iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında

+5
sernevaz
ByNoKTa
mümine sultan
mavilim
ulvi
9 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında Empty
MesajKonu: Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında   Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 4:55 pm

Kardeşlerim burda artık bazı şeyleri açıklama ihtiyacı hissetmeye başladım

Bakın

1- Biz burda insanlara yardımcı olacağız diye yaklaşık iki üç senedir karşılıksız yardımda bulunuruz ve sahtekar ve şarlatanlarla başımızı belaya sokarız

2- Tehditler alırız, bizlere olmadık küfürler edilir bizlere

3- Talebelerimizi insanların hizmetine sunarız, karşılıksız uğraştırrız

4- Ailemize ayırabileceğimiz vakitleri gerekirse üyelerimize ayırır, yardımcı olmaya çalışırız

5- Hiçbir kazancımız yokken sizlere yardımcı olabilelim diye düşmanlar kazanırız

6- Hiçbir sitede üyelerine bu kadar ilgi, alaka ve özen gösterme bulamazsınız, sizlere çoğu zaman söz hakkı bile verilmez. Burda tam tersidir herşeye rağmen bizleri eleştirip laf söyleyebiliyorsunuz. Yinede en ufak bir tepki görmüyorsunuz

Buna rağmen teşekkür etmesi gerekirken ben gidiyorum diyen olursa kendisi bilir

Bizler için onlar sadece cahil birer kardeştir döndükleri zaman kapımız yine açıktır

Ama kesinlikle aman gitme demeyiz, gitmek isteyen kendi bilir, sadece kalbimize soru işareti bırakmış olur. Bu kadar uğraşmaya ve belaya değermi diye

Yazım biraz sert oldu kimse kusura bakmasın ama , sadece gerçekleri yazdım

mavilim
Medaratör

Medaratör
mavilim

MesajKonu: Geri: Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında   Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 5:16 pm

ulvi abimmm,babamla ilgili msj atıcaktın hocam bana.bakım yapıcam demiştin.zaman ayırabilirsen çok memnun olurum hocam.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında   Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 5:42 pm

mavilim demiş ki:
ulvi abimmm,babamla ilgili msj atıcaktın hocam bana.bakım yapıcam demiştin.zaman ayırabilirsen çok memnun olurum hocam.
mavilim cnm sen tevbe süresinin son ayetlerini okusana inşaallah sayısız oku içimden o ayetleri okumak geçiyor vesselm
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında   Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 5:46 pm

s.a kardeşlerim,bu sitede bulunan herkes kardeştir kimsenin kimseden üstünlüğü yoktur

eğer sizi rahatsız eden bi durum varsa size yardımcı olan bizler varız yazmassanız vebali size

pireye kızıp yorgan yakmanın bi anlamı yok

vesselm
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında   Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 6:44 pm

ulvi hocam ve mumıne sultan yazlması gerekenlerı yazmıslar giden arkadas olursa bize ozelden nedenını yazsın caresı varsa bakarız yok ılla gıdecem dıyorsanız sessız sedasız gıdın sitemıze kusur bularak degıl
http://www.bynokta.com
sernevaz
Normal Üye

Normal Üye
sernevaz

MesajKonu: Geri: Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında   Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 9:54 pm

Gitmemi başlık açarak bildirmemin sebebi hakkımda zanda bulunulmaması içindi.. kimsenin kafasında soru işareti oluşmaması içindi ama malesef bu da yanlış anlaşılmış.. ulvi hocamın söyledikleriyle ilgili gerekli açıklamayı yaptım ve özel mesaj olarak gönderdim umarım okur..

