iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI

+6
Emir Sultan
ykmz
iLmuLHavas-CIRAK
zersin
islam73
mümine sultan
10 posters
YazarMesaj
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Empty
MesajKonu: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 2:51 pm

SELAMÜN ALEYKÜM;

Değerli kardeşlerim değerli hocamız EMİR SULTAN abinin kardeşinin yeni doğan evladı kan sorunu nedeni ile hastanede imiş bende siz değerli kardeşlerimin yardımı ile ve emir hocamızın da bizlere tavsiye ettiği yasin süresi okumalarına katılımlarınızı rica ederim okumalar yatsıdan sonra olacak hep birlikte 41 sayısını ulaşırız inşaALLAH abimizi yanlız bırakmayalım o bizlere yardım ediyor gönüllü olarak bu da bizim ona teşk.olsun ne kadar da ALLAH c.c rızsı için yardım etsede biz onun kardeşi olarak yanlız bırakmayalım canlarım katılımlarınızı bekliyorum vesselam
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 3:59 pm

mümine sultan:5
hicran:5
asudenaz:1
nursima:2
ykmz:2
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 4:03 pm

yolculugum var ama abla 2 tane alayim . inankiyolculugum olmasaydi cok daha fazlasini okurdum.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 4:06 pm

mümine sultan:................5
hicran:............................5
asudenaz:.......................1
nursima:.........................2
ykmz:.............................2
islam73:.........................2
zersin:...........................24

toplam:41
kalan:0
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 4:59 pm

mümine sultan ablam bende ark. için açmıştım 500 yasin ama çok ilgi görmedi siz bu işi ele alsanızda hızlandırsak, beyninde tümör varda.
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 5:01 pm

tamm cnm benm inşş. sıraya onu alalım kalbi güzel kardeşim benim vesselam
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 5:07 pm

Mümine Sultan demiş ki:
tamm cnm benm inşş. sıraya onu alalım kalbi güzel kardeşim benim vesselam

rabbim senden razı olsun, arkadaşın adı Emine...
iLmuLHavas-CIRAK
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 5:08 pm

Abimin hakki odenmez. Allahim sifa verir ins. Allah(c.c) izniyle 5 Yasin okuyorum Allah merhametini esirgemesin..
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 5:09 pm

iLmuLHavas-CIRAK demiş ki:
Abimin hakki odenmez. Allahim sifa verir ins. Allah(c.c) izniyle 5 Yasin okuyorum Allah merhametini esirgemesin..
amin ALLAH c.c razı olsun kardeşim katıldığın için ALLAH .c kabul etsin amin
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 12:00 am

ben okudum yanlız 1 tane okuyabildim rabbim şifa versin yarın sınavım olduğu için okuyamadım lakin okumalara ALLAHIN izni ile devam edeceğim vesselam
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 1:04 pm

Rabbim acil şifalar versin,bebeğin yakınlarına da güç kuvvet versin inşAllah çok üzüldüm.. Neler yaşadıklarını çok iyi anlıyorum.. Biz okumalarımızı yapalım inşAllah ama birde Haydar hocama soralım onun tavsiyelerini de mutlaka yapalım...
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 1:53 pm

Selamün Aleyküm,Mü'min kardeşlerim Cenab-ı Allah'ım sizlerden Gani Gani Razı Olsun,güzel bir gelişme oldu dr.lar bebekten ümidi kestilerdi bugün ise annesini Hastaneye çağırdılar ve bebeğe ilk defa anne sütü verdiler.Allah'ıma şükürler Olsun.Sizlerle paylaşmak istedim.
CENAB-I ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 1:59 pm

Emir Sultan demiş ki:

Selamün Aleyküm,Mü'min kardeşlerim Cenab-ı Allah'ım sizlerden Gani Gani Razı Olsun,güzel bir gelişme oldu dr.lar bebekten ümidi kestilerdi bugün ise annesini Hastaneye çağırdılar ve bebeğe ilk defa anne sütü verdiler.Allah'ıma şükürler Olsun.Sizlerle paylaşmak istedim.

Rabbim daim etsin, inşallah daha güzel haberlerinide alacağız.
ykmz
Medaratör

Medaratör
ykmz

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 2:33 pm

Rabbime çok şükür.. Çok sevindim ben.. Razz Anne sütü aldığı sürece korkmayın kardeşim inşAllah tamamen geçer hastalığı.. Rabbim şafi ismi ile tecelli etsin..
yaprak
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 6:12 pm

Bu evlatcığım için 4 Rekat Namaz Kıldım. Kimin evladı varsa Allah anne babasına bağışlasın acısını göstermesin "Ya Şafi" adı yuzusuyu hurmetine acil şifalar dilerim.
Tevazu
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimePaz Tem. 18, 2010 8:29 pm

Bu aralar izin dönemi olduğu için yoğun çalışıyorum.2 tane okurum İnşallah.Okuyabilirsem sonra,yine eklettiririm.Geçmişler olsun...Allah şifalar versin İnşallah...
asudenaz
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 12:32 am

rabbimiz acil şifalar versin inşallah....ben 1 yasin okudum, allah kabul etsin...
Tevazu
Normal Üye

Normal Üye

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 12:30 pm

2 tane okudum.Allah kabul etsin...

Okudukça eklettiririm İnşallah...Rabbim şifasını versin...
zersin
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 2:37 pm

50 dağıttım ve okundu
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimePtsi Tem. 19, 2010 11:51 pm

Selamün Aleyküm mü'min kardeşlerim,bebegimiz (yiğenim) anne sütüne antitepki verdi,şimdi eskisi gibi ilaçla besleniyor.Cenab-ı Allah her şeye Kadir'dir.Dualarınız için Allah Razı Olsun.

Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI   EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN  41 YASİN OKUMASI Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 1:16 pm

kaldıysa bende bitane alabilirim

EMİR SULTAN HOCAMIZIN YEĞENİ İÇİN 41 YASİN OKUMASI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ULVI; HAYDAR KERRAR; HAVASSUL ESRAR VE EMIR SULTAN HOCALARIMIZ ICIN GÜNLÜK DUA EDELIM:
» gatip abimizin yoğun bakımdaki yeğeni için 1001 fatiha
» EMİR SULTAN...
» EMİR SULTAN -2-
» emir sultan/abime