iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...

+12
fatdas
elifkus
mümine sultan
yaprak
dua20
kübra2
ulvi
sahra
firdevs
haydarı kerrar
talebe1976
zersin
16 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Empty
MesajKonu: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 7:16 pm

Sağ böbreğimde 5 mm ve 3 mm taşlarım var yola çıkmışlar, dünden beri zor durumdayım.
önce dularınıza sonra tavsiyelerinize ihtiyacım var...
talebe1976
Normal Üye

Normal Üye
talebe1976

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 7:18 pm

kardeesim ALLAH YARDIMCIN OLSUN.BOL SIVI ALACAKSIN BIRDE SICAK SUYLA DOLU KUVETE OTURMAN GEREKIYOR
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 7:28 pm

talebe1976 demiş ki:
kardeesim ALLAH YARDIMCIN OLSUN.BOL SIVI ALACAKSIN BIRDE SICAK SUYLA DOLU KUVETE OTURMAN GEREKIYOR
sağol bol bol su içiyorum, birde yürüyorum yada zıplıyorum yola çıkmış inş. tez zamanda gelir.
acısız olsun diye dua edin ne olur...
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 7:31 pm

kardeşim rabbim şifa versin inşallah. tavuk haşla ve suyunu aç karna iç hemen peşinden bir 5 dakika sonra sadece ıhlamur başka bir şey katma içine bir bardak iç inşallah hem taş düşecektir hemde ağrı yaşamayacaksın kesecektir.vesselam
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 7:38 pm

haydarı kerrar demiş ki:
kardeşim rabbim şifa versin inşallah. tavuk haşla ve suyunu aç karna iç hemen peşinden bir 5 dakika sonra sadece ıhlamur başka bir şey katma içine bir bardak iç inşallah hem taş düşecektir hemde ağrı yaşamayacaksın kesecektir.vesselam

sağol abicim, yaparım bunu, ıhlamuru normal demleyip içeceğim herhalde, sabah aç karnına tavuk suyu ve ihlamur herhalde
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 10:05 am

Hocalarım, arkadaşlarım duaya çok ihtiyacım var, taşlarımı düşürmem için, hala düşmediler....
firdevs
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 10:32 am

geçmiş olsun kardeşim allah şafi isminin hürmetine şifa versin inşş. 100 ya şafi okuyacam sizin için
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 10:36 am

zersin demiş ki:
Hocalarım, arkadaşlarım duaya çok ihtiyacım var, taşlarımı düşürmem için, hala düşmediler....
verdiğim uygulamayı yaptınmı gün içerisinde tekrarla inşallah rabbim şifa versin.vesselam
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 11:47 am

Rabbim şifanı versin kardeşim inşallah çabucak kurtulursun sıkıntından.

Allah yardımcın olsun.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:43 pm

haydarı kerrar demiş ki:
zersin demiş ki:
verdiğim uygulamayı yaptınmı gün içerisinde tekrarla inşallah rabbim şifa versin.vesselam

hocam bu böbrek malesef bulantı yapıyo, pazartesi günü devalı kusmuştum, bu sabah dediğini başlayayım dedim tekrardan kusmaya başlayınca tavuk suyunu içemedim, sadece ıhlamur içiyorum şimdi birde girabolu suyu dediler onu içicem, tavuk suyundan midem bulanmasaydı iyi olacaktı....
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 12:45 pm

firdevs demiş ki:
geçmiş olsun kardeşim allah şafi isminin hürmetine şifa versin inşş. 100 ya şafi okuyacam sizin için
allah razı olsun, bende pazartesi günü o en sancım olduğu zamanlar bile, midem bulansa kimseyle konuşamasam bile ya şafi çekmeyi bırakmadım. allah razı olsun sizlerdende kardeşlerim...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 3:19 pm

