iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

evde cin yada şeytan

2 posters
YazarMesaj
Dua
Yeni Üye

Yeni Üye
Dua

evde cin yada şeytan Empty
MesajKonu: evde cin yada şeytan   evde cin yada şeytan Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 8:11 pm

S.A HOCALARIM ARKADAŞ
ARKADAŞLAR ŞÖYLK EDURUM VAR BENIM YATTIGIM ODA BEN HERGÜN YASINI ŞERİF OKURUM VE SURULER OKURUM BİR TAKIM EVIN HUZURU ICINGÖREVLERİMİ YAPTIGIM YERDE CİNLER BENIM ILK BASLARDA OKUDUM SURULERI AGZIMI KIPIRTTA MAZDI BENDE FARKINA VARDIRDIM İNADINA CİNLERE ŞEYTANLARA KARŞI SURULER OKUDUM HAYDARRRI KERRAR HOCMAIN VEFK ASTIM CİNLER GİREMEZ DİYE NEYSE BUNLAR SABAH EZANINDA YANIMDA BOGAZIMI SIKIYOR SABAH EZANINDA BITINCE RÜYAMDA SIKIŞTIRIYORLAR EN SON GÖRDÜGÜM DE BİR SÜRÜ YANIMDA YASTIGIM BAŞ UCUMDA FARELER LAM FARELERİ GÖRDÜM BAŞI KALDIRDILAR BENDE KALKTIM İŞTE BUNUN İCİN YAPMAM GEREKEN BİŞEY YOKMU BEN CİN SURESİ DİYE BİŞEY BULDUM NETTEN AMA NE KADAR DOGRU BILMEM ACIL YARDIM EDIN VALLA BENI BAGLADIALR ODAMI
ACİL
Emir Sultan
Medaratör

Medaratör
Emir Sultan

MesajKonu: Geri: evde cin yada şeytan   evde cin yada şeytan Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 9:28 pm

Selamün Aleyküm,Abim dikkat et ateşle oynuyorsun, farkında olmadan O ateş seni yakıverir ne olduğunu bile anlamazsın.Vesselam.
Dua
Yeni Üye

Yeni Üye
Dua

MesajKonu: Geri: evde cin yada şeytan   evde cin yada şeytan Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 9:32 pm

valla ben ne yapacagımı şaştım kaldım annem hocaya gidelim dedi ama eve dadandı ne yapablırım ne akdar sure okusam sıkıştırıyorlar

evde cin yada şeytan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ulvi 'yi Sevmeyenler yada Eleştirenler yada Eleştirileri Bölümü Açılmıştır
» şeytan ve şeytan uşaklarının hileleri
» Şeytanın Gizlediği Tuzaklar - Şeytanın Vesveseleri - Şeytan - Şeytan Nasıl Bir Varlıktır?
» Bu Evde Mutlu Bir Aile Var
»  "Evde Nar Ekşisi Yapımı