iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru

+17
katip
mümine sultan
makon 06
ya_nasip
MeNZiLLi
islam73
Heja
Emir Sultan
KurtuluşZor_786
ByNoKTa
beyazhuri35
nisra
talebe1976
iLmuLHavas-CIRAK
gespenst
Semihbaba4125
haydarı kerrar
21 posters
YazarMesaj
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Empty
MesajKonu: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 9:27 am

s.aleyküm kardeşlerim bizlerden daha önce riyazat ve talebemiz olmayı isteyen üyelere duyurudur özellikle semihbaba gatip Talebe1976 ve bynokta kardeşlerim hala istiyorlarsa bana özelden ulaşın değerlendirelim istişare ve istihare edelim rabbim hayırlısını versin.vesselam
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 11:43 am

ALLAH razı olsun abi
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 8:42 am

güncel.......
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 11:00 am

Hani arkadaşlar beni bu hususta özelden isteklere boğanlar nerede niçin yazmıyorsunuz bu sayfaya yazın biz kabul görenleri ve görmeyenleri buradan duyuracağız tekrar.vesselam
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 11:02 am

ALLAH razı olsun abi görmemişlerdir onlar belki güncel tutalım sürekli İnşallah
iLmuLHavas-CIRAK
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 11:05 am

Havas ilmini ogrenmeye talibim.
talebe1976
Normal Üye

Normal Üye
talebe1976

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 11:06 am

Hocam yeni gördüm ilminize kurban olayım.Bız layıkmıyızkı bu ılme.Sız benı sevındırdınız Rabbımde sızı sevındırsın inşaallah
Semihbaba4125
Medaratör

Medaratör
Semihbaba4125

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 11:07 am

Amin AMin Amin İNşallah
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 6:39 pm

Perşembe Günü nasipse istihare yapıp cuma açıklanacaktır kabul görenler. perşembe akşama kadar talip olanlar yazsın konuya verdiğim süreye kadar vaktiniz var kardeşlerim.vesselam
nisra
Administrator

Administrator
nisra

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimeÇarş. Tem. 07, 2010 7:19 pm

hocam bende talibim nasipse
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 10:35 am

bakalım hayırlısı inşallah.
beyazhuri35
Yeni Üye

Yeni Üye
beyazhuri35

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 11:16 am

bende talibim allah izin vrirse hocam
ByNoKTa
Administrator

Administrator
ByNoKTa

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 3:29 pm

Hocam ALLAH RAZI olsun sızlerden BENDE TALIBIM hocam izniniz olursa
http://www.bynokta.com
KurtuluşZor_786
Aktif Üye
Aktif Üye
KurtuluşZor_786

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 3:42 pm

Selamün Aleyküm muhterem Hocam.
İnşaallah bu acizinde müraacatını kabul buyurunuz hocam...
Rabbim daim ve ebeden yar ve razı olsun.
Sizden ve sevenlerinizden ve dahi sevdiklerinizden...
Amin.
Amin.
Amin Ya Rabbi...
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 4:01 pm

KurtuluşZor_786 demiş ki:
Amin.
Amin.
Amin Ya Rabbi...

Seni destekliyorum Kurtuluş abim Smile
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 4:29 pm

gespenst demiş ki:
KurtuluşZor_786 demiş ki:
Amin.
Amin.
Amin Ya Rabbi...

Seni destekliyorum Kurtuluş abim Smile

Selamün Aaleyküm,Kurtuluşzor kardeşim,gesp. kardeşime katılıyorum.Çünkü senden kurtulmak ZOR...................

Heja
Normal Üye

Normal Üye
Heja

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 6:34 pm

eğer izniniz olur ise bende katılmak istiyorum
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 8:52 pm

HOCAM ben de size katilmak istiyorum.insallah kabul edersiniz. eksigim cok ama caliskanligimi sizde biliyorsunuz. bu kadar az bilgil olmama ragmen 10 civarinda siteye islami yazilar yaziyorum. herhalde sizin ilminizin binde biri ilmim olursa piyasadaki bütün siteleride büyük izler birakirim Very Happy Very Happy Very Happy
ALLAH C.c. sizden razi olsun sizi iki cihandada basimizdan eksik etmesin.
MeNZiLLi
Yeni Üye

Yeni Üye
MeNZiLLi

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 10:43 pm

Haydar hocam, yine olumsuz yanıt vermeniz büyük ihtimal ama ben yine talibim
ya_nasip
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 12:45 am

Selamunaleyküm.Ben aranıza yeni katıldım henüz forumu inceleyip acemilik atarken bu başlığı gördüm yetişebildim mi bilmiyorum ama bu mübarek kand,l gecesinde bende havas ilmi öğrenmeye talibim.Benim bi kul olarak bu istekte bulunan bütün arkadaşlardan eksiğim çoktur ama sayenizde önce dinimizin emrettiği vecibelere sorada bu ilme nail olmak isterim.saygılar.
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 11:10 am

