iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu

5 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu Empty
MesajKonu: 3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu   3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 10:32 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu | 2 Alternatif

Animasyonlu olarak yaprakları isterseniz tek tek[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] veya bölüm bölüm olarak çevire biliyorsunuz yakınlık uzaklık ve yatay diklik ayarlarınıda kolayca yapabilirsiniz.
Hotfile
Hotfile.com: 1-CLICK Dateihoster: 3D-Quran.zip
Fileserve
Free File Hosting[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Online Storage &amp File Upload with FileServe
yaprak
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: 3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu   3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 3:52 pm

Her güzelliğe layık kardeşim ellerine emeklerine sağlık. dua et Allah banada arapcadan okumayı nasip etsin ona bakmak bile yetiyor. Allah razı olsun sultanım senden.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: 3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu   3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 4:03 pm

dua kardeşim bnm rabbim senden de razı olsun inşaALLAH
yaprak
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: 3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu   3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 4:11 pm

Canımmm kardeşim sen gönlümde ilk geldiğimden beri kardeşimsin. öğretmenimsin senden öğreneceğim çok şeyim var bu siteye girenlerinde, yazdıklarını takip ediyorum. çalışkanlığına hayranım ben seni çoooook seviyorum Allahta seni çoook sevsin inşallah...Allah Razı olsun, Allah seni hiç bir yerde yalnız bırakmasın, yüzünü kızartmasın canımmmmm kardeşim.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: 3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu   3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 4:14 pm

yaprak demiş ki:
Canımmm kardeşim sen gönlümde ilk geldiğimden beri kardeşimsin. öğretmenimsin senden öğreneceğim çok şeyim var bu siteye girenlerinde, yazdıklarını takip ediyorum. çalışkanlığına hayranım ben seni çoooook seviyorum Allahta seni çoook sevsin inşallah...Allah Razı olsun, Allah seni hiç bir yerde yalnız bırakmasın, yüzünü kızartmasın canımmmmm kardeşim.
cnm bnm duana melekler amin desin inşş. kat ve kat fazlası senin için olsun gül yüzlü kardeşim benim rabbim senden de razı olsun inşş. vesselam
elifkus
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: 3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu   3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 9:04 pm

Allah razı olsun çok güzel
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: 3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu   3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 9:57 pm

ALLAHrazı olsun çook güzel ses yok galiba benmi bulamadım arabça bilmiyorumda
Lamekan
Aktif Üye
Aktif Üye
Lamekan

MesajKonu: Geri: 3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu   3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 10:03 pm

ARO mümine sultan kardeşm:)
yaprak
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: 3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu   3D Kuran-ı Kerim | 3 Boyutlu Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 11:08 am

3d Kuran-ı kerim çok güzel indirin bilgisayarlarınız Kuran görsün.sıkıştırılmış dosyayı açıp içindeki exe ve 2 dell dosyasını bir dosya açarak içine kopyalayın bu kadar hemen çalışıyor.

canım kardeşim sultanım ellerin dert görmesin. şu anda sela okunuyor duanı şimdi okudum bu kimsesiz kardeşin de sana dua edecek çıkıyorum. hayırlı cumalar olsun Allah tüm dua ve dileklerini hayırlısıile kabul etsin Allah'a emanet ol.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kuran-ı Kerim'de Reenkarnasyonun olduğu iddia ediliyor. Bu konuda nasıl cevap vermeliyiz? Kuran ayetleriyle açıklar mısınız?
» Cüz kuran-ı kerim
» Hareketli Kuran-ı Kerim Gifleri
» gül kokulu bedava kuran ı kerim
» Kuran-ı Kerim Nasıl bir Kitaptır