Kardeşim ağrılarının bu akşam yok olması lazım İnşaallah, hatta şimdi. Hatt5aysan hemen cevap yazarsan sevinirim
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 4:48 pm

ulvi demiş ki:
Kardeşim ağrılarının bu akşam yok olması lazım İnşaallah, hatta şimdi. Hatt5aysan hemen cevap yazarsan sevinirim
evet abicim ağrılarım yok, sadece bidem bulanıyo ama hala düşmediler, bu arada düzeltme yapayım, bugünkü ultrasonda, her ikiside sağ tarafta 3mm ve 5 mm çıktı.
abicim yardımcı olduğun için rabbim sizden razı olsun...
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 4:49 pm

ulvi abim sen biliyosun ama ben yinede daha etkili olur belki anne adım:vesile kendi adım :seda 1982 doğumluyum
sana nasıl teşekkür etsem dua etsem azdır...
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 5:15 pm

HOCALARIM İYİKİ VARSINIZ RABBİM SİZDEN RAZI OLSUNNNN.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 5:29 pm

kübra2 demiş ki:

özelden ulvi abime yazdım ama onlar;haydar abim, ulvi abim, emir sultan abim.... kendi kanımdan bile ileriler iyiki onlar gibi gönül dostları ile birlikteyiz, bizler çok şanslıyız herkeze nasip olmaz..
kübra2
Usta Üye
Usta Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 5:48 pm

zersin demiş ki:
kübra2 demiş ki:

özelden ulvi abime yazdım ama onlar;haydar abim, ulvi abim, emir sultan abim.... kendi kanımdan bile ileriler iyiki onlar gibi gönül dostları ile birlikteyiz, bizler çok şanslıyız herkeze nasip olmaz..
AYNEN KATILIYORUM SANA İYİKİ VARLAR İYİKİ ONLARI TANIDIKK ONLARI ALLAH İÇİN ÇOKKK SEVİYORUMMM.
dua20
Normal Üye

Normal Üye
dua20

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 6:24 pm

gecmiş olsun kardeşime hocalarımızdan KARDEŞLERİMDEN ALLAH RAZI OLSUN SEVİLEN KULUYUSKİ ALLAH BU HOCA VE BY NOKTA RASTLADIK
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 8:55 pm

hafif hafif sancılarım başladı, dualarınızı bekliyorum....
firdevs
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 8:41 am

ulvi demiş ki:
rabbim razı olsun abim Smile
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 2:57 pm

çok sancım var hala düşmüyo ne olur dua edin.....
yaprak
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 4:00 pm

Geçmiş olsun kardeşim hocalarımız yanında ne güzel endişe etme onların yanında olması bile bu sancılarına değer. Acil şifalar diliyorum.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 6:30 pm

SAĞOLUN ACIM ÇOK GECEDE 2 SAAT ÖNCEDE İĞNE VURULDUM AMA DÜN GECEKİ GİBİ İYİ GELMEDİ, RABBİM TEZ ZAMANDA YARDIMCIM OLSUN ÇIKSIN TAŞLARIM , RABBİM KİMSEYEDE BU ACIYI YAŞATMASIN...
ULVİ ABİM TEKRARDAN İLGİLENEBİLİYOMUSUN BENİMLE, BEN HERZAMAN GİREMİYORUMDA...
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 8:08 pm

zersin demiş ki:

SAĞOLUN ACIM ÇOK GECEDE 2 SAAT ÖNCEDE İĞNE VURULDUM AMA DÜN GECEKİ GİBİ İYİ GELMEDİ, RABBİM TEZ ZAMANDA YARDIMCIM OLSUN ÇIKSIN TAŞLARIM , RABBİM KİMSEYEDE BU ACIYI YAŞATMASIN...
ULVİ ABİM TEKRARDAN İLGİLENEBİLİYOMUSUN BENİMLE, BEN HERZAMAN GİREMİYORUMDA...

amin cnm rabbim acil şifa versin
elifkus
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 8:58 pm

