iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ULVİ ABİM ACİL OKURMUSUN

2 posters
YazarMesaj
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

ULVİ ABİM ACİL OKURMUSUN Empty
MesajKonu: ULVİ ABİM ACİL OKURMUSUN   ULVİ ABİM ACİL OKURMUSUN Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 9:27 pm

selamınaleyküm hocam banada ulvi enerjisi yaparmısın.ben çok ciddi sıkıntılar içindeyim beni öyle bir tedavi etki birdaha hiç sıkılmayayım ALLAH razı olsun abim senden...
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: ULVİ ABİM ACİL OKURMUSUN   ULVİ ABİM ACİL OKURMUSUN Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 9:28 pm

hocam eger enerji yaparsanız bende istiyorum allahın izniyşle hocam piskolojim hic iyi degil hocam kendimi iyi hissetmiyorum
garibullah
Yeni Üye

Yeni Üye
garibullah

MesajKonu: Geri: ULVİ ABİM ACİL OKURMUSUN   ULVİ ABİM ACİL OKURMUSUN Icon_minitimeÇarş. Kas. 03, 2010 9:29 pm

selamınaleyküm hocam banada ulvi enerjisi yaparmısın.ben çok ciddi sıkıntılar içindeyim beni öyle bir tedavi etki birdaha hiç sıkılmayayım ALLAH razı olsun abim senden...

ULVİ ABİM ACİL OKURMUSUN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVİ ABİM OKURMUSUN
» ULVİ ABİM BİZAHMET OKURMUSUN
» ULVİ ABİM OM ATTIM OKURMUSUN
» ACIL ACIL ACIL ULVI HOCAM BENDE BEYIN TÜMERI OLABILIR
» ulvi abim, haydar abim özelden mesaj yolladım ne olur bakın