iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Doğruluk Hakkında ( Asrı Saadet 'ten Şaşmayın )

4 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Doğruluk Hakkında ( Asrı Saadet 'ten Şaşmayın ) Empty
MesajKonu: Doğruluk Hakkında ( Asrı Saadet 'ten Şaşmayın )   Doğruluk Hakkında ( Asrı Saadet 'ten Şaşmayın ) Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 11:05 am

bakın bizlerin her doğru dediği doğru olacak diye bir kural yok, belki yanlış yada eksik biliyorda olabiliriz. Yada bizler doğru biliyoruzda ama gerçekte yanlıştır

Kural şudur insanların bir şeyi doğru bildiğini göstermesi , ille o bildiğinin doğru olduğunu göstermez

İnsanların bir şeyi doğru kabullenmesi, o kabullendiklerininde Doğru olduğunu göstermez

İnsanların bir şeyin doğru olduğuna inanması o inandıklarının doğru olduğunu göstermez

Onun için biz ulvilerin yazısını okudukatn sonra hemen doğru diye kabul etmeyin. Lütfen Önce Asrı Saadet 'e Sorun yada Asrı saadet 'le karşılaştırın. Eğer Asrı Saadet 'e uyuyorsa kabullenin ama uymuyorsa kesinlikle kabul etmeyin

Çünkü Gerçek Asrı Saadet 'tir ve Asıl Doğru Asrı Saadet'tedir

Aslında bizler bu yazıyı internet ortamına ilk girdiğimizde yani iki sene önce yazmuştık ama kendi nefislerine tabi, bu dünyaya bağımlılıktan kurtulamamış insanlar sadece bizleri karalayabilmek için tüm yazılarımızı ardımızdan sildi

Şimdi yeniden yazıyor ve söylüyorum Asıl Asrı Saadet 'tir, Asla Şaşmayın
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Doğruluk Hakkında ( Asrı Saadet 'ten Şaşmayın )   Doğruluk Hakkında ( Asrı Saadet 'ten Şaşmayın ) Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 11:10 am

Allah Razı Olsun
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Doğruluk Hakkında ( Asrı Saadet 'ten Şaşmayın )   Doğruluk Hakkında ( Asrı Saadet 'ten Şaşmayın ) Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 11:48 am

En dogrusunu ALLAH bilir hocamda,ben simdiye kadar gerek sizin gerekse haydar hocamin yazdiklarinda hicbir yanlis görmedim hep güzellikler gördüm hic kötülük görmedim.ben sahsen sizlerin yazdiklarini hic süphe duymadan kabbul ediyorum ve dogru olduguna bütün kalpten inaniyorum
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Doğruluk Hakkında ( Asrı Saadet 'ten Şaşmayın )   Doğruluk Hakkında ( Asrı Saadet 'ten Şaşmayın ) Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 2:13 pm

güncel
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Doğruluk Hakkında ( Asrı Saadet 'ten Şaşmayın )   Doğruluk Hakkında ( Asrı Saadet 'ten Şaşmayın ) Icon_minitimePaz Kas. 21, 2010 2:55 pm

ALLAH c.c razı olsun gül yüzlü abim yine maşallah doğruları söledin
bu da senin ehli sünnete ne kadar bağlı oldunu gösterir maşaALLAH ALLAH CC BOZMASIN AMİN...

Doğruluk Hakkında ( Asrı Saadet 'ten Şaşmayın )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SIDK (DOĞRULUK) BÖLÜMÜ/Sıdk (Doğruluk) Hakkında
» Doğruluk Hakkında
» Hilye-i Saadet
» Dua hakkında .
» DUÂ HAKKINDA