BYNOKTA kardeşim şunu bilmenizi isterim; bu siteye, burdaki kardeşliğe, hocalarımızın ve talebelerinin çabalarına hiç bir zaman kusur bulmadım aksine, söz söylemeye kalkışanların hep karşısında oldum.. gerekli açıklama mesajını sizede gönderdim okursanız anlayacaksınız.

selametle...
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında   Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında Icon_minitimePtsi Kas. 08, 2010 10:47 pm

Sernevaz kardeşim biz sana sıkıntı vermedik ve hepimizin sıkıntıları var hepimiz sinirliyiz öfkeliyiz bazı şeylere ama insanlara verdiğinden fazlasını alamazsın... Hatta bazen verdiğin kadar bile alamazsın.. Kırılmak istemiyorsan kırıcı olma kimse seni eleştirmiyor ama sen görmek istediğini görüyorsun.. Ulvi hocam gitmemen konusunda da yazdı sana.. Oraya neden yazmadın da genele açıan bir konuya sadece sana söylenmiş gibi cevap verdin... Biz senin düşmanın değiliz canım.. Allah a emanet ol.. Hakkını helal et..
sernevaz
Normal Üye

Normal Üye
sernevaz

MesajKonu: Geri: Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında   Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 12:32 am

ykmz kardeşim sitede görevlisin ama dikkatinden kaçmış herhalde ben hatırlatayım sana benim için açılmış bir başlık yok. bahsettiğin yazıyı ulvi hocam benim açtığım başlık altında yazmıştı ve o başlıkta silinmiş. siteden giden ben olduğuma göre ve benim gidişimin ardından böyle bir başlık açılıp açıklama yapıldığına göre müsade et üzerime alınayım değil mi? kimseyi kırmak gibi bir amacım yok.. gerekli açıklamaları ulvi hocama ve bynokta kardeşime gönderdim.

burda kardeşlerime ve hocalarıma karşı saygı ve sevgiden başka birşey vermedim ykmz buna emin olabilirsin. amacım polemik yapmak değil. beni yanlış anlamışsın onu düzeltmek için bunu yazdım.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında   Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 12:38 am

sernevaz demiş ki:

ykmz kardeşim sitede görevlisin ama dikkatinden kaçmış herhalde ben hatırlatayım sana benim için açılmış bir başlık yok. bahsettiğin yazıyı ulvi hocam benim açtığım başlık altında yazmıştı ve o başlıkta silinmiş. siteden giden ben olduğuma göre ve benim gidişimin ardından böyle bir başlık açılıp açıklama yapıldığına göre müsade et üzerime alınayım değil mi? kimseyi kırmak gibi bir amacım yok.. gerekli açıklamaları ulvi hocama ve bynokta kardeşime gönderdim.

burda kardeşlerime ve hocalarıma karşı saygı ve sevgiden başka birşey vermedim ykmz buna emin olabilirsin. amacım polemik yapmak değil. beni yanlış anlamışsın onu düzeltmek için bunu yazdım.

servenaz kardeşim sen yada başka kalbinde kötülük olmayan hiçkimse br yere gitmiyor, kalacaksınız ve doğrularınız uğruna mücadele etmeyi ve sabrı öğreneceksiniz İnşaAllah

islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında   Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 1:09 am

sernavaz hocamin sözünü dinle gel . sen kazanirsin.senin dönmeni bircok kardes istiyor. allah icin sevenin cok bunu unutma
sernevaz
Normal Üye

Normal Üye
sernevaz

MesajKonu: Geri: Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında   Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 1:54 am

buralardayım.. gidemiyorum.. sadece sustum...

ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında   Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 1:58 am

sernevaz demiş ki:

buralardayım.. gidemiyorum.. sadece sustum...

Allah Razı Olsun güzel kalpli kardeşim, bizleri kırmadığım için teşekkür ederim
sernevaz
Normal Üye

Normal Üye
sernevaz

MesajKonu: Geri: Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında   Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 2:02 am

Hocam sizi bile isteye kırmak gibi bir niyetim zaten olmadı.. Allah sizlerden de razı olsun ...
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında   Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 2:26 am

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

MesajKonu: Geri: Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında   Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında Icon_minitimeSalı Kas. 09, 2010 7:05 am

cheers cheers cheers

Ben Gidiyorum Diye Başlık Açanlar Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Askere Gidiyorum Hakkınızı Helal Edin Dostlar (ByNoKTa)
» Bu Başlık danışmak istediğiniz konular içindir
» Gidiyorum,gidiyorum gidiyorum....
» Ben RABBİMLE konuşmaya gidiyorum
» Ezan Okunacak Az Sonra Ben Şimdilik Gidiyorum