bizler ve tüm sınava girecekler için yardım istiyorum.bizler için dualarınızı eksik etmeyin.ulvi hocam sınavda yanımda olduğunuzu hissetmek istiyorum.Hocam sınav öncesi ve sınav esnasında hangi duaları okuyalım.ALLAH razı olsun......hocam sınav sorularının cevaplarını verseniz olmazmı Laughing Smile Very Happy
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: KPSS sınavı için dualarınızı ve yardımlarınızı bekliyoruz...   KPSS sınavı için dualarınızı ve yardımlarınızı bekliyoruz... Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 11:20 am

Elvin kardeşim Allah razı olsun senden ben ve kardeşimde pazar günü kpss sınavına giricez bende konu açıp burdaki kardeşlerimden ve değerli hocalarımızdan bize dua etmelerini istiyceketim sen açmışsın kardeşim sağolasın...Ulvi hocam ne olur yardımınızı esirgemeyin bizden kardeşiminde dediği gibi hangi duaları okuyalım...Rabbim girecek tüm kardeşlerimin yardımcısı olsun inşallah...
misKİN
Yeni Üye

Yeni Üye
misKİN

MesajKonu: Geri: KPSS sınavı için dualarınızı ve yardımlarınızı bekliyoruz...   KPSS sınavı için dualarınızı ve yardımlarınızı bekliyoruz... Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 6:19 pm

güncel
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: KPSS sınavı için dualarınızı ve yardımlarınızı bekliyoruz...   KPSS sınavı için dualarınızı ve yardımlarınızı bekliyoruz... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 10:51 am

Ulvi hocam pazar günü kpss sınavına giricez ne olur yardımınızı esirgemeyin hangi duayı okuyalım dualarınızı esirgemeyin siz manevi alemin sultanısınız sınav günü ne olur bizimle olun hocam...
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: KPSS sınavı için dualarınızı ve yardımlarınızı bekliyoruz...   KPSS sınavı için dualarınızı ve yardımlarınızı bekliyoruz... Icon_minitimeCuma Kas. 26, 2010 7:18 pm

kimse bize dua etmemiş mi Sad
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: KPSS sınavı için dualarınızı ve yardımlarınızı bekliyoruz...   KPSS sınavı için dualarınızı ve yardımlarınızı bekliyoruz... Icon_minitimeC.tesi Kas. 27, 2010 2:27 pm

güncel..

KPSS sınavı için dualarınızı ve yardımlarınızı bekliyoruz...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AİLEM İÇİN YARDIMLARINIZI RİCA EDİYORUM
» Ahirete irtihal eden Ablam için dualarınızı bekliyorum Kardeşlerim.
» Dualarınızı Esirgemeyin İnşallah...
» İlginç Ehliyet Sınavı Soruları
» uzun zamandır Yardımlarınızı bekliyorum