iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Haiti'de Depremde zarar görenler için dua grubu

YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

Haiti'de Depremde zarar görenler için dua grubu Empty
MesajKonu: Haiti'de Depremde zarar görenler için dua grubu   	Haiti'de Depremde zarar görenler için dua grubu Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 11:58 am

Haiti'de geçtiğimiz Ocak ayında depremde zarar görenler için internette dua grubu oluşturuldu.

'Yetimler Ağlamasın' adıyla açılan dua grubu, bölge insanı için ekonomik destek veremeyen insanları duaya teşvik ediyor. Kuruluşu bir ayı geçmeyen dua grubu, internet ortamında çığ gibi büyüyor.

Bursalı bir esnafın 29 Ocak tarihinde paylaşım sitesi Facebook'ta başlattığı dua kampanyası, çok büyük bir organizasyona dönüştü. Davut Öner (24) isimli esnaf, depremin ardından bölgedeki yetim çocukların kaçırılarak organlarının alındığı yönünde televizyonlarda çıkan haberler üzerine böyle bir çalışma başlattığını belirtiyor.

Haiti'de binlerce mağdur insan ve yetim çocuğun yardım beklediğine dikkat çeken Davut Öner, para yardımı yapamayanları en azından dua etmeye teşvik ettiklerini söyledi.

Kısa sürede bine yakın insanın gruba dahil olduğunu ve dua ettiğini belirten Öner, dua grubunu şöyle anlattı: "Amacımız insanlardan hayır duası almak. İnsanlar 3 kuruş vermek için her şeyden kaçıyor. Oradakilere para yardımı yapamıyorsak bile bir şeyler yapmalıydık. Onlara hayır duası yapalım dedik. Bunu hayır duası olarak başlattık. Çok ilgi var. İllaki hayır duası için hatim indirsinler demiyoruz. En azından bildikleri bir duayı okusunlar, 'Allah onlara yardım etsin' demek de bir duadır. Yapabilecek bir şeyimiz yoksa, oradaki yetimler için hayır dualarımızı esirgemeyelim."
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

Haiti'de Depremde zarar görenler için dua grubu Empty
MesajKonu: Geri: Haiti'de Depremde zarar görenler için dua grubu   	Haiti'de Depremde zarar görenler için dua grubu Icon_minitimeSalı Kas. 23, 2010 2:18 pm

güncel.......

Haiti'de Depremde zarar görenler için dua grubu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» mavilim kardeşimizin babası için dua okuma grubu
» by.nokta.com dua grubu
» Vesvese imana zarar verir mi?
» Bu duayı okuyan zarar görmez
» 4444 Salavatı tefriciye okuma Grubu