iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İftarını meleklerle beklediğim orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi; dönüp bakalım günahlarımıza

YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

İftarını meleklerle beklediğim orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi; dönüp bakalım günahlarımıza Empty
MesajKonu: İftarını meleklerle beklediğim orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi; dönüp bakalım günahlarımıza   İftarını meleklerle beklediğim orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi; dönüp bakalım günahlarımıza Icon_minitimeC.tesi Eyl. 11, 2010 8:13 pm

Hazırlanıyorum...
Eli ayağı tutmayan eskimiş ruhumu kazıyorumİftarını meleklerle beklediğim orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi; dönüp bakalım günahlarımıza Virgul bedenimin duvarlarından içine günah batmış ruhumu örümceklerin af ağlarını ördüğü bir gözyaşı çukuruna gömüyorum. Acizliğime tıka basa nefis dolduran şeytanın cenazesine gider gibi bir düğün sevinci buluyorum. Aynaları kırılmışİftarını meleklerle beklediğim orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi; dönüp bakalım günahlarımıza Virgul kendini bilmekten yoksun kendime bir tövbe mağarası arıyorum. Kimsenin bilmediği bir kimse olmak için Rabb in beni bildiği bir seccadede yaradılışımın miladı olacak secdelere kapanıyorum ...

İftarını meleklerle beklediğimİftarını meleklerle beklediğim orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi; dönüp bakalım günahlarımıza Virgul orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi...

Ağlıyorum...
Ağladıkça kefenleniyor kinimİftarını meleklerle beklediğim orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi; dönüp bakalım günahlarımıza Virgul öfkemİftarını meleklerle beklediğim orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi; dönüp bakalım günahlarımıza Virgul gururum...
Gözümden düşen her parçanın tamamlandığı kuşları sakin dirilişi asil seher vakitlerini alıp dualar ülkesine gidiyorum. Gecenin ilahisiyle sahuruna kalktığımİftarını meleklerle beklediğim orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi; dönüp bakalım günahlarımıza Virgul vadileri cennete açılan tepelerden iftarına baktığım Ramazan için topladım ayet çiçeklerini. Okudukça açıyorum
ağladıkçaİftarını meleklerle beklediğim orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi; dönüp bakalım günahlarımıza Virgul affım yenileniyor...
Sükûtumla öldürüyorum günah çığlıklarını...

İftarını meleklerle beklediğimİftarını meleklerle beklediğim orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi; dönüp bakalım günahlarımıza Virgul orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi...

Uykumu ilaçlayan ve ölü rüyalarla doyan gafletimin siyahı kalkıyor üzerimden. Dualarımı taşıdığım valizimi açıyorum. Ağırlığını seve seve taşıdığım valizimle cemaati gözyaşı olan camilere taşınıyorum. Ellerim göğün avlusundan inmesin. Çıkmasın toprağa gömdüğüm pişmanlıklarım yerinden. Kuyulardan çekilsin ateşe verilmiş kervanların saçları ve hayırlı sözlerimizin ömrü uzasın bu ramazan...!

İçimde şeytanın fısıltılarıyla açılan bütün kapıları kapattım. Şeytanın uğrayacağı bütün kapıların değiştirdim kilidini. Şimdiye kadar israf ettiğim geceleri bir teheccüt secdesiyle müjdeledim. Tesbihim günah suları kıyıya vuran bir deniz gibi çekildi. Ellerim çocukların saçlarını ve kalplerini okşayan bir anne gibi verdi zekatı. Gözlerim dünyanın faniliğini gören perdesini hiç açmayarak tuttu orucunu. Göğüne kevser karışan bir Ramazan yağmuru bekliyorum
Bir Ramazan yağmuru ...

Yaramazlıklarını Ramazan sonuna kadar dışarda bırakan çocuklar geliyor aklıma. Sahura kaldırılmamış bir çocuğun annesini azarlayan sesi geliyor kulağımaİftarını meleklerle beklediğim orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi; dönüp bakalım günahlarımıza Virgul gülümsüyorum...
Çocukların oruçlarını topluyorum çocukluğuma ve ne çok benziyorlar bana diyorum...
Elindeki pideyi en kıymetli misketleri gibi tutanİftarını meleklerle beklediğim orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi; dönüp bakalım günahlarımıza Virgul gözlerini bir iftar sofrası gibi büyük açan çocukların sabırsızlıkları koşuyor sokaklarda...

Yoksullar merhameti yoksun olanlardan daha zengin ramazanda. Gülüşüm kimsesizlerin gülümsemesine benzeyen mübarek bir mevsim oluyor yavaş yavaş...
Dünya sıkıcı yüzünü sakladı artık. Saklandı ortalıkta gezinen günah çarşıları tenha secdelerin içine...
Hiç bu kadar sevinçli görmedim ruhumu...
Hiç bu kadar yalnız bırakmadım günahlarımı....
Hiç bu kadar uzun kalmadım meleklerin cennet kokulu misafir odalarında şimdi...
Bu mübarek havanın ilahisini söyleyen radyonun yanında¸ daha çok sığınıyorum günah değmemiş iftarıma¸sahuruma...

İftarını meleklerle beklediğimİftarını meleklerle beklediğim orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi; dönüp bakalım günahlarımıza Virgul orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi; dönüp bakalım günahlarımıza...

Ya râb belayı aşk ile kıl aşina beni Bir dem belâ-yı aşktan etme cüdâ beni Az eyleme inâyetini ehli derdden Yani ki çok belâlara kıl mübtelâ beni

İftarını meleklerle beklediğim orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi; dönüp bakalım günahlarımıza Sadqa8

İftarını meleklerle beklediğim orucunu gözyaşıyla tuttuğum Ramazan geldi; dönüp bakalım günahlarımıza
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ramazan Bayramı Nedir, Ramazan ile ilgili Bilgi
» Meleklerle İlgili Çeşitli Sorular
» Ashabın Uhud ve Hendek Savaşlarında Meleklerle Desteklenmesi
» 1 Aralık 2008 Gecesi Ay Ve Yıldız Biraraya Geldi
» KİM BUNLAR..?????BUYURUN BERABER BAKALIM