iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dök içini rahatla....

5 posters
YazarMesaj
MAVİL
Aktif Üye
Aktif Üye
MAVİL

Dök  içini  rahatla.... Empty
MesajKonu: Dök içini rahatla....   Dök  içini  rahatla.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 2:18 pm

söylemek isteyipde söyleyemedilkerini,üzüntülerini,kederlerini,haykırmak istediğin her kelimeyi haydi söyle rahatla..
MAVİL
Aktif Üye
Aktif Üye
MAVİL

MesajKonu: Geri: Dök içini rahatla....   Dök  içini  rahatla.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 2:19 pm

ya bu kış atları bana hep hüzün verir içimi darartır..........bu günler canım sıkkın..........
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Dök içini rahatla....   Dök  içini  rahatla.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 2:28 pm

içim yanıyorrrrrrrrrrr

En son Semihbaba4125 tarafından C.tesi Kas. 20, 2010 3:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
vefa borcu
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Dök içini rahatla....   Dök  içini  rahatla.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 2:35 pm

slamün aleyküm ülvi hocam siteniz çodk güzel maşallah herkesin derdine derman oluyorsunuz.banada yardımcı olabilirmisiniz.bende öyle zamanlar sıkıntı oluyorki patlayacak gibi oluyorum,bir kaç defa bakım yaptırmıştım birilerine,fakat malum kimseye güvenilmiyor.Sıkıntım şu,10 yaşında bir erkek evladım var ve kendisini çok sevmeme rağmen yanıma gelince çok darlanıyorum,bazen de hiç suçu yokken ona karşı kırcı oluyorum,yanımdan uzaklaştırmaya çalışıyorum,acaba cin musallatı falanmı var yardım ederseniz sevinirim.
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Dök içini rahatla....   Dök  içini  rahatla.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 2:38 pm

vefa borcu demiş ki:
slamün aleyküm ülvi hocam siteniz çodk güzel maşallah herkesin derdine derman oluyorsunuz.banada yardımcı olabilirmisiniz.bende öyle zamanlar sıkıntı oluyorki patlayacak gibi oluyorum,bir kaç defa bakım yaptırmıştım birilerine,fakat malum kimseye güvenilmiyor.Sıkıntım şu,10 yaşında bir erkek evladım var ve kendisini çok sevmeme rağmen yanıma gelince çok darlanıyorum,bazen de hiç suçu yokken ona karşı kırcı oluyorum,yanımdan uzaklaştırmaya çalışıyorum,acaba cin musallatı falanmı var yardım ederseniz sevinirim.

YENİ BİR BAŞLIK AÇIN BU YAZDINIZI ORAYA YAZIN
vefa borcu
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Dök içini rahatla....   Dök  içini  rahatla.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 3:01 pm

ya afedersiniz biraz yabancısıyım yeni başlık nasıl açılıyor
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Dök içini rahatla....   Dök  içini  rahatla.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 3:36 pm

vefa borcu demiş ki:
ya afedersiniz biraz yabancısıyım yeni başlık nasıl açılıyor

http://www.bynokta.com/ehli-sunnet-yeni-uyeler-cin-manevi-yardm-hatt-ucretsiz-ve-karlkszdr-f214/

buraya gelin ve sol üstte YENİ BAŞLIK YAZAR ona basın buraya yazdınızı oraya yazın dönder e basın tmm BAŞLIK A da ulvi hocma yardım yazın TMM İNŞALLAH
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Dök içini rahatla....   Dök  içini  rahatla.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 4:23 pm

Bu hastalık bana yapışıp kaldı yaf.. Niye gitmiyorsa yeter çok sıkıldım ben.. Razz
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Dök içini rahatla....   Dök  içini  rahatla.... Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 4:35 pm

Bu hastalık bana yapışıp kaldı yaf.. Niye gitmiyorsa yeter çok sıkıldım ben.. Razz

seninle aynı düşüncedeyim sevgili modum...canım çok sıkkın bu aralar.

Dök içini rahatla....
1 sayfadaki 1 sayfası