iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

rızk celbi için

4 posters
YazarMesaj
seray
Yeni Üye

Yeni Üye
seray

rızk celbi için  Empty
MesajKonu: rızk celbi için    rızk celbi için  Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 4:58 pm

merhabalar benim kendime ait bir ticarethanem var, fakat diğer meslektaşlarıma bakıyorum iş yapıyorlar benim işyerimde iş olmuyor, müşteriler bize karşı bir garip davranıyor, nereye elimi atsam kuruyo derlarya boşuna değil bende ne yapacağımı şaşırmış durumdayım neden olabilir, ne yapmam lazım, inanın borçlarımı ödeyemiyorum, cebimde harçlık bile yok.. yardımlarınızı bekliyorum saygılar
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

rızk celbi için  Empty
MesajKonu: Geri: rızk celbi için    rızk celbi için  Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 5:16 pm

Zor bir durum kardeşim Allah yardım etsin.Sitede dükkana müşteri celbi ile ilgili terkipler var istersen onlara bir bakıver ve hocalarımızdan yardım iste inşAllah..
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

rızk celbi için  Empty
MesajKonu: Geri: rızk celbi için    rızk celbi için  Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 5:21 pm

Kardeşim Allah kolaylık kısmet versin inşaAllah,
Ulvi hocamın dediklerini unutma yap kardeşim .
havasadana
Yeni Üye

Yeni Üye

rızk celbi için  Empty
MesajKonu: Geri: rızk celbi için    rızk celbi için  Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 5:22 pm

seraay kardeş site yönetimi izin verirse yardımcı olabilirim
seray
Yeni Üye

Yeni Üye
seray

rızk celbi için  Empty
MesajKonu: Geri: rızk celbi için    rızk celbi için  Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 10:46 am

ulvi hocanın söylediklerini yap demişsiniz ama anlamadım açıklama yaparmısnız
seray
Yeni Üye

Yeni Üye
seray

rızk celbi için  Empty
MesajKonu: Geri: rızk celbi için    rızk celbi için  Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 10:48 am

havasadana yardım edebilirsen çok sevinirim
seray
Yeni Üye

Yeni Üye
seray

rızk celbi için  Empty
MesajKonu: Geri: rızk celbi için    rızk celbi için  Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 7:45 pm

bir yardım istedim hiç kimse ne yorum yazıyor nede ne yapmam gerektiğini valla anlamadım neden böyle oluyor, bu siteye yakıştıramadım, ben bu siteye bir arkadaşın önerisi ile üye olmuştum çok değerli insanlar var demişti ama çok büyük hayal kırıklığına uğradım cevap bile verilmiyor
seray
Yeni Üye

Yeni Üye
seray

rızk celbi için  Empty
MesajKonu: Geri: rızk celbi için    rızk celbi için  Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 7:47 pm

sevgili moderator arkadaşım hocalarımızdan yardım iste diye yaqzmışsın ilgin için tşk ederim ama kim o kişiler nickleri nedir paylaşırsanız sevinirim
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

rızk celbi için  Empty
MesajKonu: Geri: rızk celbi için    rızk celbi için  Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 7:53 pm

seray demiş ki:
bir yardım istedim hiç kimse ne yorum yazıyor nede ne yapmam gerektiğini valla anlamadım neden böyle oluyor, bu siteye yakıştıramadım, ben bu siteye bir arkadaşın önerisi ile üye olmuştum çok değerli insanlar var demişti ama çok büyük hayal kırıklığına uğradım cevap bile verilmiyor
Kardeşim Allah kolaylık versin inşaAllah.
Ben eminim ki Rabbim hiç bir kulunu rızıksız bırakmaz... O ne güzel bir vekildir.

Kardeşim ben hatırladım Ulvi hocam sohbet esnasında sana ne yapman gerektigini soylemişti hatta okunacak dualarında adetini vermişti. ben o yüzden Ulvi hocamın dediğini yap dedim.
Gönlünde şüphe kalmasın inşaAllah.
seray
Yeni Üye

Yeni Üye
seray

rızk celbi için  Empty
MesajKonu: Geri: rızk celbi için    rızk celbi için  Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 7:55 pm

siz beni karıştırıyorsunuz herhalde ulvi hocayı tanımamki ben sn lamekan kardeşim .. bu konuda ayrdımcı olurmusunu
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

rızk celbi için  Empty
MesajKonu: Geri: rızk celbi için    rızk celbi için  Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 7:57 pm

Seray kardeşim aynı bu şekil bir başlıkla konu açıp ulvi hocamdan yardım iste kardeşim,sağalt köşede sohbet bölümü var, ordanda hocalarımız geldiğinde sorabilirsin..
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

rızk celbi için  Empty
MesajKonu: Geri: rızk celbi için    rızk celbi için  Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 7:58 pm

Kardeşim belki yanlış hatırlıyorum affet lakin,sizin dükkanınız yok mu hatta demiştiniz ki yanımdaki dükkanlar iş yapıyor ben yapamıyorum diye...
Eger karıştırdıysam affet.
Kardeşim ben ki cahil bi şey bilmezim sadece dua ederim inşaAllah sizin için.
Siz Ulvi hocama veya Emir Sultan hocama derdinizi bir daha anlatın öyleyse...
seray
Yeni Üye

Yeni Üye
seray

rızk celbi için  Empty
MesajKonu: Geri: rızk celbi için    rızk celbi için  Icon_minitimeC.tesi Kas. 20, 2010 8:03 pm

valla ben değilim konu açmış olabilirim veya yzmış olabilişrim ama sohbetim olmadı hiç lamekan kardeş

rızk celbi için
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dükkana müşteri celbi için vefk
» umulmadik yerden rizk icin Dua
» Rızık Genişliği Ve Bereketin Celbi İçin 10 Tavsiye
» Fakirlikten kurtulmak-rizk-servet icin
» celbi muhabbet vefki