iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Seni çok özledik Sevgili

3 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

Seni çok özledik Sevgili Empty
MesajKonu: Seni çok özledik Sevgili   Seni çok özledik Sevgili Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 9:24 am

Söze nereden başlayacağımı bilemiyorum Efendim… Konu âlemler sultanı olunca adını yazan kalemler bile hata yaparım korkusuyla titriyor. Yanıp da aşkını dillendiremeyenSeni çok özledik Sevgili Virgul Leyla’da Mevla’yı arayan Mecnun’un sıkıntısı var içimde…

Gönüller sultanıyla ilk tanıştığım yılları hatırlıyorum da o zamanlar küçücüktüm daha. Hiçbir şeyden habersizken bir şeyler anlatılmaya başlanmıştı bana.”bir peygamber varmış dediler “çocukları çok severmişSeni çok özledik Sevgili Virgul hele iki torunu vardı hep sırtında gezermiş” diye. O zaman derin merhametinize hayran oldum ve sizi severek işe başladım.

İnsanlığın yitirildiği cahiliye gibi bir gecenin sabahına güneş gibi doğdun. Nurunla aydınlandı kalpler. Vahşice toprağın kara bağrına gömülen zavallı kızlarınSeni çok özledik Sevgili Virgul hiç ummadık bir zamanda ellerinden tutup kurtardın. Anaların sessiz feryatlarına ses verdin. Seni çok özledik Sevgili Allah senin merhametinle coşturdu gönülleri. Her bir gönül bir çağlayan olup diğerine aktı.

Amacımız dikenler arasında gül olmak ve senin kokunu yaymak etrafa… Çirkefleşen bu dünyada sana o kadar muhtacız kiSeni çok özledik Sevgili Virgul sudan çıkmış balığın son çırpınışlarını yaşıyoruz. Denizine ulaştır bizi Sevgili. Karanlık ortasında kaldık ışığına muhtacız. Elimize bir kandil ver Efendim biz yürüdükçe ışığımıza insanlar gelsin. Tıpkı sana gelenlerin sana ölü gelenlerin sende dirilmesi gibi…

Sana benzemek istiyorum Sultanım…

Ve kapıları sonuna kadar açmak istiyorum senin gibi korkusuzca…

EvetSeni çok özledik Sevgili Virgul açmalı gönül kapılarını sonuna kadar ve izin vermeli herkesin içeri girmesineSeni çok özledik Sevgili Virgul çünkü benim peygamberim böyle yapardıSeni çok özledik Sevgili Virgul benim Mevlana’m böyle düşünürdü. Onlara benzemek ne güzel! Benzemek sevmekle başlarSeni çok özledik Sevgili Virgul sevmek acı çekmekle başlar. Önce için için yanarsın ve ateşler içinde kalırsınSeni çok özledik Sevgili Virgul ne kadar acı çekersen (yanarsan) o kadar pişersin. Oysa bizler hala o ateşi yakamadık. Ömer olamadıkSeni çok özledik Sevgili Virgul sende dirilmek için… Bilal olamadıkSeni çok özledik Sevgili Virgul kızgın kumlarda sürünmek için… Habbab’ın olamadıkSeni çok özledik Sevgili Virgul zindanda kalabilmek için…

Yanamadım Sevgili ateşler içinde kalamadım. Oysa kaç kere tarıh kitaplarında seni okudumSeni çok özledik Sevgili Virgul inan kaç kere rüyamda görebilmek için dua kitaplarını karıştırdım. Ümmetinden bazı insanlar gibi bende seni çok seviyorum ey Seni çok özledik Sevgili Allahın Habibi…

Biliyorum sende bizi seviyorsun. Sevmesen ilk ve son nefesinde “ümmetiSeni çok özledik Sevgili Virgul ümmeti” demezdin. Sevmesen Taif de kendini taşlara siper etmezdin. Sen sadece insanları değil canlı cansız herkesi çok sevdin. Senin ayrılığına dayanamayan kütük nasılda ağlamıştı. Onu ağlatan Seni çok özledik Sevgili Allah’tı. Seni çok özledik Sevgili Allah onun da içine senin sevgini koymuştu bir kere. Çünkü sonsuz Kerem sahibi olan Seni çok özledik Sevgili Allah seni “Âlemlere Rahmet” olarak yaratmıştı. Kalbimi fethettiniz Sultanım. Seni çok özledik Sevgili Allah benimde içimi senin sevginle doldurdu. Sevdikçe yandımSeni çok özledik Sevgili Virgul yandıkça kül oldumSeni çok özledik Sevgili Virgul insan sevdiği için çok şeye katlanırmış. Eğer bu yola baş koydumsa bu uğurda çok şeye katlanacaktım. Bunu bilerek girdim bu yola…

