iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hocam lütfen mesajımı okurmusunuz

3 posters
YazarMesaj
istpamuk
Yeni Üye

Yeni Üye

Hocam lütfen mesajımı okurmusunuz Empty
MesajKonu: Hocam lütfen mesajımı okurmusunuz   Hocam lütfen mesajımı okurmusunuz Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 12:13 pm

Hocam allah rızası için banada yardım edermisiniz cok ama cok ihtiyacım var ve maddi sıkıntılarımdan dolayı hiç birşey yapamıyorum.Sitenizi bulduğuma o kadar sevindimki anlatamam .Allah rızası için banada yardım edermisiniz .31 yaşındayım ve kısmetim de kapalılık var diye düşünüyorum kime gitsem öyle söylüyorlar ve ben imkansızlıktan hiç birşey yapamıyorum bende hayırlısıyla yuva kurmak istiyorum.lütfen hocam yardım edermisiniz Adım birgül ,anne adım gülten 31 yaşındayım acaba üzerimde gerçekten büyü varmı eğer varsada bana bununla ilgili yardım edermisiniz gerçekten sizin yardımınıza cok ihtiyacım var ve size canı gönüldende inanıyorum hocam .Allah razı olsun sizden
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Hocam lütfen mesajımı okurmusunuz   Hocam lütfen mesajımı okurmusunuz Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 7:33 pm

Tabiki elimden geleni yaparım kardeşim, İnşaAllah vakit ayarlamaya çalışıyorum.
hıçkırık
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Hocam lütfen mesajımı okurmusunuz   Hocam lütfen mesajımı okurmusunuz Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 9:12 pm

S.A. ulvi hocam ben de size özelden mesaj göndermiştim şimdi bakıyorum yazmıştınız ama bidaha dönmediniz unuttunuz galiba Sad Alaha emanet olun
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Hocam lütfen mesajımı okurmusunuz   Hocam lütfen mesajımı okurmusunuz Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 9:31 pm

Hıçkırık bakayım kardeşim, lütfen tekrar gönder
hıçkırık
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Hocam lütfen mesajımı okurmusunuz   Hocam lütfen mesajımı okurmusunuz Icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 9:37 pm

Gönderdim hocam Allaha emanet olun.

Hocam lütfen mesajımı okurmusunuz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ulvi Hocam Yardım Lütfen
» HOCALARIM ULVİ HOCAM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN LÜTFEN BAKIN
» LÜTFEN YARDIM EDİN ULVİ HOCALARIM HAYDAR HOCAM EMİR HOCAM YADA BİR BAŞKASI
» Ulvi Hocam, msn lütfen!!!
» hocam acıl lutfen