iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HAYDARI KERRAR HOCAMA ŞİİR

YazarMesaj
inciay11
Yeni Üye

Yeni Üye

HAYDARI KERRAR HOCAMA ŞİİR Empty
MesajKonu: HAYDARI KERRAR HOCAMA ŞİİR   HAYDARI KERRAR HOCAMA ŞİİR Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 5:46 pm

hocam yardımınız için teşekkür ederim, hakkınızı helal edin... dertli ve sıkıntılıydım sizi aradığımda... mutlu ve neşeli ayrıldım yanınızdan...lütfen beni hoşgörün, fazla bilgim yok ama saf ve temizdir benim yüreğim...size bir şiir yazmak istedim... beğenirsiniz inşallah, hatam olursa affınıza sığınıyorum...tekrar hakkınızı helal edin...a.e.o. saygılarımla (not: şiirin baş harflerinde bir süpriz var!!!)

Haydari Kerrar hocamın adı
Allah'ın yiğit Aslanı
Yüreği Havas ilmine bağlı
Dünya'yı dar eder zalime
Aydınlatır masumları
Rahatlatır sıkıntıları
İnşallah görmek nasip olur sevenlerine

Kalbimde senin yerin
Ey!.. Sevdiğim insan
Rabbim senden razı olsun
Rabbim senden razı olsun
Allah ilmini artırsın
Rabbim senden razı olsun

HAYDARI KERRAR HOCAMA ŞİİR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAYDARI KERRAR HOCAMA ULVİ HOCAMA EMİRSULTAN HOCAMA HAVVASUL-ESRAR HOCAMA TEŞEKKÜR.
» Haydarı Kerrar Hocam
» Haydarı kerrar kardeşime...
» NERDESİN HAYDARI KERRAR hocam..........
» HAYDARI KERRAR hocam lütfen önemli