Allah acil şifalar versin Sad
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeCuma Ekim 08, 2010 2:09 pm

ulvi abim bakım yapabildinmi artık kusmaktan mideme elleyemiyorum, sancım bir artıyo, bir azalıyo ve hala düşmedi, artık hiçbirşey yiyemiyorum yediğimde çıkıyo, iğneden başka ilaç kullanamıyorum...
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 10:24 pm

ulvi abim hala düşmedi, sancım yok sayılırda mide bulantısı beni öldürüyo...
haydar abim sende dua et ne olur...
düştüğü zaman haber vericem inşallah, herzaman kalkamıyorum, git gide kötü oluyorum...
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeC.tesi Ekim 09, 2010 10:36 pm

bugün alırım İnşaAllah
fatdas
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 4:22 pm

Tavsiyem Yok Ama Bi Gecmiş Olsun Bile Dua Sayılır . Cok Geçmiş Olsun
menekse
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 5:29 pm

Allah şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah
Ehli Sünnet Manevi Yardım
Administrator

Administrator

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePaz Ekim 10, 2010 9:43 pm

zersin demiş ki:

Sağ böbreğimde 5 mm ve 3 mm taşlarım var yola çıkmışlar, dünden beri zor durumdayım.

Selamun Aleykum, BismillahirRahmanirRahim. Hayırlarla kardeşim İnşaAllah senin böbrek taşı göevin bizlere verildi, şu anki durumunu yazman bizlere kolaylık sağlayacaktır.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 6:46 am

Ehli Sünnet Manevi Yardım demiş ki:
zersin demiş ki:

Selamun Aleykum, BismillahirRahmanirRahim. Hayırlarla kardeşim İnşaAllah senin böbrek taşı göevin bizlere verildi, şu anki durumunu yazman bizlere kolaylık sağlayacaktır.
ALLAH c.c razı olsun kardeşim maşaALLAH Rabbim kolaylık versin inşaALLAH
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 12:28 pm

Ehli Sünnet Manevi Yardım demiş ki:
zersin demiş ki:

Allah razı olsun, kusura bakmayın herzaman çıkamıyorum yataktan, çok çok az ağrım var hamdolsun ama taşlarımı düşürmedim Sad
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 12:29 pm

Tez zamanda şu taşlarımdan kurtulurum inşallah....
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 12:37 pm

cnm senin için yasin okudum rabbim şifa versin amin:(
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 12:39 pm

mümine sultan demiş ki:
cnm senin için yasin okudum rabbim şifa versin amin:(

Allah razı olsun ablacım... Hala düşmedi ablam, bugün tam bir hafta oldu Sad
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 12:41 pm

cnm rabbim şifa versin talebe abiler ilgileniceklermiş inşş. biraz daha sabr inşşSad
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 1:02 pm

mümine sultan demiş ki:
cnm rabbim şifa versin talebe abiler ilgileniceklermiş inşş. biraz daha sabr inşşSad

evet ablacım az önce gördüm çok sevindim, sabır yazmışsın ya az çok çektiklerimi biliyosun tabiki bu hastalıktan bahsetmiyorum hep derdim sabrederken taş oluyorum galiba diye, dememem lazımmış , bu böbrek taşı ile onu anladım...
Allah kimseye vermesin beninde acım tez zamanda bitsin inş....
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 1:06 pm

zersin demiş ki:
mümine sultan demiş ki:

evet ablacım az önce gördüm çok sevindim, sabır yazmışsın ya az çok çektiklerimi biliyosun tabiki bu hastalıktan bahsetmiyorum hep derdim sabrederken taş oluyorum galiba diye, dememem lazımmış , bu böbrek taşı ile onu anladım...
cnm bnm rabbimin sana da hazıladığı bir hediyesi vardır mutlaka rabbim bizi bırkmaz bizler sadece başı boş oldumuzu sanırız her kışın bir baharı vardır üzülme kışlar uzun sürer ama bahar tüm sıcaklığı ile ihtişamı ile acısını unutturur Very Happy
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePtsi Ekim 11, 2010 1:39 pm

mümine sultan demiş ki:
zersin demiş ki:
mümine sultan demiş ki:

cnm bnm rabbimin sana da hazıladığı bir hediyesi vardır mutlaka rabbim bizi bırkmaz bizler sadece başı boş oldumuzu sanırız her kışın bir baharı vardır üzülme kışlar uzun sürer ama bahar tüm sıcaklığı ile ihtişamı ile acısını unutturur Very Happy

