iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hocalarım ve arkadaşlarım rüyamı yorumlarmısınız, Zersin'den rica;

YazarMesaj
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

hocalarım ve arkadaşlarım rüyamı yorumlarmısınız, Zersin'den rica; Empty
MesajKonu: hocalarım ve arkadaşlarım rüyamı yorumlarmısınız, Zersin'den rica;   hocalarım ve arkadaşlarım rüyamı yorumlarmısınız, Zersin'den rica; Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 10:11 pm

saat 16:00dan sonra gördüğüm bir rüya;

benim liseden mezun olduğum ark. pilav günümüzü ramazan diye iftara dönüştürdük. Rüyamda bunun üzerine yani gerçektede iftarımız var. RÜYA;
Ben iftar yerine ailemle gidiyorum, davetiyeyi yanıma almadığım için ilgili arkadaşa veya hocama ulaşmaya çalışıyorum telefonla baya uzun süreden sonra ulaşıyorum hocam bekle diyo kapıda davetiyeni getireceğim. konuştuktan sonra bir bakıyorum ayağımda ayakkabı yok iki tane terlik var biri beyaz (normal hayatta piknikte kullandığım )terlik, diğeride eski terliğim çıldırcam buraya gelinirde nasıl ayakkabımı unuttum diye bakıyorum giren herkez çok şık giyinmiş, üzerimide bakıyorum üzerimede güzel giyinmemişim, anneme diyorum ki ya o kadar güzel kıyafetim varken giyinmemişşim keşki o beyaz cekeyimi giyseydim diyorum ve ayakkabım olmadığı için oradan uzaklaşıyoruz bir taraftanda diyorum arabayla gelseydik giyinip tekrardan yetişirdim. ama içinden yetişmek için planlar yapıyorum. biizm memleketin tam merkeizndeyiz yürüyoruz köprünün üzerinden geçerken bir baktım alttan sibel can geçiyo kırmızı bir kıyafetle sanki siyasi lider gibi dolaşıyo ama şarkıda söylüyo kardeşim hatta remini çekmek isterken uyandım.

aslında dini içerikli, yada çok özel bir rüya değil ama farklı geldi eğer yorumlarsanız sevinirim. hayr olsun inş.hakkınızı helal edin. şimdiden alalh razı olsun zaman ayırdığınız için.

hocalarım ve arkadaşlarım rüyamı yorumlarmısınız, Zersin'den rica;
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HOCALARIM, ARKADAŞLARIM RÜYAMI YORUMLARMISINIZ....
» rüyami yorumlarmisiniz
» Rüyamı Yorumlarmısınız
» rüyamı yorumlarmısınız
» Lütfen rüyamı yorumlarmısınız