iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM

+13
cennet
ykmz
KurtuluşZor_786
511deniz
NUR_YOLU
pinar123
fetih
zersin
talebe1976
Semihbaba4125
siyang
sahra
YILDIZ_55
17 posters
YazarMesaj
YILDIZ_55
Yeni Üye

Yeni Üye

EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Empty
MesajKonu: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 7:51 am

ABİCİM İNŞALLAH KÖTÜ BİŞEY YOKTUR.
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 11:27 am

Emir Sultan hocamız en kısa zamanda yine herkesle ilgilenecektir.Sabırla bekleyelim.
siyang
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 12:53 pm

inşallah kötü bişe yoktur Emir Sultan hocamızla ilgili en kısa zamanda kendisini hayırlısıyla aramızda görmek istiyoruz.
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 1:15 pm

rahatsız yakında dönecektir İnşallah dularımızı esirgemeyelim
talebe1976
Normal Üye

Normal Üye
talebe1976

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 1:17 pm

Allah şifa versin
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 2:49 pm

rabbim şifa versin abime...
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 3:07 pm

Emir Sultan abimiz için fatiha ve ayetel kürsi okuyalım lütfen.
YILDIZ_55
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 4:00 pm

çok geçmiş olsunnnn inşallah kısa sürede iyileşir abim.
ewet benden hergün ayetel kürsi var hocama sayın abime .
allah ACİL ŞİFALAR versin .allah kabul etsin dualarımızı yine dönsün
aramıza ....amin
fetih
Yeni Üye

Yeni Üye
fetih

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 4:33 pm

Rabbim Şafi ismi hürmetine şifa nasib etsin inşaallah...
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 4:38 pm

Alah razı olsun kardeşlerim.Abimizin biran önce dönmesini istiyorsak dua edelim onun için okuyalım arkadaşlar.
pinar123
Yeni Üye

Yeni Üye
pinar123

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 4:57 pm

Rabbim acil şifalar versin hocamıza...
NUR_YOLU
Yeni Üye

Yeni Üye
NUR_YOLU

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 6:09 pm

Şifa dağıtan gönüllerden Rabbim Şifa'sını eksik etmesin. Çok geçmiş olsun Emir Sultan hocamıza...
511deniz
Normal Üye

Normal Üye
511deniz

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 8:48 pm

3 ihlas 1 fatiha okudum Rabbim acil şifalar verir inşaallah Emir Sultan hocamıza.
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 8:51 pm

Kardeşimize Cenab-ı Allah'tan (c.c.) acil şifalar ve afiyet diliyorum. Tez zamanda aramızda bulunmaları temmennimle...
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 9:10 pm

Rabbim acil şifalar versin kardeşimize..
cennet
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimeC.tesi Tem. 31, 2010 10:58 pm

Allah u Teala ŞAFİ ismi hürmetine tez şifa nasib etsin, rahatsızlığı her ne ise izi bile kalmasın eskisinden iyi olsun. amiiiin
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 9:22 am

Selamün Aleyküm,Allah Razı Olsun Mü'min kardeşlerim,biraz işlerim vardı ve rahatsızdım buyüzden kusuruma bakmayın.Benim sırtımı dayadığım koskaca Dağlar gibi Ulvi Hocalarım ve Haydar Hocam var.Cenab-ı Allah'ım Hocalarımızı başımızdan eksik etmesin Onlardan GANİ GANİ Razı olsun.Dualarınız için Allah Razı Olsun.

CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN
Selma
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 12:42 pm

selamün Aleyküm emir sultan abiciğim.

Benim adım Selma Anne adım adile 1978 doğumluyum. Kendimi hep güçssüz hissediyorum hep zayıfım bitkinim. solgunum ne olur bana bir bakım yapın neden toparlayamıyorum. ne var bende. Bide bi türlü hayırlı bir kısmetim olmadı. hep yalancı
ruhu bozuk insanalar çıkıyor karşıma. ben yalanı sevmem. dürüst allah korkusu olan biriyle yuva kurmak istiyorum ama olmadı. Bende herhangi bir büyü varmı.
Güzel şeyler için bana bakım ve dua edin ne olur. Kötü insanlar çıkmasın karşıma,
benim kimseye hiç zararım yok. hayatta hayal kırıklılığı yaşamak istemiyorum. Gücüm yok artık kaldıramıyorum en ufak bir şeyde her tarafım titriyor. korkuyorum ürküyorum küçük bir çocuk gibi. Ben çok ince ve hasas ruha sahibim ki sanki içimde ağlayan bir çocuk var hep. Çok duygusalım. Bundan 9 on yıl önce bir bunalım geçirdim. çok hassaslaştım hep ağladım. nefes alamadım sanki küçücük bir çocuk gibi acizleştim sessizleştim. Bambaşka bir dünyada idim sankibir sınavmıydı bilemiyorum.geceleri kalkıp namaz kıldım tesbih çektim selavat çektim. öyle kendime geldim.Şükür Allahım'a benim sizin yapacağınız bakıma çok ihtiyacım var.Lütfen hocam. Sizi yeni farkettim Şükür Allahıma üzülmek istemiyorum artık. Bedenimi titretecek beni üzecek, hiç bir olay, hiç bir olumsuz kelime, huzursuzluk yaşamak istemiyorum Çünkü kaldıramıyorum. Benim için huzur her şey demek.
Allah'a emanet olun
cennet
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 2:49 pm

selma kardeşim, ALLAH yar ve yardımcın olsun, hastalıklarına tez şifa, dertlerine tez deva versin...
siyahım
Normal Üye

Normal Üye
siyahım

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 3:40 pm

Emir sultan yeniden hoşgeldin aramıza ... Smile
deniz78
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM   EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 4:01 pm

EMİR HOCAM NERELERDESİN MERAK ETTİM HİÇ KONUŞAMADIK HOCAM

ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN

EMİRSULTAN ABİ NEREDE SİN DOĞRUSU BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» abim bende sizden yardım rica ediyorum
» merak içindeyim
» Başlığı Merak Et ve Tıkla......
» cehennem hayatını hiç merak ettiniz mi?
» nerede bu bebek........