iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

selamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)

YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

selamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Empty
MesajKonu: selamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)    selamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 8:17 pm

selamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Avatar1121329981oy7
Mahlûkâtın adedinceselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul arşın büyüklüğünceselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul Zâtının rızâsınca ve ilminin sonsuzluğunca hamd; Mâlike'l-mülkselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul Zü'l-celâli ve'l-ikramselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul Rahman ve Rahim olan ALLAH'a...

Ve sonsuz sayıda salât ü selâmselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul ALLAH'ın Rasûlüselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul pâk elçisi Muhammed Mustafa'ya...

Esselâmu aleyke yâ Rasûlallâh!
Esselâmu aleyke yâ Hâteme'n-Nebiyyîn!
Esselâmu aleyke yâ Fahr-i Âlemselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul Ahmed ü Mahmudselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul nur Muhammed Mustafâ'mız!..
Selamlarımı yolluyorumselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul acziyetimle... Efendim.

Ricâm kâinâtın en şereflisine...
Herkesin "ene: ben" diyeceği günde "ümmetîselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul ümmetî" diyen size...
"Cehenneme düşüyorum"selamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul sesleniyorum Efendim. Hak ettiğimi düşünmeksizin; çığlıklarım çaresiz...
"Bir yudum su..." diyorum yâ Nebîselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul ALLAH için bir yudum su!..
Derinlere düşüyorumselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul tutun ellerimden; her yanım ağır yanık kokusu!...

Mahcûbiyetimden Zâtınıza bakacak yüzüm yokturselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul Yâ Rasûlallâh!..
Günahımın utancıselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul al al yansırken yüzümeselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul bir umutla düşlüyorum "Ne olurselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul ne olur ümmetin olmaya kabul etselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul beni!" diye...
Gül kokulu Peygamberim; size ümmet olmayı bilemedimselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul sünnet-i seniyyenizi lâyıkıyla hayatıma tatbik edemedim.
Ey benim ulu dağlarda açan kardelenimselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul cennet kokulu Efendimselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul
Hasretiniz bir korselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul içten içe yakıyor yüreğimi...Hasretinizi çeken bir dağ olsam erirdim hicranımdan. Her yağmur yağışında yönümü dönüyorum Kâbe'yeselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul havayı kokluyorum belki rahmet melekleri Senin kokundan da bir nebze taşır diye...

Ve ömrümden eksilen her yeni günle vuslat ateşin yakıyor her yanımı... Size kavuşmanın özlemi ile hayaller kuruyorum her gece...

Gün gelip de bendeki emaneti aldığında emanetçilerin en büyüğü; bir gün ektiğimi biçmeye geldiğimdeselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul merdud olma korkusuyla ürperdiğim Rabbimin sonsuz merhametine sımsıkı bağlandığım andaselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul işte o anda Rabbimin mağfiretiniselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul zât-ı devletlerinizin şefaatini istirham ederim. Bu kalbimin karasını akıtttığım satırlarımselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul nurunuzu taleb eden bir dilekçe olsun. Niyazım beni de sevdikleriniz ve seçtiklerinizin kervanına katmanız...

ALLAH'ın selâmıselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul sizinselamlarımı Yolluyorum...Efendim(S.A.V)  Virgul mübârek ailenizin ve kıymetli ashâbınızın üzerine olsun.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Efendim sensiz çağ üşüyor efendim ..
» Canım Efendim
» Neredeysen dön gel efendim....
» Sen Gidince Efendim
» Özlüyorum Seni Canım Efendim ):