AMİNNNNN...
Ben ama çok kışta kaldım, inan bu böbrek acıları bile çektiklerimin yerine az kalıyo, gücüm kalmadı artık....
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 12:17 pm

HOCALARIM HALA DÜŞMEDİ VE YARIN ARTIK SON BELKİ AMELİYAT OLABİLİRM, NE OLUR DOKTORA GİDENE KADSAR DÜŞSÜN ELİMİZDEN NE GELİYOSA YAPALIM....
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeSalı Ekim 12, 2010 8:25 pm

Sad
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimeÇarş. Ekim 13, 2010 5:59 pm

bugün doktora gittim ultrason sonucum beni bitirdi;ne olur hocalarım yardım edin, tıbben zaten ne olması gerekiyosa yapılıyo, yapıyorum. UlVİ ABİM NE OLUR YARDIM ET BANA...
sAĞ BÖBREK ÜST POLDE 3,2mm, alt polde 3,4mm çaplı taşlar.Sol böbrek üst pol orta kesim bileşke düzeyinde 3,8 mm çaplı "üç" adet taş bulunuyo ve
soğ overde 16,1mm çaplı fizyolojik follikül kisti varmış.

10 gün önce gittiğimde sadece sağ böbrekte iki taş vardı diğerleri biranda çıktı ne olur yardımcı olun ve düşme yolunda da değilmiş Sad(
abdullah
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 8:34 am

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞLER
TEVAFUK ESERİ BULDUĞUM SİTENİZDE ZERSİN İSİMLİ ÜYENİZİN BÖBREK SIKINTISI ÇEKTİĞİNİ OKUDUM EĞER HALA KURTULAMADI İSE BENİMLE İRTİBATA GEÇER İSE ALLAHIN İZNİ İLE BİR ÇOK KİŞİNİN SIKINTISINI GİDERMİŞ BİR İLAÇ İLE SANCILARINDAN KURTULABİLİR.
abdullah
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 8:42 am

TELEFON NUMARAM 552 5576484
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 8:55 am

s.a kardeş, hoşgeldiniz ilk önce adınız nedir d.r musunuz ...

eğer öle ise hastane adı verebilirsiniz

tel. numarası vermek yasaktır ...

cevap bekliyorum vesselam
abdullah
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 9:01 am

a.s.
hoşbulduk
özür dilerim dediğim gibi sitenizi ilk defa gördüm eğer bir yanlış yaptıysam kusura bakmayın forumlarda çok veya internette çok gezen bir değilim doktorda değilim ancak böbrek sıkıntısının ne olduğunu bilirim o yüzden kardeşimizin durumunu okuyunca bir faydam olsun en azından bir hasta duası alırım diye düşünmüştüm.kuralarınızıda bilmediğim için telefonumu yazdım.eğer isterseniz ismimide yazarım
abdullah
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 9:02 am

eğer bir yanlış yaptıysam tekrar özür dilerim.hakkınızı helal edin.
bir faydam olsun istedim hepsi bu.s.a.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 9:03 am

isminizi yazmanıza gerek yok bilgilerinizi bizimle buradan paylaşmanız yeterli olacak inşş. hepimiz faydalanacağız vesselam
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...   Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize... Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 9:05 am

abdullah demiş ki:
eğer bir yanlış yaptıysam tekrar özür dilerim.hakkınızı helal edin.
bir faydam olsun istedim hepsi bu.s.a.
esteğ. yanlış yapmadınız fakat kardeşlerimizi kormak bizim görevimiz suistimal edilebilir bu konu o yüzden özel bilgi vermke yasaktır anlayınız için teşk. ederiz vesselam

Böbrek taşı düşüyorum duaya ihtiyacım var, hatta varsa tavsiyelerinize...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» BÖBREK AGRISI
» Haydi duaya buyurunuz....
» Duaya Açılan Eller
» hematit taşı
» Bu güzel duaya amin diyelim ....