iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU

+4
mavi boncuk
Havas-Hoca
sahra
haydarı kerrar
8 posters
YazarMesaj
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU Empty
MesajKonu: HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU   HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 1:13 am

S.ALEYKÜM KARDEŞLERİM HAVASUL ESRAR KARDEŞİMİZE BİR İKİ GÜN ÖNCE TERBİYESİZLİK YAPILMIŞ YENİ HABERİM OLDU. HER KES ŞUNU BİLSİN Kİ BİZLER ŞERİATI AHMEDİ ALEYHİSSALATİ VESSELAMIN GETİRDİĞİ DİNİ HÜKÜMLERİ HAMDOLSUN BİLİYORUZ NELERİN BÜYÜ OLDUĞU NELERİN OLMADIĞINI DA BİLİYORUZ. KİMSE BU SİTEDE BENİM DEĞER VERDİĞİM BİR KARDEŞİME BÜYÜCÜSÜN BÜYÜ TERKİPLERİ VERİYORSUN DİYE İTHAMDA BULUNMASIN NE O KARDEŞİMİZ BUNA YELTENİR NEDE BİZ BÖYLE BİR ŞEYE MÜSADE ETMEDİK BU GÜNE KADAR ETMEYİZ SİTENİN FORMATINDAN DA BU GAYET İYİ ANLAŞILIYORDUR. LÜTFEN KİMSE BENİM KARDEŞİM DEDİĞİM İNSANA TERBİYESİZLİK ETMESİN O TERBİYESİZLİK ŞAHSIMA YAPILMIŞ KABUL EDERİM BİLESİNİZ.VESSELAM
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU   HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 1:37 am

Allah Razı Olsun Hocam.hocalarımızla uğraşanlar saten bu sitede barınamaz.
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU   HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 1:39 am

haydarı kerrar demiş ki:
S.ALEYKÜM KARDEŞLERİM HAVASUL ESRAR KARDEŞİMİZE BİR İKİ GÜN ÖNCE TERBİYESİZLİK YAPILMIŞ YENİ HABERİM OLDU. HER KES ŞUNU BİLSİN Kİ BİZLER ŞERİATI AHMEDİ ALEYHİSSALATİ VESSELAMIN GETİRDİĞİ DİNİ HÜKÜMLERİ HAMDOLSUN BİLİYORUZ NELERİN BÜYÜ OLDUĞU NELERİN OLMADIĞINI DA BİLİYORUZ. KİMSE BU SİTEDE BENİM DEĞER VERDİĞİM BİR KARDEŞİME BÜYÜCÜSÜN BÜYÜ TERKİPLERİ VERİYORSUN DİYE İTHAMDA BULUNMASIN NE O KARDEŞİMİZ BUNA YELTENİR NEDE BİZ BÖYLE BİR ŞEYE MÜSADE ETMEDİK BU GÜNE KADAR ETMEYİZ SİTENİN FORMATINDAN DA BU GAYET İYİ ANLAŞILIYORDUR. LÜTFEN KİMSE BENİM KARDEŞİM DEDİĞİM İNSANA TERBİYESİZLİK ETMESİN O TERBİYESİZLİK ŞAHSIMA YAPILMIŞ KABUL EDERİM BİLESİNİZ.VESSELAM

Allah c.c. razı olsun haydar hocam
Allah seni başımızdan eksik etmesin.
bildiğin gibi her zaman hem gönlümün hemde başımın tacısın
senin bir rican bile benim için emirdir...
Rabbim her anında sana rahmetiyle lütfuyla keremiyle muamele edip resulullah s.a.s. e komşu eylesin. amin.
vesselam...
mavi boncuk
Yeni Üye

Yeni Üye
mavi boncuk

MesajKonu: Geri: HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU   HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 12:57 pm

Hocalarımız bizlerin dertlerini sıkıntılarını hiç bıkmadan dinleyip yardımcı oluyorlar.burda kimse kimseye zorla da birşey yaptırmıyor.Yardımları için haydar hoca ve havvasul hocaya Allah razı olsun.
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU   HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 3:01 pm

HOCAMA SAYGISIZLIK YAPILDIGINI YENİ GÖRDÜM.KİMSE ULVI HOCAMADA,HAYDAR HOCAMADA,HAVASUL HOCAMA DA SAYGISIZLIK YAPAMAZ.HEPSİ BİRBİRİNDEN DEGERLİ MÜBAREK HOCALARDIR. BİR COK İNSANIN HAYAL EDEMEYECEGİ BİLGİ BİRİKİMİNE VE KİMSENİN BİLMEDİGİ GİZLİ İLİMLERE SAHİPTİR.KAREKTERLERİ İLE HERKESİN GIPTA ETTİGİ ÖRNEK İNSANLARDIR.BU ÜÇ HOCAM BENİM İKİ CİHAN HOCAMDIRVE BU HİCBİR ZAMAN DEGİŞMEYECEK. ÖRNEGİN ULVİ HOCAMLA GÖRÜŞEMİYORUM AMA ONU HİCBİR ZAMAN UNUTAMAM VE İKİ CİHAN HOCAMDIR.

HAVASUL ESRAR HOCAMIN BÜYÜYLE İŞİ OLMAZ. BU KADAR MÜBAREK OLAN HOCAMA BÜYÜYLE UGRAŞIYOR DEMEK RESMEN UTANMAZLIKTIR. ONA BÜYÜYLE UGRAŞIYOR DİYEN KİMSE TILSIMIN ,VEFKİN ÖNCE NE OLDUGUNU ÖGRENSİN. BUNU SÖYLEYEN İNSAN YA GERİ ZEKALI YA DA KÖTÜ NİYETLİ DİR Kİ BEN BU İNSANIN İKİNCİ ŞIKTAN OLDUGUNA İNANIYORUM. MEYVE VEREN AGAC TAŞLANIR DERLER YA KISKANCLIGIN DIŞA YANSIMASIDIR.
BEN HOCAMI TANIYORUM ŞAHSEN KEFİLİMKİ BENİMLE HAYDARI KERAR HOCAMDA AYNI GÖRÜŞTEDIR. HERHALDE KOSKOCA HAYDARI HOCAM YANILACAK DEGİL.ZATEN HAVVASUL HOCAMIN ILMMİ VE YAPTIKLAR ESERLER ORTADA . ONBİNLERCE İNSAN ONUN YAZDIGI YADAESKİ ESERLERDEN ÇEVIRDIGI ORJİNAL DUA ,TILSIM VEFKLERDEN YARARLANMAKTADIR.BAŞKALARININ YAPTIGI BOZULUP BOZULMADIGI YADA DEGİŞTİRİLİP DEGİŞTİRİLMEDİGİ BELLİ OLMAYAN DUA ,TILSIM VE VEFKLERİ KOPYALAMA YAPMAMAKTADIR.
HAVASUL HOCAM MERT ,DÜRÜST DELİKANLI BİR İNSANDIR.BEN DEVAMLI ÖRNEK ALIYORUM.BÜYÜCÜ DİYEN O İNSANCIK İFTİRA ATACAGINA ,HOCAMDAN AF DİLESİNVE ONUN İSMİNİ ANACAGI ZAMAN ÖNCE DESTUR DESİN.
BEN DİYORUMKİ EDEP YA HU.........
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU   HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU Icon_minitimePaz Ağus. 15, 2010 9:13 pm

Dostlarım isterseniz hemfikir olmayın ama benim zannımca ; Birisinden zarar görmüş olmanız lazımki diğer insanları o kişi hakkında uyarma görevi omuzlarınıza sorumluluk olarak binsin.Yoksa sadece iftira olarak kalır..Helede müşteki olduğunuz insan hakkında sizinle aynı fikirde olmayanların sizin hakkınızdaki sui zannını silmeniz mümkün olmaz ..
Uyarma işi zaten edep sınırlarını aşmış ise hem müfteri hemde terbiyesiz damgası yersiniz ..
Haydar hocamın sahiplendiği bir kardeşimiz izimde şüphesiz sahipleneceğimiz bir kardeşimizdir..

Kalanı kuru gürültü..
Havas-Hoca
Usta Üye
Usta Üye
Havas-Hoca

MesajKonu: Geri: HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU   HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 11:59 pm

Allah c.c. razı olsun hepinizden
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU   HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 3:39 pm

olay budur arkadaşlar selamla Smile
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU   HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 4:17 pm

HAVVASUL_ESRAR demiş ki:
Allah c.c. razı olsun hepinizden

"" sadece şunu demek istiyorum tam bilmiyorum ama sanırım nisan ayında ben bu formla tanıştım, buradaki beraberlik ve günümüzde olmayan ama bu formda olan bir birinin elinden tutma, dua etme. sadece maneviyatın olduğu bir form olması bazı kişilerin içine fitne giriyo ve zaman zaman değerli hocalarımızla uğraşıyolar. buda imtihan herhalde. şükürler olsun kazanan bu form oluyo onlar ne yaparsa yapsınlar biz burada kocaman bir aile olduk. hocalarımızı lekelediklerini düşünüyolar ama onlar balçığın içine giriyolar. onların rabbim yardımcısı olsun. rabbim bizimde bu kardeşliğimiz gönül göstluğumuz bozulmasın daim olsun diye dua edelim. bu formun mahiyetini ve hocalarımızın içini anlayan yapamaz. şunuda kendi adıma söylemek istiyorum artık benim hocam değil abimler her biri, gerçi sorunlu ve yardıma ihtiyaçları olan bir kardeşleriyim ama allah razı olsun ellerinden ne geliyosa yapıyolar, inanıyorum tez zamanda bende düzenimi kurucam sonra abilerim gibi kimin neye ihtiyacı varsa onun için koşturacağım .... Böyle iftira atanlara sadece vicdanlarını sorgulasınlar yeter diyorum !!! ""

HAVASUL ESRAR HAKKINDA DUYURU
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HAVASUL ESRAR KARDEŞİME...
» HAYDARI KERRAR hocam, ULVİ hocam,EMİR SULTAN hocam,HAVASÜL ESRAR hocam,by nokta ailesi üyeleri ve tüm islam alemi
» Bu Bölüm hakkinda duyuru...
» Bakımlar Hakkında Duyuru
» Sohbet Sayfamız Hakkında Duyuru Uymayanlar Uzaklaştırılacaktır ..!