iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA

+5
mümine sultan
islam73
asof
ulvi
Havas-Hoca
9 posters
YazarMesaj
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA Empty
MesajKonu: HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA   HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 10:48 pm

Kısa bir süre önce sitemize vermiş olduğum reklam banneri hakkında kısa bir açıklama ihtiyacı duydum.

Siteye verilen reklam tamamen şahsıma aittir.
Site yönetimi ve site içi faaliyetlerle bir ilgisi yoktur.
Bynokta.com üyelerine duyurulur.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA   HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 11:12 pm

Evet Havas Hoca kardeşimiz, doğru söylemektir. Üstelik burası insanlara karşılıksız yardım edilen bir yer olduğunu bile bile, Havas Hoca kardeşimiz sadece bu karşılıksız yardıma maddi katkıda bulınabilmek , site masraflarına yardımcı olablmek için o reklam bannerine ayda ... YTL masraf etmektdir

Gerçekte reklam anlaşması gibi görüken bu durum Havas Hocanın sadece karşılıksız yardımını gizleyerek kılıfına uydurarak yapmasıdır

Bu da onun kalbindeki güzelliği, insanlığı, hayırseverliği ve dürüstlüğü göstermektedir.

Şimdiye kadar karşımıza çıkan her medyum yada hoca siz insanlara karşılıksız yardım ediyorsunuz, rızkımızı kesiyorsunuz diye bize düşman olup mücadeleye girmeye çalışırken, Havas Hoca tek ve numune çıkmış. Sizler insanlara karşılıksız yardım ediyorsunuz, bu benim rızkımı kesse azaltsada rızık Allah 'tandır, Hayırlı bir iş yapıyorsunuz diye yanımızda durmuş para ve menfaatinden vazgeçmiştir

Ve buda yetmiyormuş gibi, kendi hastalarının çoğundan para almamış ve çoğu zaman bize yönlendirmiştir

Buda yetmezmiş gibi birde burdan kendisine gelir gelmeyeceğini bile bile sadece site masraflarına katkı olsun, Hayır devam etsin diye gizli Hayra kaçmış ve reklqam vermiştir

Şimdi akıl sahibleri düşünmelidirki hangi bakkal kendi bakkalının reklamını yapmak için başkasının bakkalına reklam kağıdını asarda , birde bunun için kira parası öder

Zaten o bakkala gelenler alışveriş yapmaya gelmişleridr, o rerklamı gördüler diye bırakıp dönmezler. Benzetmeyle anlatırsak bunun gibi yani

Buraya gelen zaten karşılıksız yardım görmeye geliyor, sizce o reklamı gördü diye dönüpte para ödemeye kalkan olurmu

Peki havas Hoca bunu bilmiyormu biliyor

Demekki Havas Hoca hayrı ve iyiliği savunuyor

Allah Razı Olsun kendisinden

Bu arada Havas Hocanın site yönetimiyle alakası ve bağlantısı yoktur

asof
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA   HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA Icon_minitimeC.tesi Kas. 06, 2010 11:19 pm

Havas Hocaya hizmeti ve hikmetinden dolayı müteşekkir olmak lazım. Allah (c.c) kendisinden razı olsun. Bu tip hususlarda muarızlara karşı Son sadrazamlar adlı meşhur kitabın müellifi İbnülEmin Mahmut Kemal İnal'ın '' Herkesin takdiri idraki kadardır.'' sözü kafi bir cevap olur herhalde...
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA   HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 12:32 am

rahman razi olsun havas hocamdankalbinin güzelligini her yerde gösteriyor.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA   HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 12:35 am

bilgilendirme için rahman razı olsun
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA   HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 4:34 pm

ulvi demiş ki:
Evet Havas Hoca kardeşimiz, doğru söylemektir. Üstelik burası insanlara karşılıksız yardım edilen bir yer olduğunu bile bile, Havas Hoca kardeşimiz sadece bu karşılıksız yardıma maddi katkıda bulınabilmek , site masraflarına yardımcı olablmek için o reklam bannerine ayda ... YTL masraf etmektdir

Gerçekte reklam anlaşması gibi görüken bu durum Havas Hocanın sadece karşılıksız yardımını gizleyerek kılıfına uydurarak yapmasıdır

Bu da onun kalbindeki güzelliği, insanlığı, hayırseverliği ve dürüstlüğü göstermektedir.

