iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

lutfen bı bakarmısınız

YazarMesaj
aylin25
Yeni Üye

Yeni Üye

lutfen bı bakarmısınız  Empty
MesajKonu: lutfen bı bakarmısınız    lutfen bı bakarmısınız  Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 12:47 pm

uzzerıme gece bı agırlık çöktu yaklaşık iki senedır ara ara benı bırılerı korkutuyo uyku halındeyken sankı dayak yıyorum dun gecede aynı sey oldu yatakta bırının arkamda yattıgını ve bana sarıldıgını hıssettım sonra bı ruya gördum bı mezarlıktayım
mezarlıktakı kemıklerı toplayıp bı mezara atıyorlar
genc bı çocuk var agzında bı tane kemık mezar taşlarına surtu o kemıgı
sonra bı ses bana sabret dedı nasıl yazacagımı bıle bılemıyorum su an cok yorgun ve bıtkınım agırlıgın uzerımden kalması ve dayaktan kurtulmak için o kadar çok dua ettım kı uyandıgımda bagırarak ayet okudugumu fark ettım

lutfen bı bakarmısınız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HOCALARIM ULVİ HOCAM LÜTFEN BANA YARDIM EDİN LÜTFEN BAKIN
» banada bakarmısınız
» ULVİ HOCAM ÖZELE BAKARMISINIZ
» Ulvi Hocam banada bakarmısınız
» annemede bakarmısınız ulvi hocam