iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Diğer Sitede Bizi Savunan Kahraman Lja ve Sahra Kardeşime Teşekkürler

5 posters
YazarMesaj
ulvi
Administrator

Administrator
ulvi

Diğer Sitede Bizi Savunan Kahraman Lja ve Sahra Kardeşime Teşekkürler Empty
MesajKonu: Diğer Sitede Bizi Savunan Kahraman Lja ve Sahra Kardeşime Teşekkürler   Diğer Sitede Bizi Savunan Kahraman Lja ve Sahra Kardeşime Teşekkürler Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 10:25 pm

Bizi arkamızdan karalayıp , ifitralar atarak karalamaya çalışan çakallar mekanı olan bir sitede kimseye haber vermeden giderek arkamızdan ve gıyabımızda bizi savunan Hakları ödeşilmez iki insana özellikle teşekkür etmek istiyorum

Biri kahraman Lja diğeri sahra kardeşim

Ama ne yazıkki ilmi siyaset denilen şerefsiz bir yalancılığı şeref edinmiş bu yahudi yapılı hain insanların hileli oyunları bitmemekte ve kendilerinin izmirde yaşayan yunan tohumları olduklarının ispatını yapmaktadırlar

Çünkü bu sofi görünen şerefsizler Allah 'ın Emrolduğun gibi dosdoğru ol Emrini hiçe saymakta ve ilmi siyasete ters düştüğü için uymamaktadırlar

BU kardeşlerimiz bizi savunurken emelce denilen artık herhalde bir oynaşları, yarenleri bu kahraman kardeşlerimize karşı diğer vefakar ve cefakar kardeşlerimiz kışkırtmışlar böylece bir fitne ve kaos ortamı oluşturmaya çalışmışlardır

Kızıyla erkeğiyle izmirin ve izmirlinişn adını lekeleyen bu şerefsiz topluluğa gerekli manevi ceza ömürboyu sürecek şekilde Ramazandan sonra uygulanacaktır

Allah kimseyi bedduaya maruz bırakmasın

Bu iyilik gördüğü yere hainlik eden, yediği kabı kirleten, zinayı ve zinakarlığı fenafillah sayan yahudi hırıstiyan artığı çapulcu sürüsü topluluk artık gerekli belalarını bulacaklardır

Neyse konunun özü arkamızdan bizi savunarak bize toz kondurmayan bu sevgili ve kahraman üyelerimize Lja ve sahra ya teşekkür ediyor Allah Razı Olsun diyorum

Ve ilave ediyorum ki hakları ödeşilmez

Haklarını helal etmeleri dilek ve umuduyla
yazgüneşi
Normal Üye

Normal Üye
yazgüneşi

MesajKonu: Geri: Diğer Sitede Bizi Savunan Kahraman Lja ve Sahra Kardeşime Teşekkürler   Diğer Sitede Bizi Savunan Kahraman Lja ve Sahra Kardeşime Teşekkürler Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 10:31 pm

Allah (c.c.) Razı olsun kardeşlerimizden, Dualarımız onlarla beraber inşallah.
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Diğer Sitede Bizi Savunan Kahraman Lja ve Sahra Kardeşime Teşekkürler   Diğer Sitede Bizi Savunan Kahraman Lja ve Sahra Kardeşime Teşekkürler Icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 10:44 pm

Selamün Aleyküm,Lja ve Sahra kardeşim,sizlere binlerce hatta milyonlarca kere teşekkür etmek istiyorum ve Allah Razı Olsun demek istiyorum.İnanın dualarımda varsınız ve olmayada devam edeceksiniz.Cenab-ı Allah'ım sizlerden Razı Olsun ve hem bu dünyada hemde Ahirette yüzünü sizden çevirmesin.Sizin gibi kardeşlerim olduğu için GURUR duyuyorum.Allah Razı Olsun.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
Lja
Usta Üye
Usta Üye
Lja

MesajKonu: Geri: Diğer Sitede Bizi Savunan Kahraman Lja ve Sahra Kardeşime Teşekkürler   Diğer Sitede Bizi Savunan Kahraman Lja ve Sahra Kardeşime Teşekkürler Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 3:54 am

Allah razı olsun hocam. seve seve senı her sahada savunmaktan gurur duyarım, varlığım anlam kazanır. çunku Allaha şükür bana yapılan iyilikleri unutucak kadar tiniyetsiz biri değilim, nankör değilim. sadece soludugumuz havanın bedava oldugu şu yuzyılda, senın bıze yaptıkların karşışında mınnetımızı nasıl göstersek diye şaşırıyoruz diğer üye arkadaşlarımla. yanı benım ve sahra kardeşimin yaptıgı zaten normal olandı. senın böyle başlık açman bizi ancak mahçuplaştırır. Allah razı olsun haklı davamızda yanımızda samımıyetle duran herkesden Smile
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Diğer Sitede Bizi Savunan Kahraman Lja ve Sahra Kardeşime Teşekkürler   Diğer Sitede Bizi Savunan Kahraman Lja ve Sahra Kardeşime Teşekkürler Icon_minitimePaz Eyl. 05, 2010 8:44 pm

Rahman razı olsun hocam beni çok mahçup ettiniz.
Sizin yaptıklarınız yanında biz hiçbirşey yapamıyoruz hocam.
şu herşeyin ters gittiği artık umutlarımın tükendiği zamanda siz
hayat verdiniz.Rabbime şükür sizi tanımayı bana nasip etti.
artık daha ümitliyim yanımda siz Ulvi hocam var.
ASIL BEN TEŞEKKÜR EDİYORUM SİZE.ALLAH RAZI OLSUN HOCAM.
HAYDAR HOCAM EMİR ABİM SİZEDE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.
O KADAR DEĞERLİSİNİZKİ ANLATAMAM.

Diğer Sitede Bizi Savunan Kahraman Lja ve Sahra Kardeşime Teşekkürler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BU SİTEDE YORULMADAN HİZMET EDEN GERÇEĞİN SESİ KARDEŞİME SÖNSUZ TEŞEKKURLER EDİYORUM
» Ulvi Hocama, Nisra ve Katip Kardeşime TEŞEKKÜRLER
» SİTEDE BUTONLARIN ÇIKMAMASI İLE İLGİLİ DUYURU .....
» KAHRAMAN TÜRK ORDULARININ MUZAFFER KOMUTANI
» Maşallah Misafir Patlaması Var Sitede :))))