ARKADAŞLAR VERİLEN SÜRE BİTMİŞTİR BURADA BİZDEN BU İLMİ İSTEYENLERİN HEPSİNİ KABUL EDİYORUZ ANCAK DOST ÜYELİK İÇİN YEMİN ETMEYENLERİN O YEMİNİ ETMELERİ VE HERKESİN AYRICA HAVAS TALEBELERİ YEMİN KONUSUNDAKİ YEMİNİ ETMELERİ GEREKİR BU YEMİNLERİ ETMEDEN BİZ KİMSEYE RİYAZAT VERMİYECEĞİZ. BU HUSUSTA SERBESTSİNİZ İSTERSENİZ VAZ GEÇEDE BİLİRSİNİZ VAZ GEÇENLER YEMİNLERİ ETMESİN.RABBİM HAKKINIZDA HAYIRLISINI VERSİN.VESSELAM
makon 06
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 1:42 pm

sayın hocam öncelikle allahın selamı ve bereketi üzerinize olsun ben arnıza yeni katıldım .cok uzun zamandır gizli ilimler ile bir takım kitaplar edindim fakat şu ana kadar herhangi bir yol alamadım . bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
islam73
Medaratör

Medaratör
islam73

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 3:56 pm

ALLAH gani gani razi olsun hocam ,artik korkmadan ve havas ilminin büyük ustasindan havas ögrenecegim. ne mutlu bana Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_biggrin
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 3:57 pm

islam73 demiş ki:
ALLAH gani gani razi olsun hocam ,artik korkmadan ve havas ilminin büyük ustasindan havas ögrenecegim. ne mutlu bana Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_biggrin
inşş. öğrenirsin abim vesselam
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 6:16 pm

makon 06 demiş ki:
sayın hocam öncelikle allahın selamı ve bereketi üzerinize olsun ben arnıza yeni katıldım .cok uzun zamandır gizli ilimler ile bir takım kitaplar edindim fakat şu ana kadar herhangi bir yol alamadım . bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
kardeşim geç kaldınız daha önce gelseydiniz neyse vardır bunda da bir hayır inşallah. bir sonrakini bekleyin.vesselam
katip
Normal Üye

Normal Üye
katip

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 8:34 am

..Nasip...

En son qatip tarafından Ptsi Ağus. 09, 2010 7:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
dergah_
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 9:17 am

Selamın ALeyküm

Bende izniniz olursa hocam talebeniz olmak istiyorum Havas ilmi için. Acaba ne yapmam gerekiyo yardımcı olurmusunuz lütfen. Selam ve dua ile.
Harun
sahra
Seçkin Üye
Seçkin Üye
sahra

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 1:52 pm

S.A.Hocam bu ilmi hep merak etmişimdir ama arapça bilmediğim için talebe olmayıda istemek haddim deyil.Benim sizden ricam kalp gözü nasıl açılır.kap gözünün açılması için ne yapabiliriz.A.R.O.Saygılar.
clarnet
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimePtsi Ağus. 09, 2010 1:59 pm

S.a hocam benim içinde istihare yaparmısınız belki benimde nasibimde vardır ?
ilim_sevdalisi
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 5:53 am

Selamın Aleyküm,

Hocam bir konuyu araştırırken sitenize rast geldim. Belkide şu son 1 aydır öğrenmeyi en çok arzulamış olduğum bir husus karşımda duruyordu.

Allah (C.C.) izni olur ve eğer kabul görürsem, Allah rızası için ihtiyaç sahiplerine yardım edebilmeyi arzulamaktayım. Mevlam cümlemizi, her türlü kaza ve şer den korusun inşallah.

Allah (C.C.) a emanet olunuz.

İlim isteyen nacizane bir kul.
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 9:28 am

Şu anda böyle bir çalışma zaten var arkadaşlar ,bunun için inşallah ikinci bir kere de daha olursa onu beklmek lazım katılımlarınız için teşekkür
ederiz selamla
ilim_sevdalisi
Yeni Üye

Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru   Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 11:22 am

Saygı ve selamlarımı mübarek Ramazan öncesi tüm mümin ve mümine kardeşlerimize havale ederim.

Allah (C.C.) ın Rızası hepimize olur inşallah. Amin.

Allah a emanet olunuz.

Havas İlmi Öğrenmek İsteyenler hakkında Önemli Duyuru
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Havas Talebelerine Duyuru
» tecvid öğrenmek isteyenler
» Havas ve Havas Alimleri Hakkında
» Havas ilmi Nedir?Şartları ve Usulü nelerdir?
» Havas ilmi ile ilgilenenler mutlaka okusun(genel kurallar)