Şimdiye kadar karşımıza çıkan her medyum yada hoca siz insanlara karşılıksız yardım ediyorsunuz, rızkımızı kesiyorsunuz diye bize düşman olup mücadeleye girmeye çalışırken, Havas Hoca tek ve numune çıkmış. Sizler insanlara karşılıksız yardım ediyorsunuz, bu benim rızkımı kesse azaltsada rızık Allah 'tandır, Hayırlı bir iş yapıyorsunuz diye yanımızda durmuş para ve menfaatinden vazgeçmiştir

Ve buda yetmiyormuş gibi, kendi hastalarının çoğundan para almamış ve çoğu zaman bize yönlendirmiştir

Buda yetmezmiş gibi birde burdan kendisine gelir gelmeyeceğini bile bile sadece site masraflarına katkı olsun, Hayır devam etsin diye gizli Hayra kaçmış ve reklqam vermiştir

Şimdi akıl sahibleri düşünmelidirki hangi bakkal kendi bakkalının reklamını yapmak için başkasının bakkalına reklam kağıdını asarda , birde bunun için kira parası öder

Zaten o bakkala gelenler alışveriş yapmaya gelmişleridr, o rerklamı gördüler diye bırakıp dönmezler. Benzetmeyle anlatırsak bunun gibi yani

Buraya gelen zaten karşılıksız yardım görmeye geliyor, sizce o reklamı gördü diye dönüpte para ödemeye kalkan olurmu

Peki havas Hoca bunu bilmiyormu biliyor

Demekki Havas Hoca hayrı ve iyiliği savunuyor

Allah Razı Olsun kendisinden

Bu arada Havas Hocanın site yönetimiyle alakası ve bağlantısı yoktur

şunu samimiyetle söylüyorum ben bynoktaya verdiğim reklamdan bir bana dönüş vs.. beklemiyorum..
vede ulvi kardeşimin dediği gibi o kadar kişiyi buraya yönlendirdimki
bir medyum vs.. olsa onlardan alacağı parayla araba alırlardı....
benim için önemli olan önce kişilerin sıkıntılarının gitmesi

inşallah eğer olursa siteye başka reklamlarda alınmalı..
o kadar emek harcamış kardeşimiz.
emekler zayii olmamalı
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA   HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 4:35 pm

asof demiş ki:
Havas Hocaya hizmeti ve hikmetinden dolayı müteşekkir olmak lazım. Allah (c.c) kendisinden razı olsun. Bu tip hususlarda muarızlara karşı Son sadrazamlar adlı meşhur kitabın müellifi İbnülEmin Mahmut Kemal İnal'ın '' Herkesin takdiri idraki kadardır.'' sözü kafi bir cevap olur herhalde...
Allah c.c. asıl sizlerden razı olsun
vesselam veddua
beyazgece
Yeni Üye

Yeni Üye
beyazgece

MesajKonu: Geri: HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA   HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 4:48 pm

havas hocam güzel bir insansın ALLAH senden razı olsun
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA   HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 4:56 pm

Bizim can kardeşimizdir havashoca bu açıklama iyi olmuş kafasında soru işareti kalmasın kimsenin ne acıdır buranın hala karşılıksız olduğunu anlayamayan kafalar var .........selamla

Allah yar ve yardımcın olsun havas kardeşim
memed
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA   HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 5:19 pm

havas hocayı başka bir sitede tanıdım Allah ondan razı olsun bazı problemlerim vardı yardımcı oldu sağolsun.. birde şeriata uymayan uygulamalara girmemesi ve yüzde yüz garanti vermemeside beni çok etkiledi açıkçası farklı birisi ve dürüst biri Allah onunda yardımcısı Olsun.. selametle
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA   HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 7:40 pm

Şunu herkes bilmeliki para almak ve hocalık, medyumluk yapmak bizlerde yani İlmiİsmet kullanıcılarında yasaktır

Ama bu demek değildirki havas ilmini kullanan arkadaşlara hayır sizde para almayacaksınız deme hakkını bizde doğursun

Biz havas İlmini kullanan arkadaşların para alıp almamasına akrışamayız, karışacağımız sadece sahtekarlık ve şarlatanlık yaparak insanların ırz ve namuslarıyla oynayanlar vede haksız yere paralarını alarak dolandıranlardır

Yoksa hoca ilmini hakkıyla yerine getiriyorsa , o hocanın aldığı paraya bizlerin asla karışmaya hakkı yoktur

İleride bu konuları açıklayacağım, İnşaAllah o zaman daha iyi anlaşılacaktır

Yani zıtlaşmamız gerçek hocalarla değil, sadece sahtekar ve şaklaban sürüsüyledir
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA   HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA Icon_minitimePaz Kas. 07, 2010 9:26 pm

ALLAH RAZI OLSUN HAVAS HOCADAN ULVİ HOCADAN NURER HOCADAN HAYDAR HOCADAN TÜM MÜLSÜMANLARDAN İNŞALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK OLMAYIN İNŞALLAH

HAVAS HOCA REKLAM BANNERİ HAKKINDA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Havas ve Havas Alimleri Hakkında
» Havas Hoca Kardeşimiz Kimdir
» SİLİNEN .... Havas Hoca Kardeşimiz Kimdir
» Havas Soruları Hakkında
» Ulvi Hoca hakkında bilgisi olan var mı?