iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ulvi hocanın dıkkatine

+2
ulvi
NUR23
6 posters
YazarMesaj
NUR23
Yeni Üye

Yeni Üye

ulvi hocanın dıkkatine Empty
MesajKonu: ulvi hocanın dıkkatine   ulvi hocanın dıkkatine Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 10:45 pm

meraba hocam.yaklasık 8 ay once esim benden ayrılmak istedigini duygularının degıstıgını soyledı.cok inatcı ve kinci bır karektere sahıp kendısı.sebepsiz vere bir yuvanın yıkılmasını ıstemedım ve medyum b... ısımlı kısıden bır vefk rıca ettım.oda bana yolladı.fakat hersey dahada kotuye gıttı ve ayrıldık.esim amerikada kaldı bense istanbula donmek zorunda kaldım.hocam hala yapabılecegımız bır sey varmı.bu konuda yardım ısteyebılecegım guvenılır hic kımse yok lutfen yardım edin.
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: ulvi hocanın dıkkatine   ulvi hocanın dıkkatine Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 10:52 pm

Allah Razı Olsun kardeşim beni kırmayarak konuyu buraya açtığın için.

Kardeşim o vefkte yanlış yazı var anladığım kadarıyla hemen o vefki akarsuda parçalıyorsun. Ve günde 11 Besmele, ! Yasin ve 11 İhlası Şerife okuyorsun gündüz saat 11 de İnşaallah bir iki hafta arasıyla iki üç ay arası aranızın düzeleceğine inanıyorum.
DİLEK-HİLAL
Banlı Uye

DİLEK-HİLAL

MesajKonu: Geri: ulvi hocanın dıkkatine   ulvi hocanın dıkkatine Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 2:58 pm

selamün aleyküm ulvi abim sana özelden mesaj attım bişeyler anlattım okudunuzmu
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocanın dıkkatine   ulvi hocanın dıkkatine Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 3:33 pm

Sanırım Ulvi hocam yoğun yoksa cevap yazardı...bende attım ama cevap gelmedi..ne zaman Ulvi hocamı yakalasam hep bişeler çıkıyor kaçırıyorum Sad
seize_seize
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocanın dıkkatine   ulvi hocanın dıkkatine Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 4:53 pm

siyang demiş ki:
Sanırım Ulvi hocam yoğun yoksa cevap yazardı...bende attım ama cevap gelmedi..ne zaman Ulvi hocamı yakalasam hep bişeler çıkıyor kaçırıyorum Sad
aynen Sad
ruşenali
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocanın dıkkatine   ulvi hocanın dıkkatine Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 5:33 pm

bende çok bakım yaptırdım ama hepsi ayrı ayrı şeyler çıktı ,ulvi hocanın namını çok duydum teşrif ettikleri zaman benimlede ilgilenirlerse çok sevinirim .
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: ulvi hocanın dıkkatine   ulvi hocanın dıkkatine Icon_minitimePaz Ekim 24, 2010 8:08 pm

bende çok bakım yaptırdım ama hepsi ayrı ayrı şeyler çıktı ,ulvi hocanın namını çok duydum teşrif ettikleri zaman benimlede ilgilenirlerse çok sevinirim .

Ulvi hocam bildiklerine benzemez kimseylede kıyaslanamaz kardeşim onun ilminide anlamaya kimsenin gücü yetmez burda nicelerini tedavi etti ve bilmediğimiz niceleri var..

ulvi hocanın dıkkatine
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Üyelerimizin Dikkatine
» ulvi hocAmın dikkatine
» ulvı hocamın dıkkatıne
» SEVGİLİ BYNOKTA AİLESİNİN DİKKATİNE.....
» İmzalar Hakkında [ Tüm Üyelerin Dikkatine ]