iSLAMi GiZLi iLiMLER SiTESi
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Vakit Namazınızı Kıldınızmı?

Hoş Geldiniz Forumdaki Konulardan Tam Anlamıyla Faydanalabilmek İçin Giriş Yapınız Uye Degılsenız 1 Dakıkanızı Ayırarak Kayıt Olunuz---ByNoKta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CİNLERE, ŞEYTANLARA, İFRİTLERE ve DİĞERLERİNE, BÜYÜYE VE SİHRE KARŞI İNSANLARIN KALESİ ( SİTEMİZDEKİ HERŞEY ÜCRETSİZ ve KARŞILIKSIZDIR )

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cin veya hüddam sahibi olan varsa buyursun içeri

4 posters
YazarMesaj
snx111
Banlı Uye

Cin  veya hüddam sahibi olan varsa buyursun içeri Empty
MesajKonu: Cin veya hüddam sahibi olan varsa buyursun içeri   Cin  veya hüddam sahibi olan varsa buyursun içeri Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 11:02 am

Cini olan varsa burdan paylaşalım iyimi ? :D

site site gezip cin daveti okuyup zaman harcayıpta bir hüddam edinen varmı merak ediyorum . Bu yüzden bu konu açıldı. umarım işe yarar hüddamları olanlar vardırda ; buradan diger sitelere karşı daha kaliteli bir paylaşım yaparız..
mümine sultan
Administrator

Administrator
mümine sultan

Nerden : ELFU ELFİ SALATİN VE ELFU ELFİN SELAMİN ALEYKE YA RASULALLAH.

MesajKonu: Geri: Cin veya hüddam sahibi olan varsa buyursun içeri   Cin  veya hüddam sahibi olan varsa buyursun içeri Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 11:10 am

bu ne demek oluyor cinin olan varsa paylaşalım bu ne terbiyesizlik yazdınız yer dua kardeşliği bölümü cinin nerde arasan ara bizi ilgilendirmez edep yahu
snx111
Banlı Uye

MesajKonu: Geri: Cin veya hüddam sahibi olan varsa buyursun içeri   Cin  veya hüddam sahibi olan varsa buyursun içeri Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 11:11 am

ben o bölüme açmadım ki normal başlık attım konuya yanlışın var kardeşşş
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Cin veya hüddam sahibi olan varsa buyursun içeri   Cin  veya hüddam sahibi olan varsa buyursun içeri Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 11:15 am

snx111 demiş ki:
Cini olan varsa burdan paylaşalım iyimi ? Very Happy

site site gezip cin daveti okuyup zaman harcayıpta bir hüddam edinen varmı merak ediyorum . Bu yüzden bu konu açıldı. umarım işe yarar hüddamları olanlar vardırda ; buradan diger sitelere karşı daha kaliteli bir paylaşım yaparız..

Sevgili arkadaşım elhamdülillah bu sitenin zaten bir ağırlığı var düşünmen gayet hoş ,lakin bir kelime vardır ,TEVAZU diye bir selam ver bir tanıt kendini ki bakalım nerelerden gelmektesin.

Biz zaten kaliteli bir siteyiz biraz dolanırsan anlarsın selamla
snx111
Banlı Uye

MesajKonu: Geri: Cin veya hüddam sahibi olan varsa buyursun içeri   Cin  veya hüddam sahibi olan varsa buyursun içeri Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 11:17 am

profilimemi yazayım seninle yazışmaktan forumda yer kalmayacak ben sustum kardeş yaş 33 ankara bekarım hüddam peşinde 5 senedir ugraşıyorum bulamadım saygılar..
gespenst
Administrator

Administrator
gespenst

MesajKonu: Geri: Cin veya hüddam sahibi olan varsa buyursun içeri   Cin  veya hüddam sahibi olan varsa buyursun içeri Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 11:19 am

SUS bencede kardeş SUS
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Cin veya hüddam sahibi olan varsa buyursun içeri   Cin  veya hüddam sahibi olan varsa buyursun içeri Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 11:20 am

snx111 demiş ki:
Cini olan varsa burdan paylaşalım iyimi ? Very Happy

site site gezmeden edinen de vardır elbet merakınızı burada gidermeye çalışmayın güzel kardeşim bu sitede cin davetiyle bizim iznimizin dışında kimse ilgilenmez bu konuyu cin davetleriyle uğraşan sitelerde açın kardeşim.vesselam
haydarı kerrar
Administrator

Administrator
haydarı kerrar

MesajKonu: Geri: Cin veya hüddam sahibi olan varsa buyursun içeri   Cin  veya hüddam sahibi olan varsa buyursun içeri Icon_minitimePerş. Haz. 24, 2010 11:23 am

konu tarafımdan kilitlemiştir

Cin veya hüddam sahibi olan varsa buyursun içeri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Titreyen A'za için. Titreme hastalığı olan eli veya kolu veya ayağı durmadan titreyen ve tutmayanlar için
» Nesli Tükenmiş veya Tükenmekte olan insanlar
» Gusül Etmesi Farz Olanlara Haram veya Mekruh Olan Şeyler
» Bugün Veya Dün Kaçırdığım Bir Veya Birkaç Vakit Namazım Oldu, Kazasını Nasıl KIlarım
» Kocası ile ayrı olan ve araları bozuk olan için