iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Talebe 1976 Hakkında

+3
kocareis
mümine sultan
ulvi
7 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Talebe 1976 Hakkında Empty
MesajKonu: Talebe 1976 Hakkında   Talebe 1976 Hakkında Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 6:28 pm

talebe kardeşim bugün kulağıma bir duyum geldi, iddia varmış senin hakkında zamanında para alıp hocalık yapardı diye

İnan duyunca inanamadım vede vede çok sevindim Allah Razı Olsun kardeşim

Aldın yada almadın bilmiyorum kardeşim, belki iftira belki gerçektir

Demekki sen bizden önce paralı hocalık yaparken, bizlerle tanıştıktan sonra Kullandığımız İlme ve Prensiblerimize saygı duydun

Bizler Allah Rızası İçin yardım ederiz, yardımlardan maddi kazanç elde etmeyiz, karşılıksızdır dediğimizi bile bile maddi kazancından vazgeçtin bizlere katıldın

Menfaatini bıraktın

Öbür cahiller gibi Alimlik taslamadın, gelip öğrenmeye çalıştın

Kardeşim geçmişteki hata ve yanlışlardan vazgeçerek iyiye ve doğruya yönelmek eelbette büyük bir erdemdir bunu herkes yapamaz

Bak seni karalayanların hali, daha kendi hatalarından vazgeçmemiler, seni örnek alıp , aynı harekette bulunmaları gerekirken birde karalamaya çalışmışlar

Kardeşim bak bir kıssa vardır Şairin biri vardır aslı yahudi olan şair yahudiler arasında çok ünlü ve secilirken Müslüman olmuştur fakat yahudilere bunu söylememiştir

Ona sebebini sorduklarında gelin göstereyim demiştir ve gitmiştir yahudiler arasına

Önc3e beni nasıl bilirsiniz diye sormuştur . Başlamış yahudiler rivayet o ya övmeye, göklerde uçurmaya

Sonra şair demiştirki ama ben Müslüman oldum, bu sefer o şairi yere göğe sığdıramayan yahudiler başlamışlar adama küfredip kötülemeye

Adama olmadık hakaretlerde bulunmuşlar

Bak düne kadar onlar gibi hareket ederken sana gıkı çıkmayanlar, bak onların kötü ahlak üzerine olan davranışlarından kopup aralarından ayrılınca , nasılda seni karalamaya başladılar yahudiler gibi

hareketlerindeki benzerliği görüyormusun

Bakın, düşünmekten aciz avalloılar, bu kardeşimizi karalamaya kalkanlar

Bizler Peygamber Efendimiz 'in Sahabiler 'le giderken yolda yatan bir köpek leşine rastladıkları ve Sahabi Efendilerimiz 'in ne pis kokuyor derken Peygamber Efendimiz 'in bakın ne kadar güzel dişleri var Dediği kıssayı biliriz

Gel ne olursan ol yine gel diyen Mevlanaları Biliriz

Bizler Müslüman 'ız Elhamdulillah

Onun için adam olmak istiyorsanız önce İslamiyet 'in Yaşam Mantığını anlayacak ve sonra ona uyacaksınız

Yoksa hep böyle rivayet edilen yahudilere benzer kalırsınız Smile

mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Talebe 1976 Hakkında   Talebe 1976 Hakkında Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 6:56 pm

abim keskin zekanı bir kere daha konuşturdun bir yazı ancak bu kadar güzel anlatılır sen bi tanesin vallahi maşallah
kocareis
Aktif Üye
Aktif Üye
kocareis

MesajKonu: Geri: Talebe 1976 Hakkında   Talebe 1976 Hakkında Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 7:34 pm

hocam nekadar guzel ifade etmişiniz durumu ben sizi tanımadan namaz kılmazdım namaza basladım cabuk parlardım sinirlerime hakim olamazdım şimdi ise dinimi ögrenmeye basladım allah razı olsun vesile oldugunuz için binlerce kez allah razı olsun
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Talebe 1976 Hakkında   Talebe 1976 Hakkında Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 12:01 am

Allah Razı Olsun kardeşlerim hepinizden ve hepimizden Amin kalbinizdeki güzelliği aksettiriyorsunuz sadece
ahmet 42
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Talebe 1976 Hakkında   Talebe 1976 Hakkında Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 12:59 am

ALLAH sizden razi olsun hocam zaten ALLAH rizazi icin yapilirsa makbul oluyor .
kevser
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Talebe 1976 Hakkında   Talebe 1976 Hakkında Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 1:04 am

Allah razı olsun hocam doğru yolu bulan kadar gösterende önemlidir....
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Talebe 1976 Hakkında   Talebe 1976 Hakkında Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 4:18 am

Benim bildigim talebe kardesimizle sanane adli baska arkadas ayri kisiler yinede dogrusun allah bilir
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Talebe 1976 Hakkında   Talebe 1976 Hakkında Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 1:34 pm

kardeşim hakkını helal et lütfen

sadece sen bizim kardeşimizsin senin hakkında kötü yazılar yazıldını bilmeni istedim amacım sadece buydu vesselm
talebe1976
Normal Üye

Normal Üye
talebe1976

MesajKonu: Geri: Talebe 1976 Hakkında   Talebe 1976 Hakkında Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 1:50 pm

Degerli hocam ve kardeşlerim nekadar guzel yazmıssınız.keşke ben gunahından dolayı tövbe eden bırısı olsaydım.Fakat ben o bahsedılen degılım.Hocada degılım aslada olmayacagım ömrüm talebe olarak gececek ınşaallah.Hakikat ehli odurkı gelen tokatı umursamaz.hayatım boyunca umursamadım.Belki Rabbim haketmesemde benı bu ılmın kenarından bırazını bana nasıp etmıştır.Onun ıcındırkı hocalarımla tanıstım.Ben hepinizin islam adına attıgınız adımların altını öpeyim.Bu kardeşiniz sizin kapınızda ancak bir kıtmir olabilir.Bana deger veripte iftira atmışlar demeyiniz.Hocamın yazısını okuyunca efendimizin hayatı aklıma geldi müsadenizle yazmak istiyorum.

Efendimiz 18 yaşında mekkede panayır var.Gençler güzel elbiselerını gıyınıp sokaklarda geziniyorlar.Efendımızın guzel elbisesi olmadıgı için katılamıyor bır duvarın kösesinden bakıp gecenlerı ızlıyor ve mutlu oluyor.Derken arkasından bır adam Efendımızı cekıp tokat atıyor.Efendımız bu olayı söyle anlatıyor.Bana tokat vuran ebu cehıldı.Öyle bır tokat attıkı basım döndü yere dustum bana hıtaben sen yetıımsın bu panayırda ne işin var dıyerek benı surukledı.

Kardeşlerım yüzüsuyu hürmetine alem yaratılan Efendımızın cektıgı bu ve buna benzer cok olay var bılıyorsunuz.Ben şimdi tanımadıgım bırılerı tarafından ıftıraya ugramısım ne haddımekı Efendımızın cektıgı zulumler karsısında aglayayım.Basım önumde derslerıme bakıyorum ben.Hocalık konusunu anlatmayacagım belkı bırgun benımle karsılasırsanız o zaman kardesınızı görursunuz.Ben talebeyım öylede kalacagım inşaallah.

Bana deger verıp buralarda yazılar yazan basta Ulvı hocama Kardesim Mümine sultana İslam 73 e ve dıger kardeşlerıme tesekkur ederım.Zahmet ettınız Allah razı olsun sızde.Sadat efendılerım ve onun talebelerının hımmetı hepınızın uzerıne olsun.Selam ve dua ıle

Talebe 1976 Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Talebe 1976 Geldim Kardeşim
» HAFIZ TALEBE
» Tüm Talebe ve Üyelerimize Duyurudur
» YEVMİ AŞURA TEBRİĞİ(talebe fakha)
» İrtibatlar Hakkında