Sahi neydi bizi sana çeken şey? Nasıl bir sevgiydi ki buSeni çok özledik Sevgili Virgul gökteki yıldızlara benzettiğin Ashabına “anamSeni çok özledik Sevgili Virgul babam sana feda olsun” dedirtti. Nasıl bir sevgiydi ki buSeni çok özledik Sevgili Virgul uğrunda canlar verildi. “İlk kim çarpışmak ister?” buyurduğundaSeni çok özledik Sevgili Virgul canlaSeni çok özledik Sevgili Virgul başlaSeni çok özledik Sevgili Virgul “ben! ben!” nidaları duyuldu. İnsanlar düğüne gider gibi ölüme gittiler. Seninle yaşayıpSeni çok özledik Sevgili Virgul seninle vefat ettiler onlar hayataSeni çok özledik Sevgili Virgul ama biz sensiz tutuyoruz hayat ağacının dallarını. Dallar o kadar ince ki hangisini tutsak kırılıyor. Yardımına muhtacız Efendim. Sevgine muhtacız.

“Sen olmasan âlemleri yaratmazdım” buyuruyor Rahman… “O Seni çok özledik Sevgili Allah kiSeni çok özledik Sevgili Virgul yeri göğü yarattıSeni çok özledik Sevgili Virgul” hem kendi sevdiSeni çok özledik Sevgili Virgul hem bize sevdirdi. Katılaşan kalplerimiz senin sevginle yeniden hayat buldu. Şimdi ortalıkta binlerce ÖmerSeni çok özledik Sevgili Virgul binlerce Sümeyye dolaşıyor. Senin bu dünyadan ayrılılmanla yetim kaldık hayatta. Belki aramızda yoksunSeni çok özledik Sevgili Virgul boynumuz bükük ama sana olan sevgimizdir bizi ayakta tutanSeni çok özledik Sevgili Virgul mücadelemize sabır katan.

Seni çok özledik SevgiliSeni çok özledik Sevgili Virgul

Şu aciz ümmetinSeni çok özledik Sevgili Virgul gelemeyeceğini bile bile bekliyor seni Veda Tepelerinde…

Seni çok özledik Sevgili Allahumme alâ seyyidinâ Muhammed... (alıntı)
Seni çok özledik Sevgili Icon_sad
havasadana
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Seni çok özledik Sevgili   Seni çok özledik Sevgili Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 9:56 am

ALLAH RAZI OLSUN ABLAM YOLUNA KURBAN OLDUĞUM CANIM PEYGAMBERİMİ NE GÜZEL ANLATMIŞSIN ALLAH YOLUNDAN AYIRMASIN A.R.O
ahmet 42
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Seni çok özledik Sevgili   Seni çok özledik Sevgili Icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 5:01 pm

Amacımız dikenler arasında gül olmak ve senin kokunu yaymak etrafa… Çirkefleşen bu dünyada sana o kadar muhtacız ki sudan çıkmış balığın son çırpınışlarını yaşıyoruz. Denizine ulaştır bizi Sevgili. Karanlık ortasında kaldık ışığına muhtacız. Elimize bir kandil ver Efendim biz yürüdükçe ışığımıza insanlar gelsin. Tıpkı sana gelenlerin sana ölü gelenlerin sende dirilmesi gibi…

AMiN AGZINA YÜREGINE SAGLIK ALLAH RAZI OLSUN OKURKEN TÜYLERIM DIKEN DIKEN OLDU INANIN ALLAH BIZI SEFAATINDEN MAHRUM ETMESIN INSALLAH AMiN

Seni çok özledik Sevgili
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni çok özledik Sevgili,
» Seviyoruz Seni Ey Sevgili..
» Gel sevgili ! Gel gül kırıklığım
» Muhammed Mustafa'yı özledik! (s.a.v.)
» Sevgili yaradanım