iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

AYETEL KÜRSİNİN DİGER BİR UYGULAMASI

2 posters
YazarMesaj
fakha
Yeni Üye

Yeni Üye

AYETEL KÜRSİNİN DİGER BİR UYGULAMASI Empty
MesajKonu: AYETEL KÜRSİNİN DİGER BİR UYGULAMASI   AYETEL KÜRSİNİN DİGER BİR UYGULAMASI Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 1:46 pm

Müteahir ulemadan ,malumunuz Süleyman hilmi Tunahan efendinin talebelerine tavsiyesi evden çıkarken,sırasıyla 7 ayetel kürsi okunur şöyle ki.saga,sola,öna,arkaya,yere,göge,7.de VELA YEUDUHU HİFZUHUMA VE HUVEL ALİYYUL AZIYME,gelince 3 kerre tekrar edilip huzurla 3 kerrede HU ismi zikredilip bitirilir.Krdeşlerim bununla ilgili bir anımı anlatayım yaklaşık 6 sene kadar önce profosyenel futbolcu bir kardeşimiz vardı ona ögretmiştim,abi diyor maçtan çıktım haber geldi çocugun oldu diye apar topar arkadaşımın arabasını aldım yola çıktım dediklerini yaptım sabaha dogru 40 km kalmıştı uykum bastırdı giderim dedim iyi bir sürücü dalmışım yoldan çıkınca ayıktım baktım ki şarampoldan gidiyorum ters dönmüş şekilde bu arada tabi üç takla attım ve tekrar yola çıktım askıda kaldım çok korktum araçtan zorla çıkıp kendime baktım ki hiç bir şeyim yoktur haza min fadli Rabbi ,bu kadar mı hayır dedim bu dag başında kaldım ıssız zahiren öyle görülüyor birde ne göreyim gümüşhanenin itfaiyasi gelmiyor mu şehre gidiyormuş onlarda görünce taaccüb ettiler araç hım hış ,sonra açıp banimle paylaştı.
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: AYETEL KÜRSİNİN DİGER BİR UYGULAMASI   AYETEL KÜRSİNİN DİGER BİR UYGULAMASI Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 1:49 pm

SAZELI KARDESIM RAHMAN RAZI OLSUN SIZDEN
fakha
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: AYETEL KÜRSİNİN DİGER BİR UYGULAMASI   AYETEL KÜRSİNİN DİGER BİR UYGULAMASI Icon_minitimePtsi Kas. 22, 2010 1:52 pm

Sizden ve bizden tüm kardeşlerimizden ebeden razı olsun Amin yaRabbel alemin.

AYETEL KÜRSİNİN DİGER BİR UYGULAMASI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» AYETEL KÜRSİNİN HAVASI
» Ayetel kursinin bazı hassaları
» AYETEL KÜRSİNİN DEGİŞİK BİR OKUMA ŞEKLİ
» 313 ayetel kürsi
» Ayetel Kürsi ile Kuvvetli Hacet