iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

DİLİ TUTULAN İÇİN

4 posters
YazarMesaj
bitola
Yeni Üye

Yeni Üye

DİLİ TUTULAN İÇİN Empty
MesajKonu: DİLİ TUTULAN İÇİN   DİLİ TUTULAN İÇİN Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 6:36 pm

Dili tutulan kimse için: Aşağıdaki Ayeti Kerimeleri bir sırçalı çanağa yazdıktan sonra, yazıyı su ile sil. Suyun üzerinede yazdığın Ayeti Kerimeleri oku. Daha sonra bu suyu dili tutulan kimseye içirirsen, Allah Teala hazretlerinin izniyle dili açılır ve şifa bulup konuşur.
Yazılacak Ayeti Kerimeler budur

Bismillahirrahmanirrahim. Ve Kalü licülüdihim lime şehidtüm aleyna kalü entekanalla hüllezi entaka külle şeyin ve hüve halakaküm evvele merratin ve ileyhi türceun. Elem necallehü ayneyni ve lisanen ve şefeteyni ve hedeynahün necdeyn. Ya ilahel meşriki Ya İlahel mağribi.

islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

DİLİ TUTULAN İÇİN Empty
MesajKonu: Geri: DİLİ TUTULAN İÇİN   DİLİ TUTULAN İÇİN Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 7:12 pm

kardesim bunlar sizin kendi formüllerinizmi yada siz hocamisiniz. yoksa nerden aliyorsunuz. lütfen kaynak konusunda bilgi verirmisiniz
bitola
Yeni Üye

Yeni Üye

DİLİ TUTULAN İÇİN Empty
MesajKonu: Geri: DİLİ TUTULAN İÇİN   DİLİ TUTULAN İÇİN Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 8:17 pm

kaynak:
Uyunul hakaik Muellif Necruzu sah simavi
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

DİLİ TUTULAN İÇİN Empty
MesajKonu: Geri: DİLİ TUTULAN İÇİN   DİLİ TUTULAN İÇİN Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 10:00 pm

arkadasim bu terkibin icerigini bilmiyorum ama havasla ilgili cogu terkip tehlikeli ve yanlis. ALLAH muhafaza yapilan icerigi yanlis uygulamalar sufileri harekete gecirir ve musallatlara sebeb olur. vebali büyüktür. Benim bir cok sitede cokca yazilarim var ve bircok havas kitaplarim var ama birtane bile havas calismasi paylasimi yapmadim. cünkü biliyorum gibi cogu tilsim ,vefk ve icerigi belli olmayandualar bozulmus ve tehlikeli.
AMA HOCALARIMIZ BIR INCELESIN , BELKIDE YARALANAILABILR BIR TERKIPTIR; SELAMMETLE
bitola
Yeni Üye

Yeni Üye

DİLİ TUTULAN İÇİN Empty
MesajKonu: Geri: DİLİ TUTULAN İÇİN   DİLİ TUTULAN İÇİN Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 10:37 pm

arkadaşım bunun korkulacak neyi varki bu cin daveti degil ayetler var
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

DİLİ TUTULAN İÇİN Empty
MesajKonu: Geri: DİLİ TUTULAN İÇİN   DİLİ TUTULAN İÇİN Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 11:02 pm

pekiyi öyle olsun . duanin tam anlamini bilyorsan proplem yok. nohutlan yapilan terkibi ve bunu görünce uyarmak istedim. yanlis ve eksik yazilan icerigi bilinmeyen dualarda ruhanileri üzerinize ceker.bazen art niyetli iinsanlar bilincli yapiyorlar.

konuylan ilgisi yok ama bakin insanlarin kötü niyetini
haydar hocamin gercek zecr kasemi konusunu gücellestiriyorum
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

DİLİ TUTULAN İÇİN Empty
MesajKonu: Geri: DİLİ TUTULAN İÇİN   DİLİ TUTULAN İÇİN Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 11:58 pm

s. a islam abime katılıyorum eğer faydasını bilmedğiniz konuları güncelleme yapmayalım veya en azından denenmiştir veya denemeştir yazmak gerekir bu usulden birisi zarar görse vebali kabul edebilirmiyiz bu işler ince işler dikkat etmek lazım haydar abi gelince konu ile ilgilenir inşaALAH vesselam
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

DİLİ TUTULAN İÇİN Empty
MesajKonu: Geri: DİLİ TUTULAN İÇİN   DİLİ TUTULAN İÇİN Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 11:21 am

güncel.......
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

DİLİ TUTULAN İÇİN Empty
MesajKonu: Geri: DİLİ TUTULAN İÇİN   DİLİ TUTULAN İÇİN Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 11:38 am

emeğine sağlık kardeşim sağol evet uyunel hakaikte geçer bu idris çelebinin çevirdiği
ayetler bunlardır

Ve kalu li culudihim lime şehidtum aleyna, kalu entaknellahullezi entaka kulle şey'iv ve huve halekakum evvele merrativ ve ileyhi turceûn. Fussilet 21

Elem nec'al lehu 'ayneyn. Ve lisanen ve şefeteyn Ve hedeynahunnecdeyn beled suresi 8-10

DİLİ TUTULAN İÇİN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taşların Dili...
» Dili kalbe indirebilmek.....
» Elmalı Hakdini K.Dili Tefisir Fatiha Suresi 1
» Elmalı H.dini K.dili Tefsir Fatiha suresi 2
» Benim ve evliliğim için ,önce Allah rızası için bana dua eder misiniz?