iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

erkekler için söylenen atasözlerii!!!

YazarMesaj
HoCaYaRDiM
Yeni Üye

Yeni Üye
HoCaYaRDiM

erkekler için söylenen atasözlerii!!! Empty
MesajKonu: erkekler için söylenen atasözlerii!!!   erkekler için söylenen atasözlerii!!! Icon_minitimeCuma Mayıs 01, 2009 11:26 pm

Erkekler dusman degildir, onlar da kurbandir. Gercek dusman kadinin kendini inkaridir. » ANONIM

Cogu erkek, bir takim elbise bile secemeyecekleri kadar los isikta bir kiza asik olmuslardir. » MAURICE CHEVALIER

Iki erkegin en cok birlestigi konu, kadinlar hakkinda sahip olduklari benzer konulardir. » HONORE DE BALZAC

Bir erkek yasadigi yerde degil sevdigi yerdedir. » LATIN ATASOZU

Derinlerdeki hazineler bile, bir kadinin askina tutsak olmus bir erkegin hissettigi rahat kadar degerli degildir. » THOMAS MIDDLETON

Bir erkek sevdigi iste calisirsa, cok nadiren isi yuzunden sagligi bozulur. » HONORE DE BALZAC

Asik bir erkek, evlenene kadar eksik. Evlendikten sonra ise bitmistir. » ZSA ZSA GABOR

Daglar yaklastikca daha ulu gorunurler, ama buyuk erkekler bu yonden daglara benzemezler. » LADY BLESSINGTON

Bir erkegin evi, disaridan onun kalesi gibi gorunebilir; oysa iceriden daha cok cocuk odasina benzer. » CLARE BOOTH LUGE

Erkekler yattiklari her kadini sevmezler, sevdikleri kadinlarla yatmazlar. » DIDEROT

Erkekler kalpleriyle degil, dusunceleriyle yasar. » CEHOV

Butun erkekler koca bebeklerdir. » D. H. LAWRENCE Very Happy Very Happy

Erkekler kahve gibidirler. En iyileri zengin ve sicaktir, sizi butun gece ayakta tutabilirler. » ANONIM

Altin atesle, kadin altinla, erkek de kadinla erir. » PISAGOR....

Very Happy Very Happy Very Happy

erkekler için söylenen atasözlerii!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ERKEKLER İÇİN CİLT BAKIMI
» ERKEKLER SAKIN BUNLARI YAPMAYIN!!!
» Erkekler Eşlerinden Neler Bekliyor?
» Erkekler neden seni seviyorum demezz!!!
» Benim ve evliliğim için ,önce Allah rızası için bana dua